Hidegség

Hidegség adatlapja

Regisztráció2013.05.10
Utoljára itt2016.04.13

Kiváló 2013. május 10.a párjával járt itt
December közepén jártunk itt, adventi időszakban. Nagyon kellemesen éreztük magunkat. A ház és a környezet tökéletesen tükrözte az időszak hangulatát. Az ellátás is jó volt. Bőséges,ízletes ételeket ettünk és kedvünkre választhattunk a finom egri borokból. Nagyon jól esett a figyelmesség amit itt tapasztaltunk.
Felhasználó fényképei:
Offi Ház Hotel Eger -
Kiváló 2013. május 10.a párjával járt itt
Tegnap érkeztünk haza,olyan jól éreztük magunkat,hogy egy nappal tovább maradtunk. A környezet gyönyörű,minden tiszta,sokat bicikliztünk. Végre láttuk a Fertő tavat. Nem csalódtam! A fogadóban mindennel elégedettek voltunk,a lakoma fergeteges volt. Biztosan visszatérünk! Ajánlom mindenkinek! Molnár Márta és Gábor
Kiváló 2014. július 8.barátokkal járt itt
Párszor jártunk már az étteremben a felújítás előtt. Akkor is jó volt,most kiváló lett. Kellemes környezet,tisztaság, kifogástalan kiszolgálás és nagyon finom ételek fogadtak. A frissensült ételek elkészítésére sem kellet sokat várni és mégis tökéletes lett. Az adagok nagyok,nekem egy fél is elég lett volna.