Sokasosztályú kocsma, ahol tartanak Igazi Csíki Sört

Szivacs Söröző HódmezővásárhelySzivacs Söröző Hódmezővásárhely a térképen

2016. augusztusban, családjával járt ittÉrtékelt: 2016. október 20.
A Szivacs söröző az a tipikus nagyon egyszerű, sokadosztályú külvárosi kocsma, ahol minden olcsó és meglehetősen szűk az italválaszték. Nos, ide mentem be a nemrégiben, konkrétan idén augusztusban Szegedről téve egy kis vargabetűt hazafelé.
Legnagyobb meglepetésemre szép plakát fogadott bent, mely azt hirdette, hogy itt van Igazi Csíki Sör. Miközben fél évvel korábban sehol nem lehetett találni egy-két sörszaküzletet vagy székely boltot leszámítva. Na mondom magamban, hatékony volt Lénárd András offenzívája, ha még egy lepusztult hódmezővásárhelyi kocsmában is lehet Igazi Csíkit kapni. Nem vettem belőle pedig kétségkívül jó áron kínálták, mert volt a pincémben otthon egy rekesszel. Kértem egy másik sört, egy Pécsi Szalont s mosolygós elégedettséggel távoztam. 205 forintot fizettem, ami nemhogy kocsmában, de még egy Tescoban is jó ár erre a sörre.
Ételek / Italok:Átlagos
Hangulat:Gyenge
Ár / érték arány:Kiváló
Tisztaság:Átlagos
Szivacs Söröző Hódmezővásárhely - Külső képSzivacs Söröző Hódmezővásárhely - EgyébSzivacs Söröző Hódmezővásárhely - Egyéb
Hotel Ginkgo Hódmezővásárhely - Napi árak reggelis ellátással
2024.12.31-ig