vinyus étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg vinyus értékeléseit!

Olvasd el vinyus étterem értékeléseit!

Vár előtti ebéd -

Várcsárda Sümeg

2019. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 9.
Mielőtt meglátogattuk volna a várat betértünk ide egy ebédre. A hely szép, hangulatos élő zene is volt. Cimbalom! :) A kiszolgálás elegáns az ételek nagyon finomak! Ajánlom ezt a Csárdát! Vár látogatás előtt vagy után ide érdemes betérni!
A Csárda mellett van egy állatsimogató , játszótér! Szuper elfoglaltság kicsiknek és nagyoknak!
Betérni ide nem szabad, de tanácsot adni IGEN! -

Erzsébet Vendéglő Balatonboglár

2019. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. november 9.
Betértünk ebbe a vendéglőbe, de minek! A kenyér lehetett úgy 2 napos a rendelés felvétele sem volt zökkenő mentes. Nem azt kaptuk amit kértünk, de ez volt a legkevesebb baj. Rendelésünk egyik tétele megrendelésünk és fizetés eltelte után kb 6000Ft-tal megnőtt! Ezt a félre értést is rendeztük ott a helyszínen.
Ha útközben megéheznél és a közelben jársz. -

Velvet Bisztro & Restaurant Halmaj

2019. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 10.
Az étterem szép, tiszta az ételek ízletesek, finomak voltak. A leveshez kapott kenyér száraz volt. Sok a légy az étteremben ez így elég gáz. Összességében az ételek miatt érdemes ide betérni. Ajánlom ezt az éttermet!
Mezőkövesd étterme -

Millennium Étterem Mezőkövesd

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 10.
Ma teljesen véletlenül tértünk be ide, ez volt az első étterem amit megláttunk. Sokan voltak a kiszolgálás mégis zavartalan volt. Az ételek ízletesek voltak. A mennyiség is bőséges. Ha nem beszélgetni szeretnénk a felszolgállókkal, akkor jó választás lesz. Fizetni szerettünk volna a pultnál, de nem foglalkoztak velünk. Nem kommunikatívak.
Benevár téged is vár! -

Benevár Étterem Mátrafüred

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 17.
Télen voltunk itt. Kellemes hangulatos hely. Ételek finomak, kiszolgálás is rendben volt! Ajánlom ezt az éttermet.
Ha Boldogkő vára, akkor szigorúan Lebuj pincefogadó! -

Lebuj Pincefogadó étterme Bodrogkeresztúr

2018. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. június 17.
Nagyon szeretünk itt enni. Csodás hely, bő választék, kedves, udvarias kiszolgálás! Ajánlom ezt a helyet!
2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 17.
Maga a hely /környezet jó. Felszolgálók kedvesek. Az ételek nagyon drágák és nem finomak. Pl a gyerek menü levese 900Ft és jó ha van 1dl. Kicsit csalódást okozott ez a hely.
2019. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. május 5.
Nagyon szeretünk ide járni szép tiszta a cukrászdája, finomak a sütik és a fagyi választék is bőséges!
Csak ajánlani tudom!
Már tavaly is itt ettünk! -

Sándor Étterem Siófok

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 30. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Tavaly is és idén is meglátogattam ezt az éttermet! Nem véletlenül esett az idén is erre a választásom. ;) Az ételek bőségesek és finomak! Csak ajánlani tudom ezt a helyet.
Lehet, hogy egy kicsit 'sokat' kell várni amíg az étel elkészül, de kit érdekel, amikor megéri a várakozás. :)
Én csak ajánlani tudom ezt az éttermet!
Hollókő Várétterem! -

Vár Étterem Hollókő

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 24.
Hollókőn eltöltött idő alatt 2x is itt ebédeltünk. Az Ó falu elején van most az étterem. Az ételek finomak, ízletesek. Csak ajánlani tudom mindenkinek, hogy túrája, sétája után üljön be ide egy kicsit! Élő zene hangulatossá teszi az itt töltött időt. Ajánlom a Hollókői bablevest! ;)
Egy kis cigánypecsenyével. Bőséges adag. Mellé Palóc sörrel. . .