PZsu étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg PZsu értékeléseit!

Olvasd el PZsu étterem értékeléseit!

PZsu értékelései

A legjobb gyorséttermi pizza, amit ettem. -

Bellozzo - Árkád Budapest

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 10. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Az Árkád újonnan létrehozott Foodloft részlegén található. Náluk van a legjobb gyorséttermi pizza, amit ettem. 24-cm-s,vékony tésztás, igazi paradicsomszósszal, amikor kisült koktélparadicsommal és bazsalikom levéllel díszítve. És mindez (Margherita pizza) 890 Ft-ért. A felszolgálók, akiknél rendelni lehet illetve a kész ételt kiadják fiatalok, udvariasak és pörgősek.
2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 22.
Minden nap nyitva, még ünnepnapokon is, kora reggeltől késő estig.
Bármikor mentem, mindig kaptam friss kenyeret, süteményeket.
Bár tipikus albán pékség, de a jobbak közé tartozik ebben a műfajban. Elfogadható minőségben és árban.
A kiszolgálás is udvarias.
2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 22. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A Holstein borda bőséges, 2 szelet, 2 tükörtojással 1199, a hozzá való sült krumpli 650. A gyenge műanyag késsel alig lehet vágni. Van Hawaii csirkemell is, szintén 1199. . A párolt rizs száraz,. A kiszolgálás gépies, a tálcák széle össze-vissza töredezett. Ja, és véletlenül sem ajánlották az árban kedvezőbb menüt. Legközelebb mást választok, ha a Pólusban járok.
2019. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 21.
Itt kevesebben vannak, mint a Szamos másik, szintén a Sugárban található egységében. Igaz, a választék is kisebb. Minőség itt is a megszokott Szamos.
Kiszolgálásra sem lehet panasz.
Violetta a legjobb -

Violetta Cukrászda Budapest

2019. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 11. - 3 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Rákosmente legjobb cukrászdája.
Szélső fagyiválaszték, friss finom sütik.
Mindez kedves kiszolgálással párosul.
És évek óta a legjobb a környéken!!!
Értékelt: 2019. július 30. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Az étel itt is "Mekis". Vagyis, pontosan tudom, ha Mekibe jövünk, mire számítsunk. Nincs meglepetés, nincs csalódás.
A kiszolgálás sokkal gépiesebb volt, mint abban a dunántúli McDonald's van, ahol nem túl régen jártam.
Nagy a külső tér, de nincs gyerekjátszó sajnos.
A környéken népszerű.
Óriási pörgés -

McDonald's Nagykanizsa

Értékelt: 2019. július 29. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Nyári hétköznapon, délidőben jártunk ott. Meglepően sok külföldi vendég volt. Annak ellenére, hogy a kiszolgálás pörgős, gyors volt, a lányok le sem álltak egy pillanatra sem, kb. 10 percet vártunk. az ételre. Szerencsére, a kinti csúszda lekötötte a gyerkőcöket a várakozás alatt. A menü "Mekis", de ugye ezért jön ide az ember.
Finom fagyi a Gyógyfürdő mellett -

Caffé Trieste Espresso Zalakaros

Értékelt: 2019. július 28. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A Café Trieste központi helyen, a Gyógyfürdő bejáratához közel található.
Nagyon finom a fagyijuk, bőséges a választék. Egy kedves fiatal hölgy szolgált ki, az öt szivecskés megérdemli.
2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 26. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Egy kellemes szolnoki ebéd után már csak egy hűsítő fagyi hiányzott a kánikulában. Sajnos, ebben a fagyizó án nem találtam meg. Az ár 250 Ft/gombóc, akár kedvező is lehetne. A zöldalma ízetlen, cukros valami, és jégdarabok voltak benne, az eper is hasonló. Pedig olasz fagyizónak hirdeti magát. . .
Ízelítő az igazi orosz konyhából -

Balalajka Orosz Bisztró Szolnok

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 26. - 9 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A Balalajka orosz bisztró igazi betekintést ad a házias orosz konyhába. Egy kedves pár, Kátya és András volt a vendéglátónk, vagyis a tulajdonosok. Mi borscs levest és Szibéria pelmenyit választottunk. Olyan finom volt mindkettő, amilyet utoljára egy moszkvai, kivételesen jól főző orosz háziasszony konyhájában volt szerencsém kóstolni.