PZsu: Egy jó wellness-bár, ügyes megoldással - Castellum Hotel Hollókő Lobby & Wellness Bárja Hollókő

Egy jó wellness-bár, ügyes megoldással

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 21. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A Castellum Hotel Hollókőben a wellness/lobby bár nagyon jól van megoldva.
Egyik oldalra a szállodai előtér-lobby, másik oldala a wellness előtti folyosó felé nyitott.
Így ha az ember megszomjazik, megéhezik wellness közben, vagy csak egy kávét inna, nem kell azon problémázni, hogy köntösben, vizes fürdőruhában kellemetlen a bárban lenni, ahol más vendég utcai ruhában ül.
Ugyanakkor, ha nincs nagy forgalom, egy felszolgáló is el tudja látni a két frontot.
A kiszolgálás itt is udvarias, előzékeny, ahogyan az egész szállodában.
Az étel választék: saláták, hamburger, szendvicsek, desszertek, az étterem magas színvonalú minőségében elkészítve.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni PZsu felhasználót?    Igen

3176 Hollókô
Sport út 14.

Vélemények PZsu felhasználótól

2020. október 12.
Mostanában többször vásárultunk itt elvitelre. Klasszikus tortát ne keressen senki. A süteményeik többsége nem a klasszikus vonalat képviseli, a választék széles. Amit vásároltunk, mindig friss volt. Kicsit drága szerintem. Sajnos, az idei ország tortát, amit az itteni cukrászmester álmodott...

2020. október 8.
Október elején voltunk Keszthelyen. Valahogy a koronavírus miatt most az ember nem szívesen látogatja a múzeumokat, zárt helyeket. Így csak a Kastély parkjában sétáltunk, a Kastélypark látogatása ingyenes volt (megjegyzem, a belépőjegy húzós, pl.Kastély + 5 kiállítás 4400 Ft). A Kastélypark...

2020. szeptember 14.
Kedves a kiszolgálás, és a felszolgálók még az utcára kihelyezett asztalokhoz is maszkban jöttek. Dícséretes!!! A csapolt sörválaszték igazán széles. A hozzáértők szerint jók a söreik. A házi limonádéjuk csúcsminőség. A burgerek zseniálisak, a tálalás gusztusos. Nagyon jól éreztük magunkat,...