Hunguest Hotel Panoráma Hévíz
8380 Hévíz, Petőfi utca 9.

Hunguest Hotel Panoráma Hévíz a térképen

Hunguest Hotel Panoráma Hévíz értékelése:

17. helyezett a 153 hévízi szállás közül
67. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1053 szállás közül

Hunguest Hotel Panoráma Hévíz bemutatkozása

A Hotel Panoráma felsőbb szintjeiről csodálatos kilátás nyílik Hévízre és környékére, valamint a szálloda közvetlen közelében található termáltóra.

Hunguest Hotel Panoráma Hévíz képei

Hunguest Hotel Panoráma Hévíz vélemények

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 24.
A szalloda elhelyezkedése központi, azaz kiváló, a hotelszoba tiszta, de sivár (se egy kép, se egy szőnyeg) barátságtalan, a személyzet kedves. A étkezés sablonos, de ízre megfelelőek. A mi szobánk a harmadik emeleten volt, de szinte állandó motorikus zúgás zavarta a csendet. Tetszett, hogy a fürdőbe közvetlen - folyosós átjárón- lehetett eljutni.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 20.
Egy nagyon figyelmes, kedvező helyen lévő szálloda.Kitűnő konyhával, udvarias személyzettel.Kevés a parkolóhely.A szobák naponta takarítottak, tiszták, az ágy nekünk puha volt.Ajánlani tudjuk másoknak is.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 30.
A hotel kívülről egy picit ó divatú, de belülről teljesen megfelelő. Központi helyen helyezkedik el, közel van a tófürdőhöz. A reggeli és a vacsora is bőséges választékkal volt feltálalva. A szoba nem volt túl nagy, kettőnknek éppenhogy elég volt, de ezt kompenzálta a terasz, bár sajnos a miénk nem a tóra nézett, pedig a 12. emeletről csodálatos lett volna a panoráma.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 26.
Igazi pihentető, feltöltődésre alkalmas helyszín. Nagyon finom, változatos és bőséges reggeli és vacsora van. A minőségre külön figyelnek és folyamatosan töltik, ami esetleg jobban fogy. Négy éjszakás pihenésünk alkalmával nem találkoztunk két egyforma főétellel/ levessel. Szobánk nem volt túl tágas, de kényelmes és főleg tiszta, ami a legfontosabb.

2019. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 26.
Döcögősen indult a megérkezésünk úgy tűnt a recepción dolgozó fiatalember nem a segítőkészségéről híres, illetve takarítási problémák adódtak a fürdőszobában ami csak másnap oldódott meg többszöri kérésre. Ami pozitívum az az étkezés amely nagy vonalakban állandóan jó. A szálloda erkélye nem igazán biztonságos, erre nagyobb figyelmet kellene szentelni.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 24.
Második alkalommal voltunk a szállodában. A 20. házassági évfordulónkat ünnepeltük. Elégedettek vagyunk, az étkezés kitűnő, a szálloda előnyére szolgál. Véleményünk szerint ráférne a szállodára egy kis esztétikai, és kornak megfelelő felújítás ( pl. ablakok cseréje, klíma)
és akkor tökéletes lenne. Elhelyezkedése kiváló, a központban található és a személyzet is korrekt.

2019. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 12.
Az elhelyezkedése, az ételek mennyisége, minősége kiváló volt. Amit hiányoltunk:( ha már nincs klíma) , legalább asztali ventilátort biztosíthattak volna a melegebb éjszakákra. Egyébként ár-érték arányban így is jó volt.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 7.
Többször jártunk már a szállodában alapjában véve az igényeinknek megfelel,elég nagy a zsúfoltság a nyári időszakban.Az egyetlen kifogás az úgynevezett levesbüfé,ha csak ezt tudják nyújtani akkor inkább ne legyen mert sokan lejöttek megnézték a választékot ( 2 ) és elmentek....

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 4.
Minden nagyon tetszett a szálloda elhelyezkedése nagyon jó központban ,közel a tófürdő. Az ételek nagyon finomak,sok a választék,ha valami fogyott azonnal töltötték újra. A személyzet kedves, segítőkész.Tisztaság van. Az egyetlen negatívum a légkondícionáló hiánya.Jó idő esetén a szobában nagyon meleg van.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 2.
A szálloda a mi elvárásainknak nagyon megfelelt, teljesen meg voltunk elégedve a szobánkkal, az ellátással, csak egyetlen dolog hiányzott, a klíma, de azt tudtuk már a foglaláskor is, hogy az nem lesz.

Hunguest Hotel Panoráma
2 nap/1 éjszaka 9.490 - 11.490,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kultúrális programmal, élőzenével, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Hunguest Hotel Panoráma
4 nap/3 éjszaka 21.957,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kulturális programmal, élőzenével, internet elérhetőséggel
2019.12.22. - 2019.12.27.
Mirage Apartman
4 nap/3 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül
Érvényes: 2020.11.12-ig
Hotel FIT Hévíz
3 nap/2 éjszaka 7.450,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Hunguest Hotel Hélios
2 nap/1 éjszaka 9.990 - 11.490,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőhasználattal, sport- és kulturális programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.07.31-ig
Hotel Napsugár Hévíz
2 nap/1 éjszaka 8.300,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.12.01. - 2020.12.31.
Palace Hotel
2 nap/1 éjszaka 14.283 - 15.778,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, a szállodai élményfürdő, pezsgőfürdő, finn és aroma szauna valamint gőzkabin használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, fitnesz terem használattal, játszósarok használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Hotel Európa Fit
3 nap/2 éjszaka 20.550 - 31.550,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.21-ig
Park Hotel Hévíz
3 nap/2 éjszaka 13.990,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness belépővel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Naturmed Carbona Hotel
2 nap/1 éjszaka 30.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan élményfürdő, uszoda, szauna-sziget, wellness-medence és termálfürdő használattal, rekreációs és preventív csoportos sportprogramokkal, parkolással, internettel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Lotus Therme Hotel & Spa
2 nap/1 éjszaka 32.900,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.05-ig
Hunguest Hotel Panoráma
4 nap/3 éjszaka 9.490 - 10.157,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.30-ig

Szállodák Hévízen és környékén
Hotel Napfény Zalakaros
A Hotel Napfény a Zalakarosi Gyógy- és Élményfürdő újonnan nyitott bejáratától 150 méterre...
Napi ár félpanzióval, teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
Pörögj rá az újévre! (min. 3 éj)
Napfényes téli akció (min. 2 éj)

HévízX