Danubius Health Spa Resort Aqua Hévíz ★★★★

Danubius Health Spa Resort Aqua Hévíz
Danubius Health Spa Resort Aqua HévízDanubius Health Spa Resort Aqua Hévíz
Danubius Health Spa Resort Aqua HévízDanubius Health Spa Resort Aqua Hévíz

Danubius Health Spa Resort Aqua Hévíz bemutatkozása

A Hotel Aqua gyönyörű környezetben, a festői szépségű hévízi termáltó mellett, árnyas fák között várja vendégeit all inclusive szolgáltatásokkal, gyógykúrákkal, valamint széles körű fitnesz-, wellness- és szépségprogramokkal.

Holiday Club Apartman Hotel Hévíz - Kedvezményes ajánlat reggelivel
Kedvezményes ajánlat reggelivel
Holiday Club Apartman Hotel Hévíz
Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Danubius Health Spa Resort Aqua Hévíz vélemények

2017. július 9.barátokkal járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat, mint vendégek. A bőséges és finom svédasztalos étel és ital választékkal nem volt probléma, a kiszolgálás professzionális.
A személyzet maximálisan előzékeny, segítőkész, figyelmes és barátságos.
Este a bárban roptuk a táncot.
A szobák nem egyformák, foglaláskor erre oda kell figyelni.
A tapasztalat és a látottak alapján, ajánlom mindenkinek.
Kiváló 2016. október 25.a párjával járt itt
Októberben jártunk ebben a csodálatos Hotelben, el mondhatom, hogy még eddig ilyen szép helyen nem jártam, igazi felüdülés és pihenés volt számunkra. A szobák csodálatosak, kényelmesek, az ágyat legszívesebben haza hoztuk volna :) A személyzet nagyon kedves és figyelmes, az étkezés első osztályú, véleményem szerint ez az ár nagyon meg érte és ide biztos fogunk még menni.
Danubius Health Spa Resort Aqua Hévíz - SzobákDanubius Health Spa Resort Aqua Hévíz - KörnyékDanubius Health Spa Resort Aqua Hévíz - KörnyékDanubius Health Spa Resort Aqua Hévíz - VendéglátásDanubius Health Spa Resort Aqua Hévíz - BelsőDanubius Health Spa Resort Aqua Hévíz - BelsőDanubius Health Spa Resort Aqua Hévíz - BelsőDanubius Health Spa Resort Aqua Hévíz - Szobák
Kiváló 2016. október 24.a párjával járt itt
Párommal egy hétvégét töltöttünk a szállodában. Szépen felújított,ízlésesen berendezett tiszta hangulatos szobát kaptunk. A fürdőszoba is szép, modern-Az ételek nagyon finomak voltak bőséges választékkal. Az alkalmazottak nagyon segítőkészek,udvariasak. A medencék is jók voltak. A szálloda közel van a tóhoz Nagyon meg voltunk elégedve. Kellemesen csalódtunk.
Kiváló 2016. augusztus 16.a párjával járt itt
Kellemes hetet töltöttünk el a párommal a szállodában idén is. A szálloda megújult, ami nagyon tetszett. A tavalyi szobánkat kértük, de a felújított emeleten helyeztek el minket. Teljesen olyan volt, mintha külföldön lennénk egy ötcsillagos szállodában. Ami egy kicsit zavart (esetleg mi voltunk szenzitívebben tavalyhoz képest) az orosz vendégek viselkedése.
Kiváló 2016. július 29.gyerekekkel járt itt
Nagyon szép hely,most voltunk először itt ,velünk volt a 9 éves unokánk. Mindennel elégedettek voltunk. A szállodában a termálvíz nagyon kellemes,kívül belül egyaránt. Gyönyörűen ki van alakítva minden medence. Gondolom a gyógyvíz is jó lehet, de oda nem mentünk fürödni. A gyerekek is kiválóan érezték magukat,nagyon jó animátorok vannak.
Danubius Health Spa Resort Aqua Hévíz - EgyébDanubius Health Spa Resort Aqua Hévíz - Medence/kertDanubius Health Spa Resort Aqua Hévíz - Medence/kertDanubius Health Spa Resort Aqua Hévíz - WellnessDanubius Health Spa Resort Aqua Hévíz - Medence/kertDanubius Health Spa Resort Aqua Hévíz - Medence/kertDanubius Health Spa Resort Aqua Hévíz - BelsőDanubius Health Spa Resort Aqua Hévíz - Belső
Kiváló 2016. június 12.a párjával járt itt
Május végén jártunk férjemmel a szállodába.Minden nagyon tetszett.Étkezés kimondottan kiváló.A szobák már egy része felújitott nagyon szépek.Wellness tökéletes.Ajánlom mindenkinek.Aki igazi pihenésre vágyik.Kirándulni a Dottoval voltunk szép a várost körbe nézni.Személyzet barátságos.
Danubius Health Spa Resort Aqua Hévíz - Wellness
2016. június 1.barátokkal járt itt
Nagyon jól megközelíthető, sok programot kínáló környéken fekszik. Igaz a szálloda első ránézésre kissé "szocreál", de talán épp ezért kerülik a sznobok és viszonylag kevesebb a kisgyerekes család is. Mi közel tíz éve járunk rendszeresen ide. Van hogy csak baráti házaspárral kipihenni a három gyerek zaját, de mikor velük voltunk is nagyon jól éreztük magunkat.
Átlagos 2016. május 12.a párjával járt itt
Páromnak 40. születésnapjára ajándékoztam a 4 napos kikapcsolódást. Kicsit csalódott voltam,ugyanis a szálloda fele sem olyan jó,mint a büki Danubius hotel. Az ételek finomak voltak, de több volt a vegetáriánus étel, gondolom a sok idős vendég végett erre nagyobb volt a kereslet. .
A szobákra ráférne kis felújítás a 4 csillag kicsit sok érte. .
Kiváló 2016. május 4.a párjával járt itt
Szép szoba csodálatos kilátás a szobából kiváló konyha udvarias személyzet kellemes medence minden a vendégekért van az ételek között mindenki megtalálja az Ízlésének megfelelő ételt a kiszolgálás nagyon jó pihenni vágyóknak javaslom a vize a reumára nagyon jó a szoba tiszta rendezett a szálloda kényelmes a szoba könnyen megközelíthető a parkoló jó és örzött
2016. március 31.a párjával járt itt
Nem vettünk zsákbamacskát, hiszen öt éve voltunk már itt. Azonban ilyen kedvező ajánlatot kár lett volna kihagyni. Itt bizony megállt az idő. Ez alatt az öt év alatt megszűnt a szálló alján a hajdani jó butik, nincs már esténként élő zene. Viszont kiválóan működik a wellness-részleg.
Danubius Health Spa Resort Aqua Hévíz - VendéglátásDanubius Health Spa Resort Aqua Hévíz - VendéglátásDanubius Health Spa Resort Aqua Hévíz - VendéglátásDanubius Health Spa Resort Aqua Hévíz - VendéglátásDanubius Health Spa Resort Aqua Hévíz - VendéglátásDanubius Health Spa Resort Aqua Hévíz - VendéglátásDanubius Health Spa Resort Aqua Hévíz - VendéglátásDanubius Health Spa Resort Aqua Hévíz - VendéglátásDanubius Health Spa Resort Aqua Hévíz - BelsőDanubius Health Spa Resort Aqua Hévíz - WellnessDanubius Health Spa Resort Aqua Hévíz - WellnessDanubius Health Spa Resort Aqua Hévíz - WellnessDanubius Health Spa Resort Aqua Hévíz - Medence/kert