Szent András Fogadó Hidegség
9491 Hidegség, Széchenyi utca 7.

Szent András Fogadó Hidegség a térképen

Szent András Fogadó Hidegség értékelése:

1. helyezett a 2 hidegségi szállás közül
145. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1046 szállás közül

Szent András Fogadó Hidegség bemutatkozása

A Szent András Fogadó a Fertő-Hanság Nemzeti Park területén, Hidegség faluban található, zöldövezeti környezetben a kerékpáros úttól mindösszesen száz méterre.

Szent András Fogadó Hidegség képei

Szent András Fogadó Hidegség vélemények

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 12.
A 2-3 személyes szinte új apartmanban levő konyha kiválóan fel volt szerelve reggelihez, könnyű ebédekhez és vacsorákhoz is. Tűzhely, mosogató, hűtő van. Komfortos és tiszta mosdó, zuhanyzó és WC. Fiatalos, hangulatos szoba és kényelmes ágy volt, még így 50-en túl is értékeltük! ;) Nagyképernyős TV és Wifi is van!

2013. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. március 25.
Tavaly áprilisban jártunk a panzióban, egy kuponos akció kapcsán találtam rá erre a szállásra, és mivel a Fertő-tó körüli biciklizés már régóta a terveink között szerepelt, szívesen ellátogattunk ebbe a panzióba. A szobákat 14 órától lehetett elfoglalni, mi egy kicsivel korábban érkeztünk, de a kézséges személyzet azonnal megkezdte a szobánk kitakarítását.

2012. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. május 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tegnap érkeztünk haza,olyan jól éreztük magunkat,hogy egy nappal tovább maradtunk. A környezet gyönyörű,minden tiszta,sokat bicikliztünk. Végre láttuk a Fertő tavat. Nem csalódtam! A fogadóban mindennel elégedettek voltunk,a lakoma fergeteges volt. Biztosan visszatérünk! Ajánlom mindenkinek! Molnár Márta és Gábor

2013. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. április 26.
Az a helyzet, hogy mi "csak aludni" járunk a panziókba, mert napközben városnézéseken veszünk részt (innen pl. egyik nap megkerültük a Fertő tavat. ) Mivel február végén voltunk a napok rövidek voltak, így többet tartózkodtunk a panzióban. De! Amilyen ellátást itt kaptunk az valami csodálatos volt. Családtagnak tekintettek bennünket (négyen voltunk).

Ensana Thermal Sárvár
3 nap/2 éjszaka 13.500 - 16.650,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, fürdőrészleg és szaunavilág használattal, fitness részleg használattal
Érvényes: 2020.12.20-ig

Szállodák Hidegség környékén
Aqua Hotel Termál Mosonmagyaróvár
A Termál Hotel Aqua Mosonmagyaróváron várja vendégeit, a városközpontban, a fürdő mellett,...
Hotel Szieszta Sopron
A Hotel Szieszta a soproni Lővérek egyik legszebb részén helyezkedik el, gyönyörű zöld...
Sopron Hotel Sopron
A négycsillagos Hotel Sopron pár perces sétára található a város szívétől, és nagyon közel...
Szilveszter (min. 3 éj)
Soproni kikapcsolódás (min. 2 éj)
Karácsony (min. 2 éj)

HidegségX