PZsu étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg PZsu értékeléseit!

Olvasd el PZsu étterem értékeléseit!

PZsu értékelései

Ismét nemsüti -

Nemsüti Bisztró Budapest

2019. áprilisban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. június 9. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Megint a közelben volt dolgunk egy tanfolyam okán és vegeteriánus kolléganőmmel ismét a Nemsütiben kötöttünk ki. A kismenü (kis adag leves, kis adag főétel, limonádé bőven sok volt ebédre. Ízletes, ötletes. Ahogy kell. A kiszolgáló lányok nagyon kedvesek. Ha a hözelben dolgoznék, törzsevő lennék. Sokkal több ilyen hely kellene Budapesten.
Kedves, barátságos kávézó -

Cherubino Espresso Bar Budapest

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 9. - 4 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A felszolgált Caffe L'antico kávėból főzött presszó kávé nagyon ízlett. Úgyszintén a frissen sütött croissant is. Nekem nagyon kellemes tapasztalatom volt a baristával: kedves, udvarias, ahogy az ember elvárja. Ha erre járok, biztos máskor is betérek egy finom kávéra!
Másnak is ajánlom ezt a barátságos helyet!!!
Gyerekkel a Mekiben -

McDonald's - Árkád Budapest

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 7. - 4 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Nem a Meki a vendeglátás csúcsa, persze ezzel semmi újat nem írtam. A Happy Meal menü 840 Ft-ért viszont vállalható, ha az ember nagyszülőként egy ovissal ide téved. Pozitív:egy nagyon kedves eladó srác segítette ki tapasztalatlanságom, hogy mi legyen a dobozban. A kiszolgálás is gyors volt. A választott csirke nuggets jó volt és még játék vagy mesekönyv is járt a menühöz.
2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. június 4. - 6 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A Fruitissimo profilja a frissen facsart gyümölcslevek és természetes alapanyagból készült fagylaltok. A kellemes júniusi melegben eper-málna sorbet fagyit kértem. Fagyi 1 gombóc 260 Ft és blokkoláskor megjelent, hogy "mosoly - ingyen". És valóban, a fagylaltot egy kedves, mosolygós fiatal sráctól kaptam, én is mosolyogtam. A fagyi gyümölcsös és finom volt.
Andrássy úti fagyi -

Hisztéria Cremeria Budapest

Értékelt: 2019. május 9. - 3 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Fagylaltot és újhullámos süteményeket lehet kapni. Sütemények gusztusosak voltak, de most fagylaltra vágytunk. A választék nagy, vannak klasszikus és levendulás-bazsalikomos trendi fagylaltok is. Az egyes tégelyek helyes fém tetővel vannak letakarva, ami jó a higiénia miatt, és kevésbé jó azért, mert az ember csak név alapján tud választani, szemrevételezés alapján nem.
Értékelt: 2019. május 7.
Nagyon jó az elhelyezkedése, a sétáló utca közepén, az Érsek utca sarkán. Sajnos, kis belső tere van az egri Lipótinak, persze ez adottság. Kora délután, két óra fele jártunk ott, gyors harapnivaló reményében, azonban a kínálat ekkor már nagyon szerény volt. Kornspitz párnát választottunk virslivel és túrós táskát. A minőségre, frissességre nem lehet panasz, mindkettő jó volt.
Szeretjük a Stühmer csokit -

Stühmer Édességbolt Eger

Értékelt: 2019. május 3. - 3 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A Stühmer csoki, szaloncukor kíváló. A Korfu, a Melódia vagy a Százszorszép desszert gyerekkorunkat idézi. Most kávézni mentünk elsősorban. 200 Ft egy presszó kávé, +30 Ft egy tejszín. Viszont ennyi pénzért jó kávét lehet kapni és a két asztal egyikénél elfogyasztani. A kiszolgálás kedves és gyors.
A csokik pedig továbbra is csábítók.
Egerben ez is kötelező -

Sárvári Cukrászda Eger

Értékelt: 2019. május 2. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Eger egyik nagyon régi és nevezetes cukrászdája. A fagyi finom, a sütemények közül most a tepertős és vajas pogácsát és a túrós pitét kóstoltuk, mindkettő friss és jó ízű volt. Árban is kedvező volt. Nagyon pici a hely, így a helyben fogyasztás nem egyszerű. Kiszolgálás a pultnál, bent és előtte 1-1 asztal. A környék felújítása miatt kicsit nehéz megközelíteni.
Kellemes vacsora -

Park Étterem Eger

Értékelt: 2019. május 1. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A szállodai félpanziós vacsora keretében étkeztünk itt. A környezet különleges. A vacsora megfelelően választékos és ízletes volt, annak ellenére, hogy a szállodában nem voltak sokan. A kiszolgálás udvarias, gyors. Folyamatosan töltötték a büféasztalt. Vacsoránál élő zene volt, egy úr zongorázott és énekelt. Nagyon kellemes volt. Elismerésem a zenésznek!
Dobó téri fagyi -

Lila Fagyizó Eger

Értékelt: 2019. május 1. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A fagyizó a Dobó téren van, nagy a forgalma. A kézművesnek írt fagyijuk finom, a dió fagyim tele volt diódarabokkal. 230 Ft 7 dkg, tiszrességes adag, barátságos ár.
2 gombóc mennyisége már kihívás.