Saci, Karcsi: 3 szomorú nap a Quelle hotelban. - Hotel FIT Hévíz Hévíz

Hotel FIT Hévíz Hévíz értékelése
14. helyezett a 152 hévízi szállás közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

3 szomorú nap a Quelle hotelban.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 15. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
2019.04.28-2019.05.01 ig voltunk a szállodában sajnos. Csak negatív tapasztalatunk volt. Nem tudom, a 4 csillagot mivel érdemelték ki. A szobák állaga, a fürdőszobával együtt kritikán aluli. Az egész szállodában a higénia nem az első helyen áll. A TV-én maximum 4 magyar alapcsatorna van, de a kép minősége élvezhetetlen. A déli "pizza"
szinte ehetetlen, az abroszok pecsétesek, nincs cserélve, csak ha szólunk. A tányérok, poharak csorbák, az evőeszköz ahány, annyi féle.
A fürdő részleg kicsi és a nyugágyak koszosak.
Az esti vacsora kínálat nagyon szerény volt. A feltálalt banán már fekete volt, senki nem evett belőle. Visszatérve a szobákra, a radiátort a rozsda tartja össze. Senkinek nem ajánlom.

Ennyire tetszett: Szörnyű

3 szomorú nap a Quelle hotelban. - Hotel FIT Hévíz Hévíz

Szeretnéd követni Saci, Karcsi felhasználót?    Igen

Hotel FIT Hévíz Hévíz
8380 Hévíz
Kossuth Lajos utca 76.

2019. május 15.
Mindennel vagyon elégedettek voltunk. Már egyszer jártunk itt. Semmit nem vettünk észre a tulajdonos váltásból. Nagyon praktikus volt a szoba berendezése gondolok itt a fiókos szekrényekre. A konyha kiváló: bőséges választék, izletes ételek, finom sütemény

2019. április 3.
A szálloda erősen felújításra szorul. A padlószőnyeg, a függöny nagyon elhasználódott és foltos. A fürdőben a csapok rozsdásak. A személyzet kedves, a vacsora ízletes, bár az első este minden étel hideg volt. Kevés Tv csatorna érhető el.A fitneszterem eléggé elhanyagolt állapotban van,...

2019. március 11.
A személyzet kitűnő, a szolgálatások számunkra tökéletesek, 5 éve járunk ide, évente kétszeri alkalommal. Amit észrevettünk, hogy az egy hét alatt többször ismétlődő ételek voltak, amik az előző években nem fordultak elő.

Hotel FIT Hévíz, Hévíz kiemelt csomagajánlatai
 - Feltöltődés Hévízen (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 14.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-07-01 - 2019-08-31
 - Pünkösdi hétvége Hévízen (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-06-07 - 2019-06-10
 - Nyári vakáció Hévízen (min. 4 éj)
5 nap/4 éjszaka 14.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-07-01 - 2019-08-31