Hotel Ginkgo Hódmezővásárhely ★★★★

Hotel Ginkgo Hódmezővásárhely értékelése:

1. helyezett a 9 hódmezővásárhelyi szállás közül
99. helyezett Dél Alföldön - 541 szállás közül

Hotel Ginkgo Hódmezővásárhely bemutatkozása

Hódmezővásárhely központi részén, a Fekete Sas Rendezvényház mellett található a négycsillagos Hotel Ginkgo. A szálloda építészetében és szellemiségében ötvöződik a hagyományőrzés, a modern elemek és a környezettudatosság.

Hotel Ginkgo Hódmezővásárhely képei

Hotel Ginkgo Hódmezővásárhely
Szállások Hódmezôvásárhely városában
Wellness csomagok Hódmezôvásárhely városában

Hotel Ginkgo Hódmezővásárhely vélemények

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 14.
2018-ban jártunk először a szállodában, mivel nagyon elégedettek voltunk, idén is visszatértünk. Központi fekvésű, mégis nagyon csendes. A személyzet segítőkész, mosolygós és gyerekbarát. A szoba megfelelő méretű még pótágyazva is. Tetszett a csomaghoz járó ajándék fürdőjegy és lovaglási lehetőség. Ár-érték arányban verhetetlen, még hosszú hétvégén is!

2018. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. november 19.
Príma hétvégémhez járult hozzá a szálloda. Szenior úszóversenyre érkeztem, utolsó pillanatban kerestem szállást. A személyzet nagyon készséges volt, már csak mozgássérült szobát tudtak biztosítani. Rugalmas volt a hozzáállásuk, kedvesek voltak a recepción, az étteremben. A szoba tágas volt és tiszta. Nagyon jól éreztem magam. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 21.
Nagyon kellemes hangulatú, igazán szép környezetben elhelyezkedő szálloda. Kétszemélyes szobában voltunk, melybe egy pótágyat helyeztek el, de így is tágas, jól lakható volt a szoba. A recepción segítőkész személyzet. a fitneszteremben a gépek jó állapotban vannak, valamennyihez használati utasítás mellékelve. Elegendő hely van a mozgásra.
2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 14.
Szeretném az őszinte véleményemet kifejteni a szállodaval és a hétvégével kapcsolatban. Remélem az oszintesegemmel nem bántok meg senkit, mert ugye a negatív kritika is véleménynek számít. Megerkezven tele izgalommal Hódmezővásárhelyre biztosak voltunk az előre megtekintett képek alapján, hogy egy jó kis hétvégét tölthetünk majd el a Hotel Ginkoban.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 14.
A hotel elhelyezkedése tökéletes, szinte minden egy helyen van 5-10 perc elérhetőségben. (Történelmi látványosságok, sétáló utca, éttermek, . . . )
A szolgáltatásban járt bicikli is, ami külön nagyszerű lehetőséget adott város és környékbeli túrákra! A város honlapja nagyszerű, jól összefoglalja a történelmet, rövid leírásban gyalog és bicikli túrák is találhatóak rajta!

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 22.
A szálloda szuper helyen közel mindenhez helyezkedett el, kiváló programok voltak a 20-ai hétvégén a városban!
Csak javasolni tudom mindenkinek, akár rövidebb, vagy hosszabb időtartamra is!

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 15.
Nagyon kellemesen éreztük magunkat a szállodában. 2 apró észrevétel. A liftben a falon olaj található, a svédasztalos reggeli szuper, de a kínálaton szerintem lehetne bővíteni. Egyébként a szállás és szoba tiszta, igényes. Csak ajánlani tudom mindenkinek!

2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 21.
Csak ajánlani tudom mindenkinek. A párommal jártunk itt és két éjszakát töltöttünk itt. A szobák felszerelése, tv, internet, minibár kiváló. Ágyak kényelmesek. a szoba tiszta volt, a fürdőszoba nagyon elegáns.
A reggeli bőséges, a személyzet udvarias készséges. Nem a legolcsóbb de ilyen szolgáltatások mellet nem is csoda.

2015. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. január 5.
Nagyon jól éreztük magunkat az egy hétben, amelyet a hotelben töltöttünk az ünnepek alatt. A személyzet segítőkész és kedves. A konyha remek, a kiszolgálás rendkívül figyelmes! (Ami a szolgáltatásokat illeti, a wellness részleg lehetne kicsit nagyobb és egy medence sokat javítana e szolgáltatás minőségén. )
Ajánlom mindenkinek aki a Dél-Alföldet választja úticéljául!

2014. decemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. december 7.
Egy csapatépítéssel egybekötött szakmai hétvégét töltöttünk el kollégákkal a szállodában. Kellemes környezettel, segítőkész, udvarias személyzettel rendelkezik a hotel. Az ételek változatosak, ízletesek. A tárgyaló hasonló workshop, műhelybeszélgetések, előadások megtartására tökéletesen alkalmas, megfelelő technikai háttérrel ellátott.

Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Hódmezővásárhely
4 nap/3 éjszaka 7.600,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépőkkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.24-ig
Tisza Corner Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Novotel Szeged Hotel
Szeged
4 nap/3 éjszaka 13.317,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőbelépővel, vadaspark belépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.31-ig
Garden 39 Vendégház
Szeged
2 nap/1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.06.17-ig
Neon 2 Panzió
Orosháza
4 nap/3 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.30-ig
Art Hotel Szeged
Szeged
2 nap/1 éjszaka 11.835 - 13.185,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, bekészítéssel, wellness részleg használattal, cardio gépek használatával, fürdőköpeny használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Príma Vendégház
Tiszakécske
Érvényes: 2020.06.17-ig
Napsugár Apartman Hotel
Cserkeszőlő
3 nap/2 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással
Érvényes: 2019.08.25-ig
Hunguest Hotel Forrás Szeged
Szeged
3 nap/2 éjszaka 22.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, csendes wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.08-ig
Alföld Gyöngye Hotel
Orosháza
3 nap/2 éjszaka 11.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
2019.07.01. - 2019.08.21.
Hódmezővásárhely
3 nap/2 éjszaka 8.375,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, kerékpárhasználattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.01-ig

Szállodák Hódmezővásárhely környékén
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom
Orosháza-Gyopárosfürdő ad otthont a háromcsillagos Alföld Gyöngye Hotelnek. Kisgyermekes...
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Kedvezményes ár reggelivel - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
Nyaraljon tavalyi árakon Gyopárosfürdőn! (min. 2 éj)

HódmezővásárhelyX