nemjovokide78: Nem all you can eat típusú hely... - Hollóköves Kávézó & Bisztró Hollókő

Nem all you can eat típusú hely...

2020. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. június 7.
Kiemelkedő a kitűnő pincéri munka, odafigyelés a vendégre. Az ételek adagra picik, de ízletesek, így nem maradtunk éhen. Fine diningre hajaznak... desszertet nem is kértünk, nem volt, rá szükségünk. A környezetre nem lehet panasz, igazán hangulatos a hely így jól passzol a környezetébe. Úgy vélem, ha erre járunk, legközelebb is betérünk majd!

Ételek / Italok:
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat:
Ár / érték arány: Átlagos

Szeretnéd követni nemjovokide78 felhasználót?    Igen

3176 Hollókô
Kossuth út 93-95.

2019. július 15.
Valamikor 20 évvel ezelőtt rendszeresen jártam Hollókőre, nyaraltunk is itt az étteremmmel szemben palócházban, akkor ez egy csodás hely volt. Kocsival ott parkoltunk, más világ volt. Most is az, de vannak csalódásaim. Nem is igazán a 400 Ft parkolás, ami majdnem budapesti vári kalkuláció, vagyis...

2019. június 17.
Maga a hely /környezet jó. Felszolgálók kedvesek. Az ételek nagyon drágák és nem finomak. Pl a gyerek menü levese 900Ft és jó ha van 1dl. Kicsit csalódást okozott ez a hely.

2019. május 15.
Már sokszor jártunk Hollókőn, de még esőben sosem. Eredetileg kerékpárral mentünk volna, de ezt a programot elmosta az eső, így kicsit sétáltunk és élveztük, hogy nincs tömeg. Egyik csoporttársunk ajánlotta ebédelő helynek ezt a kávézót. Most az eső miatt a nagy udvaron nem volt kiszolgálás, a...