Erika06 étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg Erika06 értékeléseit!

Olvasd el Erika06 étterem értékeléseit!

Finom ételek gyors udvarias kiszolgálás. -

Hévíz Lacikonyha Hévíz

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 11.
Nagyon barátságosak, gyors és figyelmes kiszolgálás. Minden kívánságot teljesítenek a lehetőségekhez mérten. :)
Unokáimmal jártunk itt, nagyon éhesen, amikor megérkeztünk Hévízre egy júliusi napon. Úgy ajánlotta figyelmünkbe, a szállásunkon a recepciós fiatal hölgy. Azt mondta itt még ő soha nem csalódott.
Meglepően kicsi és drága -

Levendula Kézműves Fagylaltozó Pécs

2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. június 10.
Többször láttam már a cukrászda reklámját a közösségi oldalon. Az unokáim, gyerekeim már voltak itt, de nekem még nem sikerült eljutnom ebbe a cukrászdába. A mai napon 2019. 05. 10 erre jártam, gondoltam veszek fagylaltot, mert melegem volt. Eredetileg nem ide akartam betérni, de úgy gondoltam, ha már itt vagyok előtte, akkor bemegyek és megtapasztalom, milyen itt a fagylalt, a kiszolgálás és mekkora adagot adnak 300 forintért és + 50 forint a tölcsér.
Kertváros legjobb cukrászdája -

Kovács Cukrászda Pécs

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 11.
A pécsi Kovács cukrászdába elég gyakran vásárolunk fagylaltot, süteményt. Tortát is gyakran tőlük szoktuk rendelni.
A régi lendületből, bevállalásból, minőségből már veszített, az okát is gondolom, hogy miért, de még így is kertváros legjobb cukrászdája.
Ajánlom a cukrászdát mindenkinek, kisgyerekbarát.
Vacsoráztunk itt a lányom családjával RG bemutató után -

EPIC Burger - Corvin sétány Budapest

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 12.
Késő estig tartott az unokáim RG bemutatója, ezért úgy döntöttek, a gyerekek, hogy vacsora készítés helyett elmegyünk valahova vacsorázni. Több lehetőség közül az EPIC Burgerre esett a választás. A gyerekek már jártak itt, mi most voltunk itt először. Hangulatos kis hely, modern számhívós rendszerrel.
Éhhaláltól mentettek meg -

Kőlyuki Betérő Mánfa

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 15.
Már több alkalommal jártunk ebben az étteremben. Még soha nem csalódtunk, a kiszolgálás gyors és jó. A tisztaság is megfelelő, mindig hangulatos a dekor. Ami nagyon tetszett legutóbb és boldogsággal töltött el, hogy a Nyíregyházi volt retro, most BEST FM rádió szólt, amíg étkeztünk a párommal.
Születésnapot ünnepeltünk -

Tenkes Csárda Csarnóta

2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 15.
Az ételek, íze jó volt, mennyisége megfelelő. A kiszolgálás is megfelelő volt. Rengetegen voltak így időnként kicsit várni kellett. A környezet és a csárda szép. A gyereknek nagyon tetszett a játszótér és a sok állat. Jól éreztük magunkat, ajánljuk másoknak is. Dédi születésnapját ünnepeltük, neki ez a csárda is nagyon tetszett és azt mondta, itt jobban ízlett neki a halászlé, mint a másik csárdában.
Születésnapot ünnepeltünk -

Fülemüle Csárda Villánykövesd

2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 15.
Aki, egy nem mindennapi helyre szeretne ellátogatni, egy jót enni és kellemesen érezni magát, ajánlom. Mi 8 fős társaság voltunk, kicsi gyerekekkel és 90 éves dédivel, mindenki meg volt elégedve az a kiszolgálással, a tisztasággal, az ételek minőségével, mennyiségével, ízével és a hangulattal is. Figyelmesek, gyorsak. Kellemesen éreztük magunkat.