Zelkó Istvánné: Ez egy igazi kikapcsolódás 3 éjszakába - Hotel FIT Hévíz Hévíz

Hotel FIT Hévíz Hévíz értékelése
14. helyezett a 153 hévízi szállás közül

Ez egy igazi kikapcsolódás 3 éjszakába

2019. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. május 15.
Mindennel vagyon elégedettek voltunk. Már egyszer jártunk itt.
Semmit nem vettünk észre a tulajdonos váltásból. Nagyon praktikus
volt a szoba berendezése gondolok itt a fiókos szekrényekre.
A konyha kiváló: bőséges választék, izletes ételek, finom sütemény

Szeretnéd követni Zelkó Istvánné felhasználót?    Igen

2019. május 22. - Hotel FIT Hévíz válasza Zelkó Istvánné értékelésére:
Köszönjük visszajelzését. Reméljük, hogy a jövőben lesz alkalmunk még szállodánk vendégeiként üdvözölhetni Önöket!
Varga Klaudia (Hotel FIT Hévíz)
Hotel FIT Hévíz Hévíz
8380 Hévíz
Kossuth Lajos utca 76.

2019. június 22.
A tulajdonosváltás nem tett jót a Hotelnek! A három csillagból kettőt simán el lehet venni! A bárban nem kapható szeszes ital, mert nincs még engedély? A vacsoránál, ha nem nyitásra érsz le, elfogy az étel, kérdésünkre a személyzet közölte, hogy csak a káposzta fogyott el, más van... (lásd fotó)A...

2019. június 11.
Kicsit messze van a központól de nem vészes. A wellness kicsi de tiszta ,a személyzet udvarias kedves és segítőkész. A reggeli bőséges ,a vacsora nem túl változatos.

2019. május 26.
A személyzet kedves ,udvarias,segítőkész volt,amit hiányoltam az alkoholos italok közül csak sört lehetett kapni, néha a vacsorához egy deci márkás bor jobban illett volna. Köszönjük Önöknek , jól éreztük magunkat ,szeretnénk külön köszönetet mondani egyik fiatal, mindég mosolygós ,...

Hotel FIT Hévíz, Hévíz kiemelt csomagajánlatai
 - Előnyári kikapcsolódás (min. 2 éj)
2-7 éjszaka 11.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-05-10 - 2019-06-30
 - Egyedi ajánlatkérés
Érvényes: 2019-06-24 - 2020-06-25
 - Balaton-parti hangulat (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 11.125,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, sétahajózással, Marcipán Múzeum belépővel és ajándék süteménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-05-21 - 2019-10-21