Hotel FIT Hévíz Hévíz
8380 Hévíz, Kossuth Lajos utca 76.

Hotel FIT Hévíz Hévíz a térképen

Hotel FIT Hévíz Hévíz értékelése:

14. helyezett a 152 hévízi szállás közül
61. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1029 szállás közül

Akciós csomagok

Hotel FIT Hévíz Hévíz bemutatkozása

Az 52 légkondicionált szobát kínáló CE Quelle Hotel néhány száz méterre található a híres hévízi gyógytótól. Családias hangulattal, csendes környezetben, kényelmes szobákkal fogadja a pihenés vagy gyógyulás céljából érkező látogatókat.

Hotel FIT Hévíz Hévíz képei

Hotel FIT Hévíz Hévíz vélemények

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
2019. 04. 28-2019. 05. 01 ig voltunk a szállodában sajnos. Csak negatív tapasztalatunk volt. Nem tudom, a 4 csillagot mivel érdemelték ki. A szobák állaga, a fürdőszobával együtt kritikán aluli. Az egész szállodában a higénia nem az első helyen áll. A TV-én maximum 4 magyar alapcsatorna van, de a kép minősége élvezhetetlen.

2019. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. május 15.
Mindennel vagyon elégedettek voltunk. Már egyszer jártunk itt.
Semmit nem vettünk észre a tulajdonos váltásból. Nagyon praktikus
volt a szoba berendezése gondolok itt a fiókos szekrényekre.
A konyha kiváló: bőséges választék, izletes ételek, finom sütemény

2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. április 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda erősen felújításra szorul. A padlószőnyeg, a függöny nagyon elhasználódott és foltos. A fürdőben a csapok rozsdásak. A személyzet kedves, a vacsora ízletes, bár az első este minden étel hideg volt. Kevés Tv csatorna érhető el. A fitneszterem eléggé elhanyagolt állapotban van, szerintem hónapok óta nem takarították. Felújítás után nagyon kellemes hely lenne.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 11.
A személyzet kitűnő, a szolgálatások számunkra tökéletesek, 5 éve járunk ide, évente kétszeri alkalommal. Amit észrevettünk, hogy az egy hét alatt többször ismétlődő ételek voltak, amik az előző években nem fordultak elő.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 13.
Kiválóan éreztük magunkat. A gyógyvizes medence megfelelő, de egy kicsit zsúfolt volt a sok vendég miatt. A jakuzzi állandóan foglalt volt, így azt a kapacitása miatt, nem tudtuk élvezni. Feltaláltuk azért magunkat mert a szauna és a gőzkabin kárpótolta a pezsgőfürdőt. Az étterem minden igényt kielégített. A személyzet udvarias és segítőkész volt, minden kérésünk teljesítve lett.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 10.
Nagyon jól éreztük magunkat.A gyógyvizes medence megfelelő - sok szálloda vendég volt az ottlétünk alatt -ezért a medence kicsinek tűnt.
A jakuzzi nem működik megfelelően.A szauna rész megfelelő. Személyzet kiváló.Kertrészre több hangsúlyt kellene fektetni.Összességégben meg vagyok elégedve.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 29.
Egy hetes Sárvári gyógykúránkat immár megint ebben a szállodában nyújtottuk meg egy hétvégével haza felé. Már sokadik alkalommal voltunk itt, így tudjuk, hogy a szálloda melyik része csendesebb. Időpont egyeztetéskor ezt mondtam az ügyintézőnek, aki olyan készséges volt, hogy abban a szobában helyezett el minket, ahol tavaly voltunk.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 28.
TV-t nézni nem igazán lehetett, mert az a néhány ingyenes magyar csatorna sem jött be rendesen (M5-ön kép, Dunán hang nem volt :)). Az ún. pizzaebéd elhagyható lett volna, annak a pizzához sok köze nem volt. A reggeli, vacsora viszont kiváló és ízletes. Az italrendeléssel voltak csak problémák. A wifi nagyon gyenge. A koktélkupon jó ötlet.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 25.
3 éjszakát töltöttünk a Ce Quelle hotelban. A kiválasztásnál nagy szerepet játszott a gyógyvízes medence és a fitneszterem amelyben futópad is van, ami számomra fontos lett volna. Megérkezésünk után kiderült, hogy a futópad nem működik, nem is várható javítása ottlétünk folyamán. Mellesleg a fitneszterem eléggé elhanyagolt állapotban van, szerintem hónapok óta nem takarították.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 31.
Felpanzios ellatas kielegito van valasztek ,de a reggelinel a kave az csak szinezett viz ,azon lehetne javitani . A wellnesz reszleg jo ,de a jakuzzi ne mukodik rendessen ,javitasra vagy ujittasra szorul . A kilatas is eleg kiabrandito a wellneszbol a kert elhanyagolt ,sajnos . Ezert az arertekert jobbat vartunk volna . Ismeroseinknek nem ajanlanank.

Hotel FIT Hévíz
4 nap/3 éjszaka 14.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2019.08.31.
Érvényes: 2020.05.21-ig
Mirage Apartman
4 nap/3 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül
Érvényes: 2020.05.21-ig
Hunguest Hotel Hélios
2 nap/1 éjszaka 13.690 - 15.690,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőhasználattal, sport- és kulturális programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Hunguest Hotel Panoráma
2 nap/1 éjszaka 10.990 - 13.490,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, kultúrális programmal, élőzenével, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Hotel Napsugár Hévíz
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.01-ig
Palace Hotel
2 nap/1 éjszaka 14.687 - 18.604,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, a szállodai élményfürdő, pezsgőfürdő, finn és aroma szauna valamint gőzkabin használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, fitnesz terem használattal, játszósarok használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.16-ig
Hotel Európa Fit
4 nap/3 éjszaka 28.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
2019.08.15. - 2019.08.20.
Park Hotel Hévíz
3 nap/2 éjszaka 13.990,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness belépővel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Naturmed Carbona Hotel
2 nap/1 éjszaka 30.800 - 34.800,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan élményfürdő, uszoda, szauna-sziget, wellness-medence és termálfürdő használattal, rekreációs és preventív csoportos sportprogramokkal, parkolással, internettel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Lotus Therme Hotel & Spa
Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.05-ig
Hotel FIT Hévíz
3 nap/2 éjszaka 14.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.07. - 2019.06.10.

Szállodák Hévíz környékén
Hotel Viktória Sárvár
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Hotel Vital Zalakaros
Nyugdíjas relax napok Sárváron (min. 2 éj)
Napi árak
Tavaszi csobbanás (min. 2 éj)

HévízX