Hotel FIT Hévíz Hévíz
8380 Hévíz, Kossuth Lajos utca 76.

Hotel FIT Hévíz Hévíz a térképen

Hotel FIT Hévíz Hévíz értékelése:

17. helyezett a 157 hévízi szállás közül
62. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1067 szállás közül

Hotel FIT Hévíz Hévíz képei

Hotel FIT Hévíz Hévíz vélemények

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 3.
A gyógymedence vize a kiírás szerint 30-34 fok. Ez inkább 34-35 fok volt, ami kánikulában teljesen felesleges. Kértük többen is, hogy kicsit vegyenek vissza a hőfokból, de kérésünk eredménytelen maradt. A wellnes rész nyithatna korábban is, mint 8 óra.

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 22.
Mi még nem jártunk Hévízen. A szálloda wellness részleg méreteiben nem túlságosan nagy, ott töltött időben minimálisan kihasznált. Érthetően nem minden üzemelt. Nekünk az alacsony időjárási hőmérséklet, szeles idő miatt hideg volt a wellness részleg hőmérséklete és a hévízi gyógyvízzel töltött medence víz hőmérséklete hideg.

2020. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 1.
Három nappal érkezés előtti érdeklődésemre azt válaszolták,hogy működik a wellness részleg,nem volt igaz.Hajnali fél hatkor és fél nyolckor tűzjelző visításra ébredtünk.Az ételek minősége a két évvel ezelőttihez képest romlott.A sötétítő leszakadva,a vizesblokk szörnyű.A négy csillagtól elég messze van a hely.A személyzet viszont kedves készséges.

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 14.
A szállodával és az elhelyezéssel elégedettek voltunk! Sajnos nem volt fertőtlenítő szer a szállodában. A szemetet a harmadik napon vitték el. Amikor szóltunk a portán. A fürdő nagyon jó de, délután fürödtünk. A konyha nagyon jó finom ételek, sütemények. A pincérek udvariasak! Nagyon jól éreztük magunkat! Jövőre visszatérünk.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 5.
Visszatérő vendégek vagyunk a Hotel Fit-ben. Családias hangulatú szállás,szobák tiszták, a személyzet udvarias. Külön megemlíteném a 3-án este és 4-én reggel dolgozó felszolgáló hölgyet aki kedvességével még kellemesebbé tette az ott tartózkodásunkat! Köszönjük szépen!

Értékelt: 2019. november 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Eljárt az idő. Nyomot is hagyott. Nem is kicsit. Nagyot. Kell a derű és a megértő jóindulat. Tulajdonképpen véletlenül, előzetes tájékozódás nélkül keveredtünk ide. Már a parkolóban látszott hogy ez nem a megszokott "hétköznapi" szálloda. A múlt egy viharvert emléke, ami valami csoda folytán velünk él. Mosolyogva vágtunk neki. . . . és úgy is távoztunk.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 23.
A szoba amit kaptunk tiszta,tágas és kényelmes volt. A fürdési lehetőség nagyon jó volt mivel nem volt telt ház. Az étkezés bőséges és választékos volt. A tisztaság az egész szállodára nézve kiváló, a személyzet segitőkész és jól felkészült.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 20.
Nagyon kedves, szolgálatkész személyzettel találkoztunk, mindenben segítőkészek voltak. Az étel minősége és a mennyisége is tökéletes volt. Ha rajtam múlna keresnék megoldást a wi-fi erősségére az oldalszárnyakban.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Viszonylag lelakottak a bútorok, a fűrdőszoba még gyengébb.rossz szag volt a szobában.Étel választék közepes. Ha elfogyott valami, nem pótolták rögtön. A személyzet udvarias. nem lehet kifogás.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 14.
Ami gond volt. . . nem működött a hűtőszekrény,de kicserélték. Nem működött a wifi, következő alkalommal nem kérünk sarokszobát, a férjemet nagyon zavarta az utcai zaj, másik oldalt fogunk igényelni, egyetlen asztali lámpát nem tudtunk bekapcsolni, a lábam bevertem nagyon az ágy lábának "kiszögelésébe"/! ? ! / egyebekben elégedettek voltunk mindennel.

Hotel FIT Hévíz
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel FIT Hévíz
5 nap/4 éjszaka 7.763,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és biliárd használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hunguest Hotel Hélios
Érvényes: 2021.08.11-ig
Hunguest Hotel Panoráma
Érvényes: 2021.08.11-ig
Palace Hotel
2 nap/1 éjszaka 16.000 - 34.526,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szállodai élményfürdő, pezsgőfürdő, finn és aroma szauna valamint gőzkabin használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, fitnesz terem használattal, játszósarok használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.07.03-ig
Naturmed Carbona Hotel
3 nap/2 éjszaka 25.300 - 34.700,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, rekreációs és sportprogramokkal
Érvényes: 2020.12.30-ig
Hotel Európa Fit
2 nap/1 éjszaka 20.825 - 27.030,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.21-ig
Hotel Napsugár Hévíz
2 nap/1 éjszaka 8.300 - 11.900,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Lotus Therme Hotel & Spa
Akár 1 éjszaka 30.870,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szaunaszeánszokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Lekics Apartmanok
4 nap/3 éjszaka 6.600,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Érvényes: 2020.10.31-ig
Hotel Erzsébet
2 nap/1 éjszaka 12.126 - 16.505,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.31-ig
Hotel FIT Hévíz
6 nap/5 éjszaka 9.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, masszázzsal, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Hévízen és környékén
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Wolf Panzió Sárvár
Palace Hotel  Hévíz
Pelion extra akció (min. 2 éj)
Szuperakció (min. 3 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

HévízX