Tanci néni: Változások - Hunguest Hotel Panoráma Hévíz

Hunguest Hotel Panoráma Hévíz értékelése
14. helyezett a 153 hévízi szállás közül

Változások

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 24.
Második alkalommal voltunk a szállodában. A 20. házassági évfordulónkat ünnepeltük. Elégedettek vagyunk, az étkezés kitűnő, a szálloda előnyére szolgál. Véleményünk szerint ráférne a szállodára egy kis esztétikai, és kornak megfelelő felújítás ( pl. ablakok cseréje, klíma)
és akkor tökéletes lenne.Elhelyezkedése kiváló, a központban található és a személyzet is korrekt.

Személyzet:

Hunguest Hotel Panoráma Hévíz
8380 Hévíz
Petőfi utca 9.

2019. augusztus 30.
A hotel kívülről egy picit ó divatú, de belülről teljesen megfelelő. Központi helyen helyezkedik el, közel van a tófürdőhöz. A reggeli és a vacsora is bőséges választékkal volt feltálalva. A szoba nem volt túl nagy, kettőnknek éppenhogy elég volt, de ezt kompenzálta a terasz, bár sajnos a miénk...

2019. augusztus 26.
Igazi pihentető, feltöltődésre alkalmas helyszín. Nagyon finom, változatos és bőséges reggeli és vacsora van. A minőségre külön figyelnek és folyamatosan töltik, ami esetleg jobban fogy. Négy éjszakás pihenésünk alkalmával nem találkoztunk két egyforma főétellel/ levessel. Szobánk nem volt túl...

2019. augusztus 26.
Döcögősen indult a megérkezésünk úgy tűnt a recepción dolgozó fiatalember nem a segítőkészségéről híres, illetve takarítási problémák adódtak a fürdőszobában ami csak másnap oldódott meg többszöri kérésre. Ami pozitívum az az étkezés amely nagy vonalakban állandóan jó. A szálloda erkélye nem...

Hunguest Hotel Panoráma, Hévíz kiemelt csomagajánlatai
 - Hévizi feltöltődés (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 9.490 - 9.990,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, kultúrális programmal, élőzenével, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-01-01 - 2020-03-31
 - Napi árak
4 nap/3 éjszaka 9.490 - 9.990,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, WIFI-vel
Érvényes: 2019-10-13 - 2020-03-31
 - Szilveszter (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 30.623,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kulturális programmal, élőzenével, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-29 - 2020-01-02