Takács Apartmanház Hévíz

2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Takács Apartmanház Hévíz vélemények

Kiváló 2018. június 5.családjával járt itt
Hangulatos,családias apartmanház,zöld környezetben. Fából készült épületelemek,bútorok teszik még barátságosabbá. Csendes,nyugodt helyen,kiválóan alkalmas a pihenésre. Saját medence,jakuzzi és szauna is van,családoknak ajánlanám. A szobák kényelmesek,és a tisztaság csillagos ötös!
Kiváló 2016. augusztus 30.a párjával járt itt
Nagyon válogatós vagyok és szokásom ruhástól aludni idegen helyen. Nos ezen a helyen patyolat tiszta ágynemű volt! Gyakran bámulom a belsőépítészet kritikus szemmel de itt a tulajdonos saját keze munkája adott egy értéket az amúgy is barátságos helynek amiben hibát nem találtam.
Takács Apartmanház Hévíz - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt márLelkes fotózó - 109 feltöltött kép
Kiváló 2015. szeptember 26.gyerekekkel járt itt
Az internetről választottuk ezt a mindennel felszerelt szállást. Elsőre elfogadták a foglalásunkat, bár csak 1 éjszakát töltöttünk itt átutazóban. Minden kényelmet megtaláltunk ebben az Apartmanházban. Figyelmes és készséges volt a személyzet, az úszó medencét és a jakuzzit is a kedvünkre megnyitották . bőséges svédasztalos reggelit kaptunk.
Takács Apartmanház Hévíz - SzobákTakács Apartmanház Hévíz - WellnessTakács Apartmanház Hévíz - KörnyékTakács Apartmanház Hévíz - Egyéb
2014. október 9.barátokkal járt itt
Kellemes, családias hangulatú szálláshely. Szép a környezet, kedves a kiszolgálás, a medence és a jakuzzi is jó, mivel a fürdőtől kissé messze van, jó, hogy esténként még egy kicsit ázhat az ember.
Családoknak és fiataloknak is tudom ajánlani. A család négylábú barátját is szívesen látják. Ajánlom bárkinek, aki egy nyugodt kellemes pihenésre vágyik.
Kiváló 2014. július 18.gyerekekkel járt itt
Tegnap, /2014. július 17-én/ jöttünk haza Hévízről, a Takács apartmanházból. Remek volt. A tisztaság, a hely luxusminőség. A személyzet kedves. A hely kiválóan alkalmas pihenésre. Úszómedence, jakuzzi, szauna biztosítja az ellátás színvonalát, aminek a vize nagyon kellemes, nagyon tiszta. A reggeli bőséges.
Takács Apartmanház Hévíz - Külső képTakács Apartmanház Hévíz - Medence/kertTakács Apartmanház Hévíz - Környék
Kiváló 2013. június 3.a párjával járt itt
Hévízi kiruccanásképpen, hogy a hétköznapok feszültségeit levezessük jutottunk el ismételten erre a klassz helyre. Mi visszatérő vendégek vagyunk már 9 éve. A házigazdák nagyon kedvesek, segítőkészek mindig, a medence is szuper volt. (Nem kell belőle egyből kijönni, mert majd belefagy az ember) Sajnos sok helyen olyen medencék vannak, hogy még úszni sem lehet benne.
Takács Apartmanház Hévíz - Külső képTakács Apartmanház Hévíz - WellnessTakács Apartmanház Hévíz - Egyéb
2013. május 21.a párjával járt itt
Pünkösdkor jártunk ott férjemmel. A fogadók nagyon kedvesek voltak, a reggelivel meg voltunk elégedve. A medence nagyon kellemes volt, a pezsgőfürdő kicsit gyenge. Hévíz központjától elég messze van, gyalogtúrához viszont kellemes távolságra. Keszthely közelsége miatt a programokból lehetett válogatni, a Tófürdő csodaszép. Mindenkinek ajánlani tudom.