Hotel Ginkgo Hódmezővásárhely ★★★★

Hotel Ginkgo Hódmezővásárhely értékelése:

1. helyezett a 9 hódmezővásárhelyi szállás közül
69. helyezett Dél Alföldön - 569 szállás közül

Hotel Ginkgo Hódmezővásárhely bemutatkozása

Hódmezővásárhely központi részén, a Fekete Sas Rendezvényház mellett található a négycsillagos Hotel Ginkgo. A szálloda építészetében és szellemiségében ötvöződik a hagyományőrzés, a modern elemek és a környezettudatosság.

Hotel Ginkgo Hódmezővásárhely képei

Hotel Ginkgo Hódmezővásárhely
Szállások Hódmezôvásárhely városában
Wellness csomagok Hódmezôvásárhely városában

Hotel Ginkgo Hódmezővásárhely vélemények

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 19.
Kedves, felkészült, udvarias személyzet! Rendezett, tiszta légkondicionált szobák, nagy méretű fürdőszoba káddal. Az itt töltött 2 éjszaka szuper volt! A reggelinél bőséges választék és kedves, segítőkész személyzet.
Válasz az értékelésre - 2020. augusztus 27.
Kedves Vendégünk!

Nagyon köszönjük dicsérő szavait és örülünk hogy bennünket választottak!

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 24.
A szálloda elhelyezkedése kiváló, a reggeli bőséges volt, a vacsora igazi ínyencségeket takart, ízletesek, finomak voltak. A szobák felszereltek, kényelmesek. A wellness részleg is megfelelő volt.
Válasz az értékelésre - 2020. augusztus 28.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük értékelését, várjuk vissza legközelebb is!

2020. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. január 5.
Köszönjük a kedves és szolgálatkész kiszolgálást. A három nap alatt az ajánlatban szereplő szolgáltatásokat mind igénybe tudtuk venni. A wellness részleg szuper volt. A masszázs kiváló!
Válasz az értékelésre - 2020. február 7.
Kedves Vendégünk!

Nagyon örülünk, hogy jól érezték magukat! Várjuk vissza Önöket legközelebb is és reméljük kipróbálják még másik csomagajánlatunkat is!

2019. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. november 15.
Már értékeltem a helyet, akkor teljesen pozitív volt a tapasztalatom, ezért ismét itt foglaltam helyet előre-utalással. Nos, ezt nem kellett volna. Egyetlen fillért nem kaptam vissza. Betegség miatt nem tudtam utazni. A Booking. com és a szálloda vezetősége egymásra mutogatva a telt-házas időszakra hivatkozott. . . :-) Szerintem éppen ezért méltánytalan.
2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 26.
Kiváló hotel, személyzet mindig kedves, segítőkész, még este 10kor is. Számukra nincs lehetetlen, mindent megoldanak. Tisztaság az egész hotelre jellemző. Megfelelő tájékoztatás, minden kitáblázva, feliratozva. Szoba klimatizált, jól felszerelt, törölközők, minibár, tv, wifi, stb. lift van. Teljesen akadálymentes. Ingyenes parkolási lehetőség.
Válasz az értékelésre - 2019. november 12.
Kedves vendégünk!

Köszönjük kedves szavait, várjuk vissza legközelebb is.

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 14.
2018-ban jártunk először a szállodában, mivel nagyon elégedettek voltunk, idén is visszatértünk. Központi fekvésű, mégis nagyon csendes. A személyzet segítőkész, mosolygós és gyerekbarát. A szoba megfelelő méretű még pótágyazva is. Tetszett a csomaghoz járó ajándék fürdőjegy és lovaglási lehetőség. Ár-érték arányban verhetetlen, még hosszú hétvégén is!

2018. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. november 19.
Príma hétvégémhez járult hozzá a szálloda. Szenior úszóversenyre érkeztem, utolsó pillanatban kerestem szállást. A személyzet nagyon készséges volt, már csak mozgássérült szobát tudtak biztosítani. Rugalmas volt a hozzáállásuk, kedvesek voltak a recepción, az étteremben. A szoba tágas volt és tiszta. Nagyon jól éreztem magam. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 21.
Nagyon kellemes hangulatú, igazán szép környezetben elhelyezkedő szálloda. Kétszemélyes szobában voltunk, melybe egy pótágyat helyeztek el, de így is tágas, jól lakható volt a szoba. A recepción segítőkész személyzet. a fitneszteremben a gépek jó állapotban vannak, valamennyihez használati utasítás mellékelve. Elegendő hely van a mozgásra.
2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 14.
Szeretném az őszinte véleményemet kifejteni a szállodaval és a hétvégével kapcsolatban. Remélem az oszintesegemmel nem bántok meg senkit, mert ugye a negatív kritika is véleménynek számít. Megerkezven tele izgalommal Hódmezővásárhelyre biztosak voltunk az előre megtekintett képek alapján, hogy egy jó kis hétvégét tölthetünk majd el a Hotel Ginkoban.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 14.
A hotel elhelyezkedése tökéletes, szinte minden egy helyen van 5-10 perc elérhetőségben. (Történelmi látványosságok, sétáló utca, éttermek, . . . )
A szolgáltatásban járt bicikli is, ami külön nagyszerű lehetőséget adott város és környékbeli túrákra! A város honlapja nagyszerű, jól összefoglalja a történelmet, rövid leírásban gyalog és bicikli túrák is találhatóak rajta!

Hódmezővásárhely
3 nap/2 éjszaka 17.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával, wellness részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.02.
Hódmezővásárhely
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, sajtválogatás és finom bor bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Tisza Sport Hotel
2 nap/1 éjszaka 5.738 - 9.495,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2022.04.30-ig
Tisza Alfa Hotel
2 nap/1 éjszaka 6.950 - 9.495,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.09.30-ig
Hódmezővásárhely
3 nap/2 éjszaka 11.950,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, egy alkalommal 2 fő részére ebéddel vagy vacsorával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőbelépőkkel, kerékpár-használattal, fürdőköntös bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Karolina Vendégház
Szentes
2 nap/1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Touring Faházak
Érvényes: 2021.11.25-ig
Novotel Szeged Hotel
Szeged
2-3 éjszaka 16.867,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel a Napfényfürdő Aquapolisba, gyermekeknek üdvözlő ajándékkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.20. - 2020.12.29.
Solaris Apartman & Resort
Cserkeszőlő
3 nap/2 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, privát termálvíz használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.12.20-ig
Tisza Corner Hotel
2 nap/1 éjszaka 5.908 - 6.950,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2021.03.01. - 2021.12.31.
Touring Hotel
Cserkeszőlő
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, wellness részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Hódmezővásárhely környékén
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom
Hétköznapi alföldi wellness (min. 2 éj)
Előrefizetési kedvezmény (min. 2 éj)
Karácsony (min. 1 éj)

HódmezővásárhelyX