60-as Fogadó Hort

Hunguest Saliris Egerszalók

60-as Fogadó Hort vélemények

2082
Átlagos 2023. szeptember 7.egyedül járt itt
Vacsorázni álltam meg itt, és végül is nem, tudom, hogy ez hogyan működik. Kint valami korlátlan fogyasztás van kiírva, van is egy amolyan melegentartó pult-féle, oda is mentem, nézelődtem, mi micsoda. . . aztán megkérdeztem, mert merőkanál az volt, de tányér az nem. A pultban álló férfi mondta, hogy csak ne olyan hevesen (amúgy Heves megyében vagyunk), majd ő ad.
60-as Fogadó Hort - Külső kép60-as Fogadó Hort - Egyéb60-as Fogadó Hort - Külső kép60-as Fogadó Hort - Vendéglátás60-as Fogadó Hort - Belső60-as Fogadó Hort - Fürdőszoba60-as Fogadó Hort - Fürdőszoba60-as Fogadó Hort - Vendéglátás
Átlagos 2023. július 23.a párjával járt itt
A mosdó vizeletszagú, piszkos, nincs WC papír. Olyan az érzet, mintha egy aluljáró gondozatlan mosdójában járnánk. Eddig az elvitelre vett pogacsához kaptunk szalvétát most nincs még a pulton sem kitéve.
A jobb oldali fogadóban a múlt héten kulturált ellátásban volt részünk. Én és a föld, mintha nem ugyanaz lenne a tulaj!