Hunguest Hotel Panoráma Hévíz
8380 Hévíz, Petőfi utca 9.

Hunguest Hotel Panoráma Hévíz a térképen

Hunguest Hotel Panoráma Hévíz értékelése:

18. helyezett a 154 hévízi szállás közül
69. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1062 szállás közül

Akciós csomagok

Hunguest Hotel Panoráma Hévíz képei

Hunguest Hotel Panoráma Hévíz vélemények

2020. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. március 9.
Kicsit korszerűsíteni kellene az épületet, mert elég lehangoló a még fel nem újított rész. Az ételek minősége, a választék kiemelkedő, minden igényt kielégítő. Kár, hogy nincs más hotelhez hasonlóan saját wellness részlege, az nagyon hiányzott.

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 2.
Ár érték arányban azt kaptuk, ami elvárható. A személyzet kedves, bármit kértünk azonnal teljesítették. Kívülről a szálloda egy régi "szocreál" stílusú, kopott épület, de belül felújított előtér, recepció, és szoba várt. Az ágynemű, törölköző, fürdőköpeny tiszta. Egy kis hűtő is van a szobában. A félpanziós ellátás tökéletes. Bárki talál magának választékot.

2020. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. február 18.
Nagyon megvoltunk elégedve mindennel! A recepción kedves udvarias személyzet kivétel nélkül!! Finom és bőséges étkezés! Többször jártunk már itt.De visszatérö vendégek leszünk.Másnak is merem ajánlani!

2020. januárban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2020. január 20.
Férjemmel és 2 húgommal töltöttünk itt 3 éjszakát. Már többször jártunk a szállodában. A fedett fürdőt vettük igénybe sajnos az időjárás nem kedvezett a tófürdőzéshez. A személyzet kedves és gyorsan elintézi a kérésünket. Az étterem a szokásos nagyon finom és változatos ételeket kínálta. A butikokban jó fürdőruhákat vásároltunk.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 18.
Kevés volt a magyar tv csatorna, így az okostelefonunk TvGo szolgáltatását kellett igénybe vennünk a mobilinternetünk segítségével, mivel gyenge volt a wi-fi.
Német vendég alig volt, talán egy pár, mégis volt vagy 10 német csatorna. Orosz vendég nagyon sok volt, de orosz csatorna alig. Ezeken könnyen lehetne segíteni.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 2.
Hévíz központjának közelsége, a karácsonyi vásár forgataga elvarázsoló. Az ételek kiválóak, nagy választékuk kifogásolhatatlan.
Egyetlen csalódásunk az volt, hogy a képeken láttuk a gyógyvizes medencét, de mint kiderült az nem a szállodáé, az a gyógycentrumban van, ahova 3 órás belépő 2100 Ft.

2019. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. október 28.
A szálloda általános állapota lelombozó, ráférne felújítás. A tisztaság borzalmas, az étteremben a bútorok, az asztalterítők koszosak. Az ételek finomak,

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 28.
Mi nagyon meg voltunk elégedve mindennel, a szoba kényelmével, tisztasággal, környezettel,az ellátás/étkezés tökéletesen megfelelt, nagyon kényelmes volt,hogy majdnem a Tófürdőig el tudtunk menni fürdőköpenyben. Minden várakozásunknak tökéletesen megfelelt, kivéve a WIFI szolgáltatást, mert az nem jött össze. . . A személyzet is kedves, segítőkész és figyelmes volt.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 24.
A szalloda elhelyezkedése központi, azaz kiváló, a hotelszoba tiszta, de sivár (se egy kép, se egy szőnyeg) barátságtalan, a személyzet kedves. A étkezés sablonos, de ízre megfelelőek. A mi szobánk a harmadik emeleten volt, de szinte állandó motorikus zúgás zavarta a csendet. Tetszett, hogy a fürdőbe közvetlen - folyosós átjárón- lehetett eljutni.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 20.
Egy nagyon figyelmes, kedvező helyen lévő szálloda.Kitűnő konyhával, udvarias személyzettel.Kevés a parkolóhely.A szobák naponta takarítottak, tiszták, az ágy nekünk puha volt.Ajánlani tudjuk másoknak is.

Hunguest Hotel Panoráma
2 nap/1 éjszaka 10.990 - 11.990,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kultúrális programmal, élőzenével, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.31-ig
Hunguest Hotel Panoráma
4 nap/3 éjszaka 12.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kulturális programmal, élőzenével, internet elérhetőséggel
2020.08.19. - 2020.08.23.
Mirage Apartman
4 nap/3 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül
Érvényes: 2021.04.04-ig
Hotel FIT Hévíz
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, félpanzióval, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Hunguest Hotel Hélios
3 nap/2 éjszaka 11.690 - 14.190,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőhasználattal, sport- és kulturális programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.04-ig
Hotel Napsugár Hévíz
2 nap/1 éjszaka 8.300 - 10.300,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.06.02. - 2020.12.31.
Palace Hotel
2 nap/1 éjszaka 11.958 - 21.425,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szállodai élményfürdő, pezsgőfürdő, finn és aroma szauna valamint gőzkabin használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, fitnesz terem használattal, játszósarok használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.02.22-ig
Hotel Európa Fit
4 nap/3 éjszaka 29.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
2020.08.19. - 2020.08.23.
Naturmed Carbona Hotel
3 nap/2 éjszaka 25.300 - 34.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, rekreációs és sportprogramokkal
Érvényes: 2020.12.30-ig
Lotus Therme Hotel & Spa
6 nap/5 éjszaka 27.780,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.09.30.
Lekics Apartmanok
4 nap/3 éjszaka 6.600,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Érvényes: 2020.10.31-ig
Napi árak, félpanzióval, WIFI-vel
2020.07.01. - 2021.03.31.

Szállodák Hévízen és környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Palace Hotel  Hévíz
Bomba tavasz (min. 2 éj)
Pelion nyár előfoglalási kedvezménnyel (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

HévízX