Hotel FIT Hévíz Hévíz
8380 Hévíz, Kossuth Lajos utca 76.

Hotel FIT Hévíz Hévíz a térképen

Hotel FIT Hévíz Hévíz értékelése:

14. helyezett a 153 hévízi szállás közül
47. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1037 szállás közül

Hotel FIT Hévíz Hévíz bemutatkozása

Az 52 légkondicionált szobát kínáló CE Quelle Hotel néhány száz méterre található a híres hévízi gyógytótól. Családias hangulattal, csendes környezetben, kényelmes szobákkal fogadja a pihenés vagy gyógyulás céljából érkező látogatókat.

Hotel FIT Hévíz Hévíz képei

Hotel FIT Hévíz Hévíz vélemények

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
A tulajdonosváltás nem tett jót a Hotelnek! A három csillagból kettőt simán el lehet venni! A bárban nem kapható szeszes ital, mert nincs még engedély? A vacsoránál, ha nem nyitásra érsz le, elfogy az étel, kérdésünkre a személyzet közölte, hogy csak a káposzta fogyott el, más van. . .

2019. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. június 11.
Kicsit messze van a központól de nem vészes.
A wellness kicsi de tiszta ,a személyzet udvarias kedves és segítőkész.
A reggeli bőséges ,a vacsora nem túl változatos.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 26.
A személyzet kedves ,udvarias,segítőkész volt,amit hiányoltam az alkoholos italok közül csak sört lehetett kapni, néha a vacsorához egy deci márkás bor jobban illett volna. Köszönjük Önöknek , jól éreztük magunkat ,szeretnénk külön köszönetet mondani egyik fiatal, mindég mosolygós , alkalmazottuknak Glóriának, sajnos távozásunk napján éppen szabadnapos volt.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 20.
Tökéletes gyors elhelyezés és információ. Tiszta jófekvésű minden kényelmet kielégítő szoba. Finom kiadós étkezés, udvarias kiszolgálás wellness részleg jó de nem a legjobb, azt fejleszteni lehetne.

Értékelt: 2019. május 15. - 2 látogató hasznosnak vélte
2019. 04. 28-2019. 05. 01 ig voltunk a szállodában sajnos. Csak negatív tapasztalatunk volt. Nem tudom, a 4 csillagot mivel érdemelték ki. A szobák állaga, a fürdőszobával együtt kritikán aluli. Az egész szállodában a higénia nem az első helyen áll. A TV-én maximum 4 magyar alapcsatorna van, de a kép minősége élvezhetetlen.

2019. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. május 15.
Mindennel vagyon elégedettek voltunk. Már egyszer jártunk itt.
Semmit nem vettünk észre a tulajdonos váltásból. Nagyon praktikus
volt a szoba berendezése gondolok itt a fiókos szekrényekre.
A konyha kiváló: bőséges választék, izletes ételek, finom sütemény
Válasz az értékelésre - 2019. május 22.
Köszönjük visszajelzését. Reméljük, hogy a jövőben lesz alkalmunk még szállodánk vendégeiként üdvözölhetni Önöket!
Varga Klaudia (Hotel FIT Hévíz)

2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. április 3. - 2 látogató hasznosnak vélte
A szálloda erősen felújításra szorul. A padlószőnyeg, a függöny nagyon elhasználódott és foltos. A fürdőben a csapok rozsdásak. A személyzet kedves, a vacsora ízletes, bár az első este minden étel hideg volt. Kevés Tv csatorna érhető el. A fitneszterem eléggé elhanyagolt állapotban van, szerintem hónapok óta nem takarították. Felújítás után nagyon kellemes hely lenne.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 11.
A személyzet kitűnő, a szolgálatások számunkra tökéletesek, 5 éve járunk ide, évente kétszeri alkalommal. Amit észrevettünk, hogy az egy hét alatt többször ismétlődő ételek voltak, amik az előző években nem fordultak elő.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 13.
Kiválóan éreztük magunkat. A gyógyvizes medence megfelelő, de egy kicsit zsúfolt volt a sok vendég miatt. A jakuzzi állandóan foglalt volt, így azt a kapacitása miatt, nem tudtuk élvezni. Feltaláltuk azért magunkat mert a szauna és a gőzkabin kárpótolta a pezsgőfürdőt. Az étterem minden igényt kielégített. A személyzet udvarias és segítőkész volt, minden kérésünk teljesítve lett.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 10.
Nagyon jól éreztük magunkat.A gyógyvizes medence megfelelő - sok szálloda vendég volt az ottlétünk alatt -ezért a medence kicsinek tűnt.
A jakuzzi nem működik megfelelően.A szauna rész megfelelő. Személyzet kiváló.Kertrészre több hangsúlyt kellene fektetni.Összességégben meg vagyok elégedve.

Hotel FIT Hévíz
5 nap/4 éjszaka 11.625,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék limonádéval, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.30-ig
Hotel FIT Hévíz
3 nap/2 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.07.31-ig
Mirage Apartman
4 nap/3 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül
Érvényes: 2020.07.21-ig
Hunguest Hotel Hélios
2 nap/1 éjszaka 10.633 - 11.333,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőhasználattal, sport- és kulturális programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Hunguest Hotel Panoráma
2 nap/1 éjszaka 9.990 - 11.490,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, kultúrális programmal, élőzenével, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Hotel Napsugár Hévíz
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.01-ig
Palace Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.469 - 24.832,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szállodai élményfürdő, pezsgőfürdő, finn és aroma szauna valamint gőzkabin használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, fitnesz terem használattal, játszósarok használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Európa Fit
3 nap/2 éjszaka 26.450 - 32.150,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.21-ig
Park Hotel Hévíz
3 nap/2 éjszaka 13.990,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness belépővel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Naturmed Carbona Hotel
3 nap/2 éjszaka 24.100 - 32.850,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, rekreációs és sportprogramokkal
Érvényes: 2019.12.30-ig
Lotus Therme Hotel & Spa
Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.05-ig
Hotel FIT Hévíz
4 nap/3 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, ünnepi programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.16. - 2019.08.21.

Szállodák Hévízen és környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Hotel Viktória Sárvár
Palace Hotel  Hévíz
Napi árak
Nyugdíjas relax napok Sárváron (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

HévízX