Hollóköves Kávézó & Bisztró Hollókő
3176 Hollókő, Kossuth út 93-95.

Hollóköves Kávézó & Bisztró Hollókő a térképen

Szállások Hollókô városában
Wellness csomagok Hollókô városában

Hollóköves Kávézó & Bisztró Hollókő vélemények

2020. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. június 7.
Kiemelkedő a kitűnő pincéri munka, odafigyelés a vendégre. Az ételek adagra picik, de ízletesek, így nem maradtunk éhen. Fine diningre hajaznak... desszertet nem is kértünk, nem volt, rá szükségünk. A környezetre nem lehet panasz, igazán hangulatos a hely így jól passzol a környezetébe. Úgy vélem, ha erre járunk, legközelebb is betérünk majd!

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 15.
Valamikor 20 évvel ezelőtt rendszeresen jártam Hollókőre, nyaraltunk is itt az étteremmmel szemben palócházban, akkor ez egy csodás hely volt. Kocsival ott parkoltunk, más világ volt. Most is az, de vannak csalódásaim. Nem is igazán a 400 Ft parkolás, ami majdnem budapesti vári kalkuláció, vagyis drága. hanem és de maradjunk az étteremnél.

Mobilról küldte. | 2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 17.
Maga a hely /környezet jó. Felszolgálók kedvesek. Az ételek nagyon drágák és nem finomak. Pl a gyerek menü levese 900Ft és jó ha van 1dl. Kicsit csalódást okozott ez a hely.

Knekató TOP szállásértékelő
Knekató TOP étteremértékelő
2019. májusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. május 15.
Már sokszor jártunk Hollókőn, de még esőben sosem. Eredetileg kerékpárral mentünk volna, de ezt a programot elmosta az eső, így kicsit sétáltunk és élveztük, hogy nincs tömeg. Egyik csoporttársunk ajánlotta ebédelő helynek ezt a kávézót. Most az eső miatt a nagy udvaron nem volt kiszolgálás, a belső tér meg nagyon szűkös, de nekünk ép szerencsénk volt, és kaptunk helyet.

Legnépszerűbb csomagok Hollókőn és környékén
4 Évszak Hegyihotel
Mátraháza
3 nap/2 éjszaka 12.500,-Ft/fő/éj: reggelis ellátással, kuponokkal, szaunahasználattal, ingyenes szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.12.23.
Lifestyle Hotel Mátra
Mátraháza
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszóházzal, animációs programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.11.30.
Halháza Vendégház
Sirok
2 nap/1 éjszaka 8.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2020.10.30. - 2021.10.26.
Vár Camping
Sirok
2021.10.26. - 2020.10.26.

Szállodák Hollókő környékén
Libra Hotel Hollókő
Erzsébet Park Hotel Hollókő
Tó Wellness Hotel Hollókő
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Wellness Harmónia (min. 2 éj)

Hollóköves Kávézó & Bisztró HollókőX