Timpa Apartman Hévíz
8380 Hévíz, Attila utca 40.

Timpa Apartman Hévíz a térképen

Timpa Apartman Hévíz értékelése:

22. helyezett a 153 hévízi szállás közül
91. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1046 szállás közül

Timpa Apartman Hévíz bemutatkozása

Hévíz központjában, a tófürdőtől karnyújtásnyira várja vendégeit a Timpa Apartman. A szálláshely ideális kisgyermekes családok, párok, de akár baráti társaságok számára is. Hévíz bebarangolása után a kertben felállított jakuzziban bátran el lehet lazulni, és akár masszázs is igényelhető.

Timpa Apartman Hévíz képei

Szállások Hévíz városában
Wellness csomagok Hévíz városában

Timpa Apartman Hévíz vélemények

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 13.
Hévízen már többször jártunk, az idén kétszer szálltunk meg aTimpa apartmanban. Pontosabban a Timpa Apartmanház & Dr. Strecker Villában. Nagyon színvonalas szálláshely, a belvárostól pár percre a Hévizi tótól 900 méterre található. Tágas, világos, erkélyes, igényes, tiszta. Az apartman kertje/udvara nagyon kellemes, árnyékos, gondozott szép növényekkel, jakuzzival.

2012. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. június 19.
Hévíz gyönyörű város, az egyik kedvencünk. A Timpa apartman nagyon színvonalas szálláshely, a belvárostól pár percre. Az apartman amelyben voltunk (2 felnőtt+3 gyerek), tágas volt, világos, igényes, modern bútorzatú és nagyon tiszta. Az apartman kertje/udvara nagyon kellemes, árnyékos, gondozott szép növényekkel és jakuzzival.

Mirage Apartman
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül
2019.11.06. - 2020.10.14.
Hotel FIT Hévíz
3 nap/2 éjszaka 10.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, késői kijelentkezéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig

Szállodák Hévízen és környékén
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Pörögj rá az újévre!
Pelion extra akció (min. 2 éj)

HévízX