Hotel FIT Hévíz Hévíz
8380 Hévíz, Kossuth Lajos utca 76.

Hotel FIT Hévíz Hévíz a térképen

Hotel FIT Hévíz Hévíz értékelése:

16. helyezett a 153 hévízi szállás közül
59. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1058 szállás közül

Hotel FIT Hévíz Hévíz képei

Hotel FIT Hévíz Hévíz vélemények

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 5.
Visszatérő vendégek vagyunk a Hotel Fit-ben. Családias hangulatú szállás,szobák tiszták, a személyzet udvarias. Külön megemlíteném a 3-án este és 4-én reggel dolgozó felszolgáló hölgyet aki kedvességével még kellemesebbé tette az ott tartózkodásunkat! Köszönjük szépen!

Értékelt: 2019. november 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Eljárt az idő. Nyomot is hagyott. Nem is kicsit. Nagyot. Kell a derű és a megértő jóindulat. Tulajdonképpen véletlenül, előzetes tájékozódás nélkül keveredtünk ide. Már a parkolóban látszott hogy ez nem a megszokott "hétköznapi" szálloda. A múlt egy viharvert emléke, ami valami csoda folytán velünk él. Mosolyogva vágtunk neki. . . . és úgy is távoztunk.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 23.
A szoba amit kaptunk tiszta,tágas és kényelmes volt. A fürdési lehetőség nagyon jó volt mivel nem volt telt ház. Az étkezés bőséges és választékos volt. A tisztaság az egész szállodára nézve kiváló, a személyzet segitőkész és jól felkészült.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 20.
Nagyon kedves, szolgálatkész személyzettel találkoztunk, mindenben segítőkészek voltak. Az étel minősége és a mennyisége is tökéletes volt. Ha rajtam múlna keresnék megoldást a wi-fi erősségére az oldalszárnyakban.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Viszonylag lelakottak a bútorok, a fűrdőszoba még gyengébb.rossz szag volt a szobában.Étel választék közepes. Ha elfogyott valami, nem pótolták rögtön. A személyzet udvarias. nem lehet kifogás.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 14.
Ami gond volt. . . nem működött a hűtőszekrény,de kicserélték. Nem működött a wifi, következő alkalommal nem kérünk sarokszobát, a férjemet nagyon zavarta az utcai zaj, másik oldalt fogunk igényelni, egyetlen asztali lámpát nem tudtunk bekapcsolni, a lábam bevertem nagyon az ágy lábának "kiszögelésébe"/! ? ! / egyebekben elégedettek voltunk mindennel.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 22. - 3 látogató hasznosnak vélte
A tulajdonosváltás nem tett jót a Hotelnek! A három csillagból kettőt simán el lehet venni! A bárban nem kapható szeszes ital, mert nincs még engedély? A vacsoránál, ha nem nyitásra érsz le, elfogy az étel, kérdésünkre a személyzet közölte, hogy csak a káposzta fogyott el, más van. . .

2019. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. június 11.
Kicsit messze van a központól de nem vészes.
A wellness kicsi de tiszta ,a személyzet udvarias kedves és segítőkész.
A reggeli bőséges ,a vacsora nem túl változatos.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 26.
A személyzet kedves ,udvarias,segítőkész volt,amit hiányoltam az alkoholos italok közül csak sört lehetett kapni, néha a vacsorához egy deci márkás bor jobban illett volna. Köszönjük Önöknek , jól éreztük magunkat ,szeretnénk külön köszönetet mondani egyik fiatal, mindég mosolygós , alkalmazottuknak Glóriának, sajnos távozásunk napján éppen szabadnapos volt.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 20.
Tökéletes gyors elhelyezés és információ. Tiszta jófekvésű minden kényelmet kielégítő szoba. Finom kiadós étkezés, udvarias kiszolgálás wellness részleg jó de nem a legjobb, azt fejleszteni lehetne.

Hotel FIT Hévíz
5 nap/4 éjszaka 7.763,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és biliárd használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.11-ig
Hotel FIT Hévíz
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Mirage Apartman
4 nap/3 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül
Érvényes: 2021.02.19-ig
Hunguest Hotel Hélios
3 nap/2 éjszaka 9.621 - 10.521,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőhasználattal, sport- és kulturális programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.04-ig
Hunguest Hotel Panoráma
2 nap/1 éjszaka 8.991 - 22.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kultúrális programmal, élőzenével, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.31-ig
Hotel Napsugár Hévíz
2 nap/1 éjszaka 8.300 - 10.300,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Palace Hotel
4 nap/3 éjszaka 16.276 - 20.428,- Ft/fő/éj között: teljes ellátással, szállodai élményfürdő, pezsgőfürdő, finn és aroma szauna valamint gőzkabin használattal, welcome pezsgővel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.08-ig
Hotel Európa Fit
3 nap/2 éjszaka 25.075 - 34.800,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.19-ig
Park Hotel Hévíz
8 nap/7 éjszaka 19.858,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, szakorvosi konzultációval, masszázzsal, wellness belépővel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Naturmed Carbona Hotel
3 nap/2 éjszaka 25.300 - 34.700,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, rekreációs és sportprogramokkal
Érvényes: 2020.12.30-ig
Lotus Therme Hotel & Spa
3 nap/2 éjszaka 31.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, pezsgő és meglepetés szobai bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Hotel FIT Hévíz
3 nap/2 éjszaka 12.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.29. - 2020.06.01.

Szállodák Hévízen és környékén
Hotel Viktória Sárvár
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Palace Hotel  Hévíz
Valentin nap (min. 2 éj)
Pelion extra akció (min. 2 éj)
Wellness kikapcsolódás teljes ellátással (min. 3 éj)

HévízX