Vár Étterem Hollókő
3176 Hollókő, Kossuth út 93-95.

Vár Étterem Hollókő a térképen

Wellness csomagok Hollókô városában

Vár Étterem Hollókő vélemények

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Több hollókői étterem közül a Vár Étteremre esett a választás. Mivel a hely még délután fél 2-kor is tele volt, a két pincér kevésnek bizonyult. A rendelést csak hosszas várakozás után tudtuk leadni. Őzpecsenyét kértem krokettel és áfonyamártással. Az adag bőséges, meleg és finom volt. Csak a hely felkészületlensége miatt (sok turista miatt nagyobb személyzet) értékelem alul.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 24.
Hollókőn eltöltött idő alatt 2x is itt ebédeltünk. Az Ó falu elején van most az étterem. Az ételek finomak, ízletesek. Csak ajánlani tudom mindenkinek, hogy túrája, sétája után üljön be ide egy kicsit! Élő zene hangulatossá teszi az itt töltött időt. Ajánlom a Hollókői bablevest! ;)
Egy kis cigánypecsenyével. Bőséges adag. Mellé Palóc sörrel. . .

rigop TOP fotófeltöltő
2015. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. október 28.
A barátokkal a hétvégén a Mátrában túráztunk és útba ejtettük Hollókőt is. A Vár Étterem jó választásnak tűnt, így oda ültünk be ebédelni. Hollókői bablevest és Káposztás sztrapacskát rendeltem: a bableves nagyon finom volt, ezt csak ajánlani tudom. A sztrapacska viszont langyosan érkezett, és ízre sem volt kiemelkedő.

Legnépszerűbb csomagok Hollókőn és környékén
Hotel Narád & Park
Mátraszentimre
3 nap/2 éjszaka 14.250 - 40.788,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.09.10. - 2021.09.30.
Tó Wellness Hotel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 19.993 - 26.850,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.19. - 2020.12.22.
Vadrózsa Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.10.26. - 2021.10.26.

Szállodák Hollókő környékén
Libra Hotel Hollókő
Erzsébet Park Hotel Hollókő
Tó Wellness Hotel Hollókő
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Wellness Harmónia (min. 2 éj)

Vár Étterem HollókőX