Any64: Tulajdonosváltás - csillaghullás!! Ide soha többet! - Hotel FIT Hévíz Hévíz

Hotel FIT Hévíz Hévíz értékelése
15. helyezett a 153 hévízi szállás közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Tulajdonosváltás - csillaghullás!! Ide soha többet!

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 22. - 3 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A tulajdonosváltás nem tett jót a Hotelnek! A három csillagból kettőt simán el lehet venni! A bárban nem kapható szeszes ital, mert nincs még engedély? A vacsoránál, ha nem nyitásra érsz le, elfogy az étel, kérdésünkre a személyzet közölte, hogy csak a káposzta fogyott el, más van... (lásd fotó)A vacsoránál nincs inni való, csak a bárból lehet rendelni, de az egyik váltás meg sem kérdezi, hogy esetleg innál-e valamit! Ez a váltás az asztal leszedésben sem jeleskedik, a zárás előtt 2 órával nekünk kellett evőeszközt keresni, szalvétát nem is találtunk ez a személyzet közben a konyhában "kaszinózott"! Az ágyak a vastag szivacs ellenére kényelmetlenek, két lepedővel takartak, nincs keret normális méretű lepedőre? A fürdő kritikán aluli, lásd fotók! Az utolsó két napban nem volt melegvíz!!! Ide, soha többet!!!

Ennyire tetszett: Szörnyű

Hotel FIT Hévíz Hévíz
8380 Hévíz
Kossuth Lajos utca 76.

2019. október 3.
Viszonylag lelakottak a bútorok, a fűrdőszoba még gyengébb.rossz szag volt a szobában.Étel választék közepes. Ha elfogyott valami, nem pótolták rögtön. A személyzet udvarias. nem lehet kifogás.

2019. augusztus 14.
Ami gond volt...nem működött a hűtőszekrény,de kicserélték. Nem működött a wifi, következő alkalommal nem kérünk sarokszobát, a férjemet nagyon zavarta az utcai zaj, másik oldalt fogunk igényelni, egyetlen asztali lámpát nem tudtunk bekapcsolni, a lábam bevertem nagyon az ágy lábának...

2019. június 11.
Kicsit messze van a központól de nem vészes. A wellness kicsi de tiszta ,a személyzet udvarias kedves és segítőkész. A reggeli bőséges ,a vacsora nem túl változatos.

Hotel FIT Hévíz, Hévíz kiemelt csomagajánlatai
 - Gondtalan pihenés (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 10.450,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg használattal, biliárdozási lehetőséggel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-11-17 - 2020-03-31
 - Meghitt karácsony Hévízen (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 19.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés szobabekészítéssel, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, gitáresttel, karácsonyfa díszítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-24 - 2019-12-27
 - Pihentető napok (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 7.450,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-08-31 - 2020-03-31