szanori: Újabb szuper hétvége Hódmezővásárhelyen - Hotel Ginkgo Hódmezővásárhely

Újabb szuper hétvége Hódmezővásárhelyen

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 14.
2018-ban jártunk először a szállodában, mivel nagyon elégedettek voltunk, idén is visszatértünk. Központi fekvésű, mégis nagyon csendes. A személyzet segítőkész, mosolygós és gyerekbarát. A szoba megfelelő méretű még pótágyazva is. Tetszett a csomaghoz járó ajándék fürdőjegy és lovaglási lehetőség. Ár-érték arányban verhetetlen, még hosszú hétvégén is! Plusz pont, hogy 12 éves korig ingyenes a gyerek szállása és reggelije, ami svédasztalos, és nagyon bőséges. Sajnos vacsorázási lehetőség továbbra sincs a szállodában, de pár méteren belül több étterem kínálatából választhattunk. Az egyetlen negatívum, hogy az előző évhez képest, hogy fizetőssé tették a mélygarázs használatát.

Étkezés:

Szeretnéd követni szanori felhasználót?    Igen

Hotel Ginkgo Hódmezővásárhely
6800 Hódmezôvásárhely
Zrínyi u. 2

2020. január 5.
Köszönjük a kedves és szolgálatkész kiszolgálást. A három nap alatt az ajánlatban szereplő szolgáltatásokat mind igénybe tudtuk venni. A wellness részleg szuper volt. A masszázs kiváló!

2019. november 15.
Már értékeltem a helyet, akkor teljesen pozitív volt a tapasztalatom, ezért ismét itt foglaltam helyet előre-utalással. Nos, ezt nem kellett volna. Egyetlen fillért nem kaptam vissza. Betegség miatt nem tudtam utazni. A Booking.com és a szálloda vezetősége egymásra mutogatva a telt-házas...

2019. július 26.
Kiváló hotel, személyzet mindig kedves, segítőkész, még este 10kor is. Számukra nincs lehetetlen, mindent megoldanak. Tisztaság az egész hotelre jellemző. Megfelelő tájékoztatás, minden kitáblázva, feliratozva. Szoba klimatizált, jól felszerelt, törölközők, minibár, tv, wifi, stb. lift van....

Hotel Ginkgo, Hódmezővásárhely kiemelt csomagajánlatai
 - Wellness kikapcsolódás (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 11.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőköntös bekészítéssel, wellness részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-03-01 - 2020-06-15
 - Ginkgo wellness élmények (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, kerékpár használattal, fürdőköntös bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-11-01 - 2020-12-31
 - Napi árak