Hotel Ginkgo Hódmezővásárhely ★★★★

Hotel Ginkgo Hódmezővásárhely értékelése:

1. helyezett a 9 hódmezővásárhelyi szállás közül
103. helyezett Dél Alföldön - 562 szállás közül

Hotel Ginkgo Hódmezővásárhely bemutatkozása

Hódmezővásárhely központi részén, a Fekete Sas Rendezvényház mellett található a négycsillagos Hotel Ginkgo. A szálloda építészetében és szellemiségében ötvöződik a hagyományőrzés, a modern elemek és a környezettudatosság.

Hotel Ginkgo Hódmezővásárhely képei

Hotel Ginkgo Hódmezővásárhely
Szállások Hódmezôvásárhely városában
Wellness csomagok Hódmezôvásárhely városában

Hotel Ginkgo Hódmezővásárhely vélemények

2020. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. január 5.
Köszönjük a kedves és szolgálatkész kiszolgálást. A három nap alatt az ajánlatban szereplő szolgáltatásokat mind igénybe tudtuk venni. A wellness részleg szuper volt. A masszázs kiváló!
Válasz az értékelésre - 2020. február 7.
Kedves Vendégünk!

Nagyon örülünk, hogy jól érezték magukat! Várjuk vissza Önöket legközelebb is és reméljük kipróbálják még másik csomagajánlatunkat is!
Markó Bettina (Hotel Ginkgo)

2019. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. november 15.
Már értékeltem a helyet, akkor teljesen pozitív volt a tapasztalatom, ezért ismét itt foglaltam helyet előre-utalással. Nos, ezt nem kellett volna. Egyetlen fillért nem kaptam vissza. Betegség miatt nem tudtam utazni. A Booking. com és a szálloda vezetősége egymásra mutogatva a telt-házas időszakra hivatkozott. . . :-) Szerintem éppen ezért méltánytalan.
2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 26.
Kiváló hotel, személyzet mindig kedves, segítőkész, még este 10kor is. Számukra nincs lehetetlen, mindent megoldanak. Tisztaság az egész hotelre jellemző. Megfelelő tájékoztatás, minden kitáblázva, feliratozva. Szoba klimatizált, jól felszerelt, törölközők, minibár, tv, wifi, stb. lift van. Teljesen akadálymentes. Ingyenes parkolási lehetőség.
Válasz az értékelésre - 2019. november 12.
Kedves vendégünk!

Köszönjük kedves szavait, várjuk vissza legközelebb is.
Markó Bettina (Hotel Ginkgo)

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 14.
2018-ban jártunk először a szállodában, mivel nagyon elégedettek voltunk, idén is visszatértünk. Központi fekvésű, mégis nagyon csendes. A személyzet segítőkész, mosolygós és gyerekbarát. A szoba megfelelő méretű még pótágyazva is. Tetszett a csomaghoz járó ajándék fürdőjegy és lovaglási lehetőség. Ár-érték arányban verhetetlen, még hosszú hétvégén is!

2018. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. november 19.
Príma hétvégémhez járult hozzá a szálloda. Szenior úszóversenyre érkeztem, utolsó pillanatban kerestem szállást. A személyzet nagyon készséges volt, már csak mozgássérült szobát tudtak biztosítani. Rugalmas volt a hozzáállásuk, kedvesek voltak a recepción, az étteremben. A szoba tágas volt és tiszta. Nagyon jól éreztem magam. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 21.
Nagyon kellemes hangulatú, igazán szép környezetben elhelyezkedő szálloda. Kétszemélyes szobában voltunk, melybe egy pótágyat helyeztek el, de így is tágas, jól lakható volt a szoba. A recepción segítőkész személyzet. a fitneszteremben a gépek jó állapotban vannak, valamennyihez használati utasítás mellékelve. Elegendő hely van a mozgásra.
2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 14.
Szeretném az őszinte véleményemet kifejteni a szállodaval és a hétvégével kapcsolatban. Remélem az oszintesegemmel nem bántok meg senkit, mert ugye a negatív kritika is véleménynek számít. Megerkezven tele izgalommal Hódmezővásárhelyre biztosak voltunk az előre megtekintett képek alapján, hogy egy jó kis hétvégét tölthetünk majd el a Hotel Ginkoban.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 14.
A hotel elhelyezkedése tökéletes, szinte minden egy helyen van 5-10 perc elérhetőségben. (Történelmi látványosságok, sétáló utca, éttermek, . . . )
A szolgáltatásban járt bicikli is, ami külön nagyszerű lehetőséget adott város és környékbeli túrákra! A város honlapja nagyszerű, jól összefoglalja a történelmet, rövid leírásban gyalog és bicikli túrák is találhatóak rajta!

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 22.
A szálloda szuper helyen közel mindenhez helyezkedett el, kiváló programok voltak a 20-ai hétvégén a városban!
Csak javasolni tudom mindenkinek, akár rövidebb, vagy hosszabb időtartamra is!

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 15.
Nagyon kellemesen éreztük magunkat a szállodában. 2 apró észrevétel. A liftben a falon olaj található, a svédasztalos reggeli szuper, de a kínálaton szerintem lehetne bővíteni. Egyébként a szállás és szoba tiszta, igényes. Csak ajánlani tudom mindenkinek!

Hódmezővásárhely
3 nap/2 éjszaka 11.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőköntös bekészítéssel, wellness részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.15-ig
Hódmezővásárhely
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, kerékpár használattal, fürdőköntös bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Tisza Alfa Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 6.950 - 9.495,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.06.01. - 2021.04.30.
Szent János Üdülőház
Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 3.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.04.05-ig
Neon 2 Panzió
Orosháza
3 nap/2 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Dream Horse Apartman
Cserkeszőlő
3 nap/2 éjszaka 5.200,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Mosoly Vendégház
Orosháza
2 nap/1 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.06.16. - 2020.11.01.
Dóm Hotel
Szeged
2-4 éjszaka 8.938,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Kertész Vendégház
Tiszaalpár
3 nap/2 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Érvényes: 2021.04.05-ig
Napsugár Hotel
Gyopárosfürdő
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.01. - 2020.11.30.
Colosseum Wellness Hotel
Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 14.900 - 26.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.28-ig
2 nap/1 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2020.06.01. - 2021.01.31.

Szállodák Hódmezővásárhely környékén
Tisza Hotel Szeged
A palotás város szívében, Szeged főterén, a Széchenyi téren, 120 éves műemlék...
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom
Húsvéti ünnepi hétvégi ajánlat (min. 3 éj)
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)

HódmezővásárhelyX