Hotel FIT Hévíz Hévíz
8380 Hévíz, Kossuth Lajos utca 76.

Hotel FIT Hévíz Hévíz a térképen

Hotel FIT Hévíz Hévíz értékelése:

13. helyezett a 161 hévízi szállás közül
52. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1083 szállás közül

Hotel FIT Hévíz Hévíz képei

Hotel FIT Hévíz Hévíz vélemények

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 23.
Igen lepusztult állapotokat tapasztaltunk annak ellenére, hogy az ajánlatukban 4 csillagos minősítése volt a szállodának. Töredezett, balesetveszélyes külső lépcsők, rozsdás szerkezetek, kopott bútorzat, a szobák mennyiségéhez képest kevés parkolóhely. Pozitívumként éltük meg a személyzet udvarias viselkedését, továbbá a felkínált ételek minőségét.

2020. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. október 22.
A szálloda egész személyzete segítőkész, kedves, és udvarias.Az ételek nagyon finomak, a szoba és az egész szálloda tiszta.Mindennel elégedettek voltunk!

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 12.
A személyzet nagyon barátságos volt.Az ételek bőséges és választékos és családias ízű volt.A szoba tiszta volt az ágy kényelmes.Mi nagyon meg voltunk minenel elégedve.A vártnál sokkal jobb volt a részünkről.Biztos vissza térő vendégek leszünk.

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
A gyógymedence vize a kiírás szerint 30-34 fok. Ez inkább 34-35 fok volt, ami kánikulában teljesen felesleges. Kértük többen is, hogy kicsit vegyenek vissza a hőfokból, de kérésünk eredménytelen maradt. A wellnes rész nyithatna korábban is, mint 8 óra.

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 22.
Mi még nem jártunk Hévízen. A szálloda wellness részleg méreteiben nem túlságosan nagy, ott töltött időben minimálisan kihasznált. Érthetően nem minden üzemelt. Nekünk az alacsony időjárási hőmérséklet, szeles idő miatt hideg volt a wellness részleg hőmérséklete és a hévízi gyógyvízzel töltött medence víz hőmérséklete hideg.

2020. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 1.
Három nappal érkezés előtti érdeklődésemre azt válaszolták,hogy működik a wellness részleg,nem volt igaz.Hajnali fél hatkor és fél nyolckor tűzjelző visításra ébredtünk.Az ételek minősége a két évvel ezelőttihez képest romlott.A sötétítő leszakadva,a vizesblokk szörnyű.A négy csillagtól elég messze van a hely.A személyzet viszont kedves készséges.

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 14.
A szállodával és az elhelyezéssel elégedettek voltunk! Sajnos nem volt fertőtlenítő szer a szállodában. A szemetet a harmadik napon vitték el. Amikor szóltunk a portán. A fürdő nagyon jó de, délután fürödtünk. A konyha nagyon jó finom ételek, sütemények. A pincérek udvariasak! Nagyon jól éreztük magunkat! Jövőre visszatérünk.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 5.
Visszatérő vendégek vagyunk a Hotel Fit-ben. Családias hangulatú szállás,szobák tiszták, a személyzet udvarias. Külön megemlíteném a 3-án este és 4-én reggel dolgozó felszolgáló hölgyet aki kedvességével még kellemesebbé tette az ott tartózkodásunkat! Köszönjük szépen!

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Eljárt az idő. Nyomot is hagyott. Nem is kicsit. Nagyot. Kell a derű és a megértő jóindulat. Tulajdonképpen véletlenül, előzetes tájékozódás nélkül keveredtünk ide. Már a parkolóban látszott hogy ez nem a megszokott "hétköznapi" szálloda. A múlt egy viharvert emléke, ami valami csoda folytán velünk él. Mosolyogva vágtunk neki. . . . és úgy is távoztunk.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 23.
A szoba amit kaptunk tiszta,tágas és kényelmes volt. A fürdési lehetőség nagyon jó volt mivel nem volt telt ház. Az étkezés bőséges és választékos volt. A tisztaság az egész szállodára nézve kiváló, a személyzet segitőkész és jól felkészült.

Hotel FIT Hévíz
4 nap/3 éjszaka 7.883,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, levesebéddel, wellness-részleg használattal, billiárd használattal
2021.09.01. - 2021.12.22.
Hotel FIT Hévíz
6 nap/5 éjszaka 9.540,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, masszázzsal, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Palace Hotel
5 nap/4 éjszaka 16.602 - 20.475,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szállodai élményfürdő, pezsgőfürdő, finn és aroma szauna valamint gőzkabin használattal, tófürdő belépővel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.10.05-ig
Naturmed Carbona Hotel
3 nap/2 éjszaka 25.740 - 31.730,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, rekreációs és sportprogramokkal
2021.05.01. - 2021.12.23.
Hotel Európa Fit
2 nap/1 éjszaka 23.760 - 33.885,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.22-ig
Hotel Napsugár Hévíz
2 nap/1 éjszaka 8.500 - 11.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2022.01.01-ig
Lotus Therme Hotel & Spa
4 nap/3 éjszaka 32.810,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és szaunahasználattal, üdvözlőitallal, sportolási lehetőségekkel, parkolással
2021.05.20. - 2021.05.24.
Lekics Apartmanok
4 nap/3 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.10.31-ig
Hotel Erzsébet
2 nap/1 éjszaka 11.900 - 14.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szaunahasználattal, Wi-Fi internet elérhetőség
2021.07.01. - 2021.12.22.
Berki Margit Apartman
4 nap/3 éjszaka 4.500 - 8.100,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2021.08.01. - 2021.12.31.
Hotel Kalma
2 nap/1 éjszaka 14.190 - 21.890,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.19-ig
Hotel FIT Hévíz
4 nap/3 éjszaka 13.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Hévízi-tófürdő belépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.21. - 2021.05.24.

Szállodák Hévízen és környékén
Hotel Vital Zalakaros
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár
A Park Inn Hotel 2006-ban épült, Magyar Turizmus Minőségi Díj és Zöld Szálloda elismeréssel...
Tavaszi-Téli feltöltődés (min. 3 éj)
Pünkösd (min. 1 éj)
All inclusive pihenés