Szent András Fogadó Hidegség
9491 Hidegség, Széchenyi utca 7.

Szent András Fogadó Hidegség a térképen

Szent András Fogadó Hidegség értékelése:

1. helyezett a 2 hidegségi szállás közül
45. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1084 szállás közül

Szent András Fogadó Hidegség bemutatkozása

A Szent András Fogadó a Fertő-Hanság Nemzeti Park területén, Hidegség faluban található, zöldövezeti környezetben a kerékpáros úttól mindösszesen száz méterre.

Szent András Fogadó Hidegség képei

Szent András Fogadó Hidegség vélemények

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 20.
Nagyon ízléses, kellemes, szép a fogadó és a környezete. A vendéglátó bízik a vendégekben, így ez visszafele is működik. Jóleső érzés volt késő este megérkezni a barátságos, meleg, kicsi, de kényelem szempontjából praktikusan megtervezett vendégházba. Kielégítő választékból étkezhettünk reggelire. A tulajdonos érdeklődő, szívesen beszélgetett.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 12.
A 2-3 személyes szinte új apartmanban levő konyha kiválóan fel volt szerelve reggelihez, könnyű ebédekhez és vacsorákhoz is. Tűzhely, mosogató, hűtő van. Komfortos és tiszta mosdó, zuhanyzó és WC. Fiatalos, hangulatos szoba és kényelmes ágy volt, még így 50-en túl is értékeltük! ;) Nagyképernyős TV és Wifi is van!

2013. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. március 25.
Tavaly áprilisban jártunk a panzióban, egy kuponos akció kapcsán találtam rá erre a szállásra, és mivel a Fertő-tó körüli biciklizés már régóta a terveink között szerepelt, szívesen ellátogattunk ebbe a panzióba. A szobákat 14 órától lehetett elfoglalni, mi egy kicsivel korábban érkeztünk, de a kézséges személyzet azonnal megkezdte a szobánk kitakarítását.

2012. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. május 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tegnap érkeztünk haza,olyan jól éreztük magunkat,hogy egy nappal tovább maradtunk. A környezet gyönyörű,minden tiszta,sokat bicikliztünk. Végre láttuk a Fertő tavat. Nem csalódtam! A fogadóban mindennel elégedettek voltunk,a lakoma fergeteges volt. Biztosan visszatérünk! Ajánlom mindenkinek! Molnár Márta és Gábor

2013. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. április 26.
Az a helyzet, hogy mi "csak aludni" járunk a panziókba, mert napközben városnézéseken veszünk részt (innen pl. egyik nap megkerültük a Fertő tavat. ) Mivel február végén voltunk a napok rövidek voltak, így többet tartózkodtunk a panzióban. De! Amilyen ellátást itt kaptunk az valami csodálatos volt. Családtagnak tekintettek bennünket (négyen voltunk).

Joó Fogadó Wellness Panzió
Rábapaty
3 nap/2 éjszaka 10.850,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és konditerem használattal, parkolással
Érvényes: 2022.02.28-ig
Park Hotel Pelikán
Szombathely
3 nap/2 éjszaka 9.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, pezsgő bekészítéssel, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.31-ig
Vadvirág Panzió
Ágfalva
2 nap/1 éjszaka 11.813 - 14.513,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness használattal
2021.06.21. - 2021.08.28.
Hotel Lajta Park
2 nap/1 éjszaka 16.150 - 16.825,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.12.29-ig
Hotel Bassiana
2-4 éjszaka 15.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, masszázzsal, wellness részleg használattal, belépéssel a sárvári Arborétumba, parkolással
Érvényes: 2021.06.13-ig

Szállodák Hidegség környékén
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő
Hotel Írottkő Kőszeg
Kőszeg legismertebb és legnagyobb férőhelyű szállodája, a Hotel Írottkő a...
Caramell a legjobb áron (min. 2 éj)
Ébredező tavasz (min. 2 éj)
Wellness csobbanás

HidegségX