Hotel FIT Hévíz Hévíz
8380 Hévíz, Kossuth Lajos utca 76.

Hotel FIT Hévíz Hévíz a térképen

Hotel FIT Hévíz Hévíz értékelése:

14. helyezett a 154 hévízi szállás közül
63. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1062 szállás közül

Hotel FIT Hévíz Hévíz képei

Hotel FIT Hévíz Hévíz vélemények

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 14.
A szállodával és az elhelyezéssel elégedettek voltunk! Sajnos nem volt fertőtlenítő szer a szállodában. A szemetet a harmadik napon vitték el. Amikor szóltunk a portán. A fürdő nagyon jó de, délután fürödtünk. A konyha nagyon jó finom ételek, sütemények. A pincérek udvariasak! Nagyon jól éreztük magunkat! Jövőre visszatérünk.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 5.
Visszatérő vendégek vagyunk a Hotel Fit-ben. Családias hangulatú szállás,szobák tiszták, a személyzet udvarias. Külön megemlíteném a 3-án este és 4-én reggel dolgozó felszolgáló hölgyet aki kedvességével még kellemesebbé tette az ott tartózkodásunkat! Köszönjük szépen!

Értékelt: 2019. november 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Eljárt az idő. Nyomot is hagyott. Nem is kicsit. Nagyot. Kell a derű és a megértő jóindulat. Tulajdonképpen véletlenül, előzetes tájékozódás nélkül keveredtünk ide. Már a parkolóban látszott hogy ez nem a megszokott "hétköznapi" szálloda. A múlt egy viharvert emléke, ami valami csoda folytán velünk él. Mosolyogva vágtunk neki. . . . és úgy is távoztunk.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 23.
A szoba amit kaptunk tiszta,tágas és kényelmes volt. A fürdési lehetőség nagyon jó volt mivel nem volt telt ház. Az étkezés bőséges és választékos volt. A tisztaság az egész szállodára nézve kiváló, a személyzet segitőkész és jól felkészült.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 20.
Nagyon kedves, szolgálatkész személyzettel találkoztunk, mindenben segítőkészek voltak. Az étel minősége és a mennyisége is tökéletes volt. Ha rajtam múlna keresnék megoldást a wi-fi erősségére az oldalszárnyakban.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Viszonylag lelakottak a bútorok, a fűrdőszoba még gyengébb.rossz szag volt a szobában.Étel választék közepes. Ha elfogyott valami, nem pótolták rögtön. A személyzet udvarias. nem lehet kifogás.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 14.
Ami gond volt. . . nem működött a hűtőszekrény,de kicserélték. Nem működött a wifi, következő alkalommal nem kérünk sarokszobát, a férjemet nagyon zavarta az utcai zaj, másik oldalt fogunk igényelni, egyetlen asztali lámpát nem tudtunk bekapcsolni, a lábam bevertem nagyon az ágy lábának "kiszögelésébe"/! ? ! / egyebekben elégedettek voltunk mindennel.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 22. - 3 látogató hasznosnak vélte
A tulajdonosváltás nem tett jót a Hotelnek! A három csillagból kettőt simán el lehet venni! A bárban nem kapható szeszes ital, mert nincs még engedély? A vacsoránál, ha nem nyitásra érsz le, elfogy az étel, kérdésünkre a személyzet közölte, hogy csak a káposzta fogyott el, más van. . .

2019. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. június 11.
Kicsit messze van a központól de nem vészes.
A wellness kicsi de tiszta ,a személyzet udvarias kedves és segítőkész.
A reggeli bőséges ,a vacsora nem túl változatos.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 26.
A személyzet kedves ,udvarias,segítőkész volt,amit hiányoltam az alkoholos italok közül csak sört lehetett kapni, néha a vacsorához egy deci márkás bor jobban illett volna. Köszönjük Önöknek , jól éreztük magunkat ,szeretnénk külön köszönetet mondani egyik fiatal, mindég mosolygós , alkalmazottuknak Glóriának, sajnos távozásunk napján éppen szabadnapos volt.

Hotel FIT Hévíz
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, félpanzióval, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Hotel FIT Hévíz
3 nap/2 éjszaka 14.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.16. - 2020.08.31.
Mirage Apartman
4 nap/3 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül
Érvényes: 2021.03.29-ig
Hunguest Hotel Hélios
3 nap/2 éjszaka 12.190 - 14.190,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőhasználattal, sport- és kulturális programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.04-ig
Hunguest Hotel Panoráma
2 nap/1 éjszaka 10.990 - 11.990,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kultúrális programmal, élőzenével, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.31-ig
Hotel Napsugár Hévíz
2 nap/1 éjszaka 8.300 - 10.300,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.06.02. - 2020.12.31.
Palace Hotel
2 nap/1 éjszaka 11.958 - 21.425,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szállodai élményfürdő, pezsgőfürdő, finn és aroma szauna valamint gőzkabin használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, fitnesz terem használattal, játszósarok használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.02.22-ig
Hotel Európa Fit
4 nap/3 éjszaka 29.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
2020.08.19. - 2020.08.23.
Naturmed Carbona Hotel
3 nap/2 éjszaka 25.300 - 34.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, rekreációs és sportprogramokkal
Érvényes: 2020.12.30-ig
Lotus Therme Hotel & Spa
6 nap/5 éjszaka 27.780,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.09.30.
Lekics Apartmanok
4 nap/3 éjszaka 6.600,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2020.04.01. - 2020.10.31.
Hotel FIT Hévíz
3 nap/2 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, biliárd használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.19. - 2020.08.23.

Szállodák Hévízen és környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Palace Hotel  Hévíz
Bomba tavasz (min. 2 éj)
Pelion nyár előfoglalási kedvezménnyel (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

HévízX