Hotel FIT Hévíz Hévíz
8380 Hévíz, Kossuth Lajos utca 76.

Hotel FIT Hévíz Hévíz a térképen

Hotel FIT Hévíz Hévíz értékelése:

15. helyezett a 153 hévízi szállás közül
61. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1054 szállás közül

Hotel FIT Hévíz Hévíz képei

Hotel FIT Hévíz Hévíz vélemények

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 3.
Viszonylag lelakottak a bútorok, a fűrdőszoba még gyengébb.rossz szag volt a szobában.Étel választék közepes. Ha elfogyott valami, nem pótolták rögtön. A személyzet udvarias. nem lehet kifogás.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 14.
Ami gond volt. . . nem működött a hűtőszekrény,de kicserélték. Nem működött a wifi, következő alkalommal nem kérünk sarokszobát, a férjemet nagyon zavarta az utcai zaj, másik oldalt fogunk igényelni, egyetlen asztali lámpát nem tudtunk bekapcsolni, a lábam bevertem nagyon az ágy lábának "kiszögelésébe"/! ? ! / egyebekben elégedettek voltunk mindennel.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 22. - 3 látogató hasznosnak vélte
A tulajdonosváltás nem tett jót a Hotelnek! A három csillagból kettőt simán el lehet venni! A bárban nem kapható szeszes ital, mert nincs még engedély? A vacsoránál, ha nem nyitásra érsz le, elfogy az étel, kérdésünkre a személyzet közölte, hogy csak a káposzta fogyott el, más van. . .

2019. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. június 11.
Kicsit messze van a központól de nem vészes.
A wellness kicsi de tiszta ,a személyzet udvarias kedves és segítőkész.
A reggeli bőséges ,a vacsora nem túl változatos.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 26.
A személyzet kedves ,udvarias,segítőkész volt,amit hiányoltam az alkoholos italok közül csak sört lehetett kapni, néha a vacsorához egy deci márkás bor jobban illett volna. Köszönjük Önöknek , jól éreztük magunkat ,szeretnénk külön köszönetet mondani egyik fiatal, mindég mosolygós , alkalmazottuknak Glóriának, sajnos távozásunk napján éppen szabadnapos volt.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 20.
Tökéletes gyors elhelyezés és információ. Tiszta jófekvésű minden kényelmet kielégítő szoba. Finom kiadós étkezés, udvarias kiszolgálás wellness részleg jó de nem a legjobb, azt fejleszteni lehetne.

Értékelt: 2019. május 15. - 2 látogató hasznosnak vélte
2019. 04. 28-2019. 05. 01 ig voltunk a szállodában sajnos. Csak negatív tapasztalatunk volt. Nem tudom, a 4 csillagot mivel érdemelték ki. A szobák állaga, a fürdőszobával együtt kritikán aluli. Az egész szállodában a higénia nem az első helyen áll. A TV-én maximum 4 magyar alapcsatorna van, de a kép minősége élvezhetetlen.

2019. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. május 15.
Mindennel vagyon elégedettek voltunk. Már egyszer jártunk itt.
Semmit nem vettünk észre a tulajdonos váltásból. Nagyon praktikus
volt a szoba berendezése gondolok itt a fiókos szekrényekre.
A konyha kiváló: bőséges választék, izletes ételek, finom sütemény
Válasz az értékelésre - 2019. május 22.
Köszönjük visszajelzését. Reméljük, hogy a jövőben lesz alkalmunk még szállodánk vendégeiként üdvözölhetni Önöket!
Varga Klaudia (Hotel FIT Hévíz)

2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. április 3. - 2 látogató hasznosnak vélte
A szálloda erősen felújításra szorul. A padlószőnyeg, a függöny nagyon elhasználódott és foltos. A fürdőben a csapok rozsdásak. A személyzet kedves, a vacsora ízletes, bár az első este minden étel hideg volt. Kevés Tv csatorna érhető el. A fitneszterem eléggé elhanyagolt állapotban van, szerintem hónapok óta nem takarították. Felújítás után nagyon kellemes hely lenne.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 11.
A személyzet kitűnő, a szolgálatások számunkra tökéletesek, 5 éve járunk ide, évente kétszeri alkalommal. Amit észrevettünk, hogy az egy hét alatt többször ismétlődő ételek voltak, amik az előző években nem fordultak elő.

Hotel FIT Hévíz
3 nap/2 éjszaka 10.450,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg használattal, biliárdozási lehetőséggel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Hotel FIT Hévíz
3 nap/2 éjszaka 7.450,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Mirage Apartman
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül
Érvényes: 2020.11.18-ig
Hunguest Hotel Hélios
2 nap/1 éjszaka 9.990 - 11.490,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőhasználattal, sport- és kulturális programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.07.31-ig
Hunguest Hotel Panoráma
2 nap/1 éjszaka 9.490,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kultúrális programmal, élőzenével, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Hotel Napsugár Hévíz
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.12.01. - 2020.11.18.
Palace Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.619 - 14.283,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, a szállodai élményfürdő, pezsgőfürdő, finn és aroma szauna valamint gőzkabin használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, fitnesz terem használattal, játszósarok használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Hotel Európa Fit
3 nap/2 éjszaka 20.550 - 26.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.21-ig
Park Hotel Hévíz
3 nap/2 éjszaka 13.990,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness belépővel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Naturmed Carbona Hotel
3 nap/2 éjszaka 25.300 - 35.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, rekreációs és sportprogramokkal
Érvényes: 2020.12.30-ig
Lotus Therme Hotel & Spa
Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.05-ig
Hotel FIT Hévíz
3 nap/2 éjszaka 19.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés szobabekészítéssel, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, gitáresttel, karácsonyfa díszítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.24. - 2019.12.27.

Szállodák Hévízen és környékén
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Napi ár
Napi ár félpanzióval, teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
Pelion extra akció (min. 2 éj)

HévízX