ha nem sietsz

Hordó Pizzéria & Pub HódmezővásárhelyHordó Pizzéria & Pub Hódmezővásárhely a térképen

Átlagos 2017. májusban, családjával járt ittÉrtékelt: 2017. május 8.
Egy szalagavató és egy ballagás után foglaltunk ide asztalt.
A szalagavató utánra előre (időre) megrendeltük az ételt, mert további programhoz voltunk kötve. A megérkezéstől számítva kb. fél óra múlva kaptuk meg az étel, ami alapjában véve teljesen rendben let volna, ha nem kifejezetten időre kérjük. A ballagás utáni alkalommal 1,5 órát vártunk a megrendelt ételre, ami a nagyon sok, főleg, hogy nem is volt túl sok vendég.
A pincér hölgy alapvetően kedves volt, de az első kör ital után nem jött többet, nekünk kellett a pulthoz menni újabb kör italt rendelni.
Árait tekintve az ételek nem drágák, megfelelő mennyiségűek, bár első látásra azt hinné az ember, hogy nem fog vele jóllakni, mert hatalmas tányéron tálalják. A tálalás rendezett, nem túl elegáns, de ez egy alapvetően pizzériaként funkcionáló étteremnél teljesen rendben van.
Maga a hely tetszetős, szépen kialakított boltíves pince, boxokkal, külön sarkokkal.
Baráti beszélgetős, nem sietős helynek tökéletes. :)
Kiszolgálás:Gyenge
Ár / érték arány:Kiváló