Hotel Ginkgo Hódmezővásárhely ★★★★

Hotel Ginkgo Hódmezővásárhely értékelése:

1. helyezett a 9 hódmezővásárhelyi szállás közül
112. helyezett Dél Alföldön - 557 szállás közül

Hotel Ginkgo Hódmezővásárhely bemutatkozása

Hódmezővásárhely központi részén, a Fekete Sas Rendezvényház mellett található a négycsillagos Hotel Ginkgo. A szálloda építészetében és szellemiségében ötvöződik a hagyományőrzés, a modern elemek és a környezettudatosság.

Hotel Ginkgo Hódmezővásárhely képei

Hotel Ginkgo Hódmezővásárhely
Szállások Hódmezôvásárhely városában
Wellness csomagok Hódmezôvásárhely városában

Hotel Ginkgo Hódmezővásárhely vélemények

2019. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. november 15.
Már értékeltem a helyet, akkor teljesen pozitív volt a tapasztalatom, ezért ismét itt foglaltam helyet előre-utalással. Nos, ezt nem kellett volna. Egyetlen fillért nem kaptam vissza. Betegség miatt nem tudtam utazni. A Booking. com és a szálloda vezetősége egymásra mutogatva a telt-házas időszakra hivatkozott. . . :-) Szerintem éppen ezért méltánytalan.
2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 26.
Kiváló hotel, személyzet mindig kedves, segítőkész, még este 10kor is. Számukra nincs lehetetlen, mindent megoldanak. Tisztaság az egész hotelre jellemző. Megfelelő tájékoztatás, minden kitáblázva, feliratozva. Szoba klimatizált, jól felszerelt, törölközők, minibár, tv, wifi, stb. lift van. Teljesen akadálymentes. Ingyenes parkolási lehetőség.
Válasz az értékelésre - 2019. november 12.
Kedves vendégünk!

Köszönjük kedves szavait, várjuk vissza legközelebb is.
Markó Bettina (Hotel Ginkgo)

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 14.
2018-ban jártunk először a szállodában, mivel nagyon elégedettek voltunk, idén is visszatértünk. Központi fekvésű, mégis nagyon csendes. A személyzet segítőkész, mosolygós és gyerekbarát. A szoba megfelelő méretű még pótágyazva is. Tetszett a csomaghoz járó ajándék fürdőjegy és lovaglási lehetőség. Ár-érték arányban verhetetlen, még hosszú hétvégén is!

2018. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. november 19.
Príma hétvégémhez járult hozzá a szálloda. Szenior úszóversenyre érkeztem, utolsó pillanatban kerestem szállást. A személyzet nagyon készséges volt, már csak mozgássérült szobát tudtak biztosítani. Rugalmas volt a hozzáállásuk, kedvesek voltak a recepción, az étteremben. A szoba tágas volt és tiszta. Nagyon jól éreztem magam. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 21.
Nagyon kellemes hangulatú, igazán szép környezetben elhelyezkedő szálloda. Kétszemélyes szobában voltunk, melybe egy pótágyat helyeztek el, de így is tágas, jól lakható volt a szoba. A recepción segítőkész személyzet. a fitneszteremben a gépek jó állapotban vannak, valamennyihez használati utasítás mellékelve. Elegendő hely van a mozgásra.
2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 14.
Szeretném az őszinte véleményemet kifejteni a szállodaval és a hétvégével kapcsolatban. Remélem az oszintesegemmel nem bántok meg senkit, mert ugye a negatív kritika is véleménynek számít. Megerkezven tele izgalommal Hódmezővásárhelyre biztosak voltunk az előre megtekintett képek alapján, hogy egy jó kis hétvégét tölthetünk majd el a Hotel Ginkoban.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 14.
A hotel elhelyezkedése tökéletes, szinte minden egy helyen van 5-10 perc elérhetőségben. (Történelmi látványosságok, sétáló utca, éttermek, . . . )
A szolgáltatásban járt bicikli is, ami külön nagyszerű lehetőséget adott város és környékbeli túrákra! A város honlapja nagyszerű, jól összefoglalja a történelmet, rövid leírásban gyalog és bicikli túrák is találhatóak rajta!

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 22.
A szálloda szuper helyen közel mindenhez helyezkedett el, kiváló programok voltak a 20-ai hétvégén a városban!
Csak javasolni tudom mindenkinek, akár rövidebb, vagy hosszabb időtartamra is!

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 15.
Nagyon kellemesen éreztük magunkat a szállodában. 2 apró észrevétel. A liftben a falon olaj található, a svédasztalos reggeli szuper, de a kínálaton szerintem lehetne bővíteni. Egyébként a szállás és szoba tiszta, igényes. Csak ajánlani tudom mindenkinek!

2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 21.
Csak ajánlani tudom mindenkinek. A párommal jártunk itt és két éjszakát töltöttünk itt. A szobák felszerelése, tv, internet, minibár kiváló. Ágyak kényelmesek. a szoba tiszta volt, a fürdőszoba nagyon elegáns.
A reggeli bőséges, a személyzet udvarias készséges. Nem a legolcsóbb de ilyen szolgáltatások mellet nem is csoda.

Hódmezővásárhely
2 nap/1 éjszaka 24.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.01-ig
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Colosseum Wellness Hotel
Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 14.900 - 23.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Vén Diófa Vendégház Szeged
Novotel Szeged Hotel
Szeged
2-3 éjszaka 16.867,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Alföld Gyöngye Hotel
Orosháza
3 nap/2 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Szent Gellért Borház & Vendégfogadó
Makó
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Hódmezővásárhely
Akár 1 éjszaka 12.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, csokoládé, gyümölcs és pezsgő bekészítéssel, fürdőköntös használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Garden 39 Vendégház
Mosoly Vendégház
Orosháza
2020.05.01. - 2020.10.15.
Open Hotel
Szentes
3 nap/2 éjszaka 19.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, karácsonyi gálavacsorával,parkolással
Érvényes: 2019.12.28-ig

Szállodák Hódmezővásárhely környékén
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom
Vissza nem térítendő ár félpanzióval (1 éjtől)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Húsvéti mulatság (min. 3 éj)

HódmezővásárhelyX