Hotel FIT Hévíz Hévíz
8380 Hévíz, Kossuth Lajos utca 76.

Hotel FIT Hévíz Hévíz a térképen

Hotel FIT Hévíz Hévíz értékelése:

13. helyezett a 161 hévízi szállás közül
52. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1080 szállás közül

Hotel FIT Hévíz Hévíz képei

Hotel FIT Hévíz Hévíz vélemények

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 23.
Igen lepusztult állapotokat tapasztaltunk annak ellenére, hogy az ajánlatukban 4 csillagos minősítése volt a szállodának. Töredezett, balesetveszélyes külső lépcsők, rozsdás szerkezetek, kopott bútorzat, a szobák mennyiségéhez képest kevés parkolóhely. Pozitívumként éltük meg a személyzet udvarias viselkedését, továbbá a felkínált ételek minőségét.

2020. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. október 22.
A szálloda egész személyzete segítőkész, kedves, és udvarias.Az ételek nagyon finomak, a szoba és az egész szálloda tiszta.Mindennel elégedettek voltunk!

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 12.
A személyzet nagyon barátságos volt.Az ételek bőséges és választékos és családias ízű volt.A szoba tiszta volt az ágy kényelmes.Mi nagyon meg voltunk minenel elégedve.A vártnál sokkal jobb volt a részünkről.Biztos vissza térő vendégek leszünk.

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
A gyógymedence vize a kiírás szerint 30-34 fok. Ez inkább 34-35 fok volt, ami kánikulában teljesen felesleges. Kértük többen is, hogy kicsit vegyenek vissza a hőfokból, de kérésünk eredménytelen maradt. A wellnes rész nyithatna korábban is, mint 8 óra.

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 22.
Mi még nem jártunk Hévízen. A szálloda wellness részleg méreteiben nem túlságosan nagy, ott töltött időben minimálisan kihasznált. Érthetően nem minden üzemelt. Nekünk az alacsony időjárási hőmérséklet, szeles idő miatt hideg volt a wellness részleg hőmérséklete és a hévízi gyógyvízzel töltött medence víz hőmérséklete hideg.

2020. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 1.
Három nappal érkezés előtti érdeklődésemre azt válaszolták,hogy működik a wellness részleg,nem volt igaz.Hajnali fél hatkor és fél nyolckor tűzjelző visításra ébredtünk.Az ételek minősége a két évvel ezelőttihez képest romlott.A sötétítő leszakadva,a vizesblokk szörnyű.A négy csillagtól elég messze van a hely.A személyzet viszont kedves készséges.

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 14.
A szállodával és az elhelyezéssel elégedettek voltunk! Sajnos nem volt fertőtlenítő szer a szállodában. A szemetet a harmadik napon vitték el. Amikor szóltunk a portán. A fürdő nagyon jó de, délután fürödtünk. A konyha nagyon jó finom ételek, sütemények. A pincérek udvariasak! Nagyon jól éreztük magunkat! Jövőre visszatérünk.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 5.
Visszatérő vendégek vagyunk a Hotel Fit-ben. Családias hangulatú szállás,szobák tiszták, a személyzet udvarias. Külön megemlíteném a 3-án este és 4-én reggel dolgozó felszolgáló hölgyet aki kedvességével még kellemesebbé tette az ott tartózkodásunkat! Köszönjük szépen!

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Eljárt az idő. Nyomot is hagyott. Nem is kicsit. Nagyot. Kell a derű és a megértő jóindulat. Tulajdonképpen véletlenül, előzetes tájékozódás nélkül keveredtünk ide. Már a parkolóban látszott hogy ez nem a megszokott "hétköznapi" szálloda. A múlt egy viharvert emléke, ami valami csoda folytán velünk él. Mosolyogva vágtunk neki. . . . és úgy is távoztunk.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 23.
A szoba amit kaptunk tiszta,tágas és kényelmes volt. A fürdési lehetőség nagyon jó volt mivel nem volt telt ház. Az étkezés bőséges és választékos volt. A tisztaság az egész szállodára nézve kiváló, a személyzet segitőkész és jól felkészült.

Hotel FIT Hévíz
4 nap/3 éjszaka 7.883,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan levesbüfé két alkalommal, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.02.01. - 2021.03.31.
Hotel FIT Hévíz
5 nap/4 éjszaka 7.875,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és biliárd használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.02.01. - 2021.06.11.
Palace Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.728 - 30.950,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szállodai élményfürdő, pezsgőfürdő, finn és aroma szauna, valamint fitnesz terem használattal
2021.02.02. - 2021.09.22.
Naturmed Carbona Hotel
2 nap/1 éjszaka 28.600 - 33.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan élményfürdő használattal, csoportos sportprogramokkal, parkolással, internettel
2021.02.02. - 2021.12.23.
Hotel Európa Fit
2 nap/1 éjszaka 20.880 - 32.085,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
2021.02.02. - 2021.12.22.
Hotel Napsugár Hévíz
2 nap/1 éjszaka 8.500 - 11.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2022.01.01-ig
Lotus Therme Hotel & Spa
2 nap/1 éjszaka 30.150 - 58.995,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, spa és szauna világ használattal, sportolási lehetőségekkel, élőzenével, parkolással
Érvényes: 2022.01.08-ig
Hotel Erzsébet
2 nap/1 éjszaka 13.319 - 17.174,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szaunahasználattal, Wi-Fi internet elérhetőség
2021.04.01. - 2021.12.22.
Hotel Kalma
2 nap/1 éjszaka 13.090 - 21.890,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.19-ig
Andrea Villa
8 nap/7 éjszaka 6.429,-Ft/fő/éj ártól: önellátással, üdvözlő itallal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.31-ig
Majerik Hotel
5 nap/4 éjszaka 8.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.02.01. - 2021.12.22.
Hotel FIT Hévíz
8 nap/7 éjszaka 10.999 Ft/fő/éj ártól; félpanzióval, orvosi konzultációval, orvos által előírt kezelésekkel, wellness és fitness használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.02.01. - 2021.08.31.

Szállodák Hévíz környékén
Hotel Vital Zalakaros
Venus Hotel Zalakaros
Zalakaroson, a helyi gyógyfürdővel szemben, a strand bejáratától 100 méterre található a...
Előnyári kikapcsolódás (min. 4 éj)
Napi árak (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)

HévízX