A megunhatatlan Hévíz

Napsugár Apartman HévízNapsugár Apartman Hévíz a térképen

Átlagos 2018. áprilisban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2018. április 23.
Az apartmanok a Napsugár hotel-en belül találhatók Hévíz külvárosában, csendes utcában , a Tó-fürdőtől kb 300 m-re . A centrumtól kb 450 m-re . Mi a párommal a harmadik emeleten laktunk , szerencsére van lift . Előszoba, gardróbbal , fürdőszoba káddal ,minikonyha, hűtővel , mikróval, kétlapos rezsóval, kenyérpirítóval, kávéfőzővel , és edényekkel felszerelve .A szobában két ágy egymás mellé tolva , nekünk kényelmesek voltak , jókat aludtunk benne,síkképernyős tv, íróasztal , asztal két fotellal .Az erkélyen a ruhaszárító , és asztal két székkel .Az apartman szép tiszta , két embernek tágas . Ami tetszett, rengeteg praktikus tárolóhely volt , a szobában is, és az előszobában is . A konyhát nem használtuk , mert félpanzión voltunk . A reggeli a szállodában van büférendszerben . Hideg, és meleg ételekkel , felvágott , sajt , saláta , stb . Finom volt , mindennap változatosan tudtunk reggelizni .Az ebéd, vagy vacsora , a környéken öt étteremből választható , és azokon belül is, többféle menüből lehet választani .A személyzet segítőkész volt .Jól éreztük magunkat , kipihenve tértünk haza .
Személyzet:
Kényelem:
Szolgáltatások:
Étkezés:Kiváló
Elhelyezkedés:
Napsugár Apartman Hévíz - SzobákNapsugár Apartman Hévíz - SzobákNapsugár Apartman Hévíz - SzobákNapsugár Apartman Hévíz - SzobákNapsugár Apartman Hévíz - SzobákNapsugár Apartman Hévíz - SzobákNapsugár Apartman Hévíz - Külső képNapsugár Apartman Hévíz - Szobák
Holiday Club Apartman Hotel Hévíz - Kedvezményes ajánlat reggelivel
Kedvezményes ajánlat reggelivel