PZsu étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg PZsu értékeléseit!

Olvasd el PZsu étterem értékeléseit!

PZsu értékelései

Violetta a legjobb -

Violetta Cukrászda Budapest

2019. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 11. - 3 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Rákosmente legjobb cukrászdája.
Szélső fagyiválaszték, friss finom sütik.
Mindez kedves kiszolgálással párosul.
És évek óta a legjobb a környéken!!!
Értékelt: 2019. július 30. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Az étel itt is "Mekis". Vagyis, pontosan tudom, ha Mekibe jövünk, mire számítsunk. Nincs meglepetés, nincs csalódás.
A kiszolgálás sokkal gépiesebb volt, mint abban a dunántúli McDonald's van, ahol nem túl régen jártam.
Nagy a külső tér, de nincs gyerekjátszó sajnos.
A környéken népszerű.
Óriási pörgés -

McDonald's Nagykanizsa

Értékelt: 2019. július 29. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Nyári hétköznapon, délidőben jártunk ott. Meglepően sok külföldi vendég volt. Annak ellenére, hogy a kiszolgálás pörgős, gyors volt, a lányok le sem álltak egy pillanatra sem, kb. 10 percet vártunk. az ételre. Szerencsére, a kinti csúszda lekötötte a gyerkőcöket a várakozás alatt. A menü "Mekis", de ugye ezért jön ide az ember.
Finom fagyi a Gyógyfürdő mellett -

Caffé Trieste Espresso Zalakaros

Értékelt: 2019. július 28. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A Café Trieste központi helyen, a Gyógyfürdő bejáratához közel található.
Nagyon finom a fagyijuk, bőséges a választék. Egy kedves fiatal hölgy szolgált ki, az öt szivecskés megérdemli.
2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 26. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Egy kellemes szolnoki ebéd után már csak egy hűsítő fagyi hiányzott a kánikulában. Sajnos, ebben a fagyizó án nem találtam meg. Az ár 250 Ft/gombóc, akár kedvező is lehetne. A zöldalma ízetlen, cukros valami, és jégdarabok voltak benne, az eper is hasonló. Pedig olasz fagyizónak hirdeti magát. . .
Ízelítő az igazi orosz konyhából -

Balalajka Orosz Bisztró Szolnok

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 26. - 9 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A Balalajka orosz bisztró igazi betekintést ad a házias orosz konyhába. Egy kedves pár, Kátya és András volt a vendéglátónk, vagyis a tulajdonosok. Mi borscs levest és Szibéria pelmenyit választottunk. Olyan finom volt mindkettő, amilyet utoljára egy moszkvai, kivételesen jól főző orosz háziasszony konyhájában volt szerencsém kóstolni.
Ismét nemsüti -

Nemsüti Bisztró Budapest

2019. áprilisban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. június 9. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Megint a közelben volt dolgunk egy tanfolyam okán és vegeteriánus kolléganőmmel ismét a Nemsütiben kötöttünk ki. A kismenü (kis adag leves, kis adag főétel, limonádé bőven sok volt ebédre. Ízletes, ötletes. Ahogy kell. A kiszolgáló lányok nagyon kedvesek. Ha a hözelben dolgoznék, törzsevő lennék. Sokkal több ilyen hely kellene Budapesten.
Kedves, barátságos kávézó -

Cherubino Espresso Bar Budapest

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 9. - 5 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A felszolgált Caffe L'antico kávėból főzött presszó kávé nagyon ízlett. Úgyszintén a frissen sütött croissant is. Nekem nagyon kellemes tapasztalatom volt a baristával: kedves, udvarias, ahogy az ember elvárja. Ha erre járok, biztos máskor is betérek egy finom kávéra!
Másnak is ajánlom ezt a barátságos helyet!!!
Gyerekkel a Mekiben -

McDonald's - Árkád Budapest

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 7. - 4 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Nem a Meki a vendeglátás csúcsa, persze ezzel semmi újat nem írtam. A Happy Meal menü 840 Ft-ért viszont vállalható, ha az ember nagyszülőként egy ovissal ide téved. Pozitív:egy nagyon kedves eladó srác segítette ki tapasztalatlanságom, hogy mi legyen a dobozban. A kiszolgálás is gyors volt. A választott csirke nuggets jó volt és még játék vagy mesekönyv is járt a menühöz.
2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. június 4. - 8 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A Fruitissimo profilja a frissen facsart gyümölcslevek és természetes alapanyagból készült fagylaltok. A kellemes júniusi melegben eper-málna sorbet fagyit kértem. Fagyi 1 gombóc 260 Ft és blokkoláskor megjelent, hogy "mosoly - ingyen". És valóban, a fagylaltot egy kedves, mosolygós fiatal sráctól kaptam, én is mosolyogtam. A fagyi gyümölcsös és finom volt.