PZsu: Csak dícsérni tudom - Mikszáth Étterem Hollókő

2. helyezett a 10 hollókői étterem közül

Csak dícsérni tudom

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 20. - 3 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Hollókői pihenésünk helyszínének étterme megér egy külön bejegyzést. (Mert így duplán írhatok jót!!!)
Színvonalas ételek, meglepően széles választék, udvarias kiszolgálás.
Az alapanyagok, elkészítési mód is különleges. Mégis minden reggel/este becsempészik a választékba a környékbeli ízeket: sztrapacskát, bablevest, tócsnit és hasonló finomságokat.
Külön dicséretet érdemel a vendéglátó vezetés a helyi termékek bevonásáért. A reggelinél a Hollókői pékség péksüteményei mosolyodnak, de a méz, a dzsemek és a sajtok egy része is helyi őstermelőktől kerül a vendégek elé.
Ritka látvány az is, hogy a reggeli büféasztalon a sajtok neve (!!!) ki van írva, ahol jártam 4*-os szállodákban, ilyennel még nem találkoztam.
A kínálat bősége szinte zavarba ejtő: lehetetlen végig kóstolni.
Részünk volt látvány tálalásban egyik este, az étel, tálalásmód egyaránt kiváló volt!

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni PZsu felhasználót?    Igen

3176 Hollókô
Sport út 14.

2018. október 23.
A szálloda étterme, a Mikszáth étterem kizárólag szuperlatívuszokban említhető! A büfé asztalos szállodai etetők vendégköre messziről kerülje el, mert csalódni fognak .. Az alapanyagok minősége, vmint az elkészítési mód elképesztő igényessége egyáltalán nem nevezhető szokványosnak kis...