Hunguest Hotel Panoráma Hévíz
8380 Hévíz, Petőfi utca 9.

Hunguest Hotel Panoráma Hévíz a térképen

Hunguest Hotel Panoráma Hévíz értékelése:

18. helyezett a 153 hévízi szállás közül
71. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1037 szállás közül

Hunguest Hotel Panoráma Hévíz bemutatkozása

A Hotel Panoráma felsőbb szintjeiről csodálatos kilátás nyílik Hévízre és környékére, valamint a szálloda közvetlen közelében található termáltóra.

Hunguest Hotel Panoráma Hévíz képei

Hunguest Hotel Panoráma Hévíz vélemények

2019. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 12.
Az elhelyezkedése, az ételek mennyisége, minősége kiváló volt. Amit hiányoltunk:( ha már nincs klíma) , legalább asztali ventilátort biztosíthattak volna a melegebb éjszakákra. Egyébként ár-érték arányban így is jó volt.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 7.
Többször jártunk már a szállodában alapjában véve az igényeinknek megfelel,elég nagy a zsúfoltság a nyári időszakban.Az egyetlen kifogás az úgynevezett levesbüfé,ha csak ezt tudják nyújtani akkor inkább ne legyen mert sokan lejöttek megnézték a választékot ( 2 ) és elmentek....

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 4.
Minden nagyon tetszett a szálloda elhelyezkedése nagyon jó központban ,közel a tófürdő. Az ételek nagyon finomak,sok a választék,ha valami fogyott azonnal töltötték újra. A személyzet kedves, segítőkész.Tisztaság van. Az egyetlen negatívum a légkondícionáló hiánya.Jó idő esetén a szobában nagyon meleg van.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 2.
A szálloda a mi elvárásainknak nagyon megfelelt, teljesen meg voltunk elégedve a szobánkkal, az ellátással, csak egyetlen dolog hiányzott, a klíma, de azt tudtuk már a foglaláskor is, hogy az nem lesz.

2019. júliusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. július 31.
Évek óta visszajáró vendég vagyok. A szállodától amit vártam az megkaptam, tiszta, rendezett, minden nap takarítanak. Az étkezés az kiváló, semmi kifogásom nem volt. A recepción dolgozók is nagyon segítőkészek, udvariasak. Én általában a tóban töltöttem a napomat, amikor rossz idő volt, akkor a Szent András Kórház fürdőjét vettem igénybe, ahova folyosó vezet át a szállodából.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 29.
A szálloda szobái "retro" szobák: a hűtőgép alig hűtött, nem volt klíma a szobákban,csak a földszinti hallban ill. recepción. A fürdőszoba kb. 40 évvel ezelőtti színvonalon van,már rég felújításra szorul az egész szálloda. A falak sivárak,egyetlen kép diszítette az egyik falat,a függöny semmit nem sötétít, az ablakot nem lehet bukóra tenni.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 28.
Szállás központi helyen található. Szoba átlagos. Légkondi hiányzott. Takarítás kiváló. Programot utólag tudtuk meg. Valamilyen figyelemfelhívó lehetőség jó lett volna. Étterem kulturált, személyzet rosszkedvű egy fiatal pincér fiút kivéve. A többi személyzetre sem a jókedvűség, a mosolygás volt a jellemző vonás. Étel megfelelő. Ár kedvező.

Értékelt: 2019. július 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Panoráma Hotel Hévízen igazi retró szálloda, szerintem megfelelt a háromcsillagos besorolásnak. A szobánk kicsi volt, de megfelelő, az erkély viszont kifejezetten félelmetes (a 11. emeleten voltunk). Én egy kicsit veszélyesnek éreztem, hiányzott az erkélyből a felső panel. A szobában nem volt klíma, csak a közös helyiségekben.

2019. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. május 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már hosszú évek óta - kb. 20 éve - jártunk, járok Hévízre. Nagyon-nagyon szeretem ezt a várost. Soha egyetlen egy évben sem hagyom ki ha módom van rá. De igyekszem mindíg eljutni.Nagyon szeretem a szállodájukat is. Remélem még sokáig élvezhetem azt a sok minden jót, amiben részesülök.

Fülöp TOP szállásértékelő
2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda egy középkategóriás száloda és a szolgáltatásai is ilyenek. Nagy előnye, hogy a központban van és a fürdővel összeköti egy belső folyosó, így nem kell kimenni az épületből sem. A tó is közel sétálva megközelíthető. Az ellétás megfelel a kategóriának, ételválaszték és minőség megfelelő, az éttermi személyzet munkáján és modorán még van mit javítani.

Hunguest Hotel Panoráma
2 nap/1 éjszaka 9.490 - 12.990,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, kultúrális programmal, élőzenével, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Hunguest Hotel Panoráma
2 nap/1 éjszaka 9.490 - 12.990,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, WIFI-vel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Mirage Apartman
4 nap/3 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül
Érvényes: 2020.09.17-ig
Hotel FIT Hévíz
3 nap/2 éjszaka 10.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, késői kijelentkezéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Hunguest Hotel Hélios
2 nap/1 éjszaka 9.990 - 15.990,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőhasználattal, sport- és kulturális programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.07.31-ig
Hotel Napsugár Hévíz
2 nap/1 éjszaka 8.300 - 9.300,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.01-ig
Palace Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.972 - 25.285,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szállodai élményfürdő, pezsgőfürdő, finn és aroma szauna valamint gőzkabin használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, fitnesz terem használattal, játszósarok használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Európa Fit
3 nap/2 éjszaka 23.450 - 32.650,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.21-ig
Park Hotel Hévíz
3 nap/2 éjszaka 13.990,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness belépővel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Naturmed Carbona Hotel
3 nap/2 éjszaka 24.100 - 33.700,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, rekreációs és sportprogramokkal
Érvényes: 2019.11.15-ig
Lotus Therme Hotel & Spa
5 nap/4 éjszaka 53.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szilveszteri programokkal, gálaműsorral, élőzenével, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.28. - 2020.01.02.
Hunguest Hotel Panoráma
4 nap/3 éjszaka 30.623,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kulturális programmal, élőzenével, internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.

Szállodák Hévízen és környékén
Hotel Napfény Zalakaros
A Hotel Napfény a Zalakarosi Gyógy- és Élményfürdő újonnan nyitott bejáratától 150 méterre...
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Akciós őszi pihenés (min. 2 éj)
Napi ár (1 éjtől)

HévízX