B Lajos2: Egy hét Hévízen. - Hunguest Hotel Panoráma Hévíz

Hunguest Hotel Panoráma Hévíz értékelése
17. helyezett a 153 hévízi szállás közül

Egy hét Hévízen.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 20.
Egy nagyon figyelmes, kedvező helyen lévő szálloda.Kitűnő konyhával, udvarias személyzettel.Kevés a parkolóhely.A szobák naponta takarítottak, tiszták, az ágy nekünk puha volt.Ajánlani tudjuk másoknak is.

Személyzet:

Szeretnéd követni B Lajos2 felhasználót?    Igen

Hunguest Hotel Panoráma Hévíz
8380 Hévíz
Petőfi utca 9.

2019. október 28.
A szálloda általános állapota lelombozó, ráférne felújítás. A tisztaság borzalmas, az étteremben a bútorok, az asztalterítők koszosak. Az ételek finomak,

2019. október 28.
Mi nagyon meg voltunk elégedve mindennel, a szoba kényelmével, tisztasággal, környezettel,az ellátás/étkezés tökéletesen megfelelt, nagyon kényelmes volt,hogy majdnem a Tófürdőig el tudtunk menni fürdőköpenyben. Minden várakozásunknak tökéletesen megfelelt, kivéve a WIFI szolgáltatást, mert az...

2019. október 24.
A szalloda elhelyezkedése központi, azaz kiváló, a hotelszoba tiszta, de sivár (se egy kép, se egy szőnyeg) barátságtalan, a személyzet kedves. A étkezés sablonos, de ízre megfelelőek. A mi szobánk a harmadik emeleten volt, de szinte állandó motorikus zúgás zavarta a csendet. Tetszett, hogy a...

Hunguest Hotel Panoráma, Hévíz kiemelt csomagajánlatai
 - Hévizi feltöltődés (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 9.490,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kultúrális programmal, élőzenével, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-01-01 - 2020-12-30
 - Karácsony (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 21.957,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kulturális programmal, élőzenével, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-22 - 2019-12-27
 - Szilveszter (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 31.290,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kulturális programmal, élőzenével, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-29 - 2020-01-02