Sóvirág Vendégház Hortobágy
4071 Hortobágy, Czinege János u. 52-53.

Sóvirág Vendégház Hortobágy a térképen

Sóvirág Vendégház Hortobágy értékelése:

2. helyezett a 4 hortobágyi szállás közül
178. helyezett Észak Alföldön - 681 szállás közül

Sóvirág Vendégház Hortobágy bemutatkozása

Vendégházunk a Világörökség részét képező Hortobágyi Nemzeti Park szívében Hortobágy községben, 2012 májusában nyitotta meg kapuit a vendégek előtt.
6 db kétágyas szobánk klimatizált, telefonnal, LCD tv-vel, minibárral (külön költségtérítés) felszerelt. A szoba ára tartalmazza a reggelit, fürdőköntös bekészítést, sófallal kirakott finn szauna használatát. A vendégház teljes területén WiFi van. A kerthelyiségben grillező, bográcsozó és szalonnasütő hely áll a vendégek rendelkezésére. A vendégek megkóstolhatják kemencében készült finom ételeinket. Külön térítéses szolgáltatásaink közzé tartozik a kerékpárbérlés, masszázs, lovaglás illetve szekerezés, vadászat, idegenvezetés.
Vállaljuk továbbá, a hortobágyi illetve Hortobágy környéki programlehetőségekből álló komplett kirándulások szervezését, programok foglalását.

Szeretettel várjuk kedves vendégeinket a Hortobágyon, a Világörökség részén, ahol felejthetetlen élményekkel fognak gazdagodni!

Sóvirág Vendégház Hortobágy képei

Szállások Hortobágy városában
Wellness csomagok Hortobágy városában

Sóvirág Vendégház Hortobágy vélemények

2017. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. április 26.
Nagyon jól éreztük magunkat, a személyzet (Noémi, Bea) nagyon kedvesek voltak. csak ajánlani tudom a panziót:)))Rend tisztaság nyugodt környezet.Bőséges reggeli, figyelmes kiszolgálás.egyetlen észrevétel:az egyágyas szobában franciaágy van betéve így a szoba nagyon kicsi.összességében nagyon jó véleményünk van a panzióról.

2013. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 30. - 2 látogató hasznosnak vélte
Csodasan megepitett kisebb vendeghaz. Mar a bejarat megkapo: a rengeteg virag, a gondozott , tajhu kert. Kemence, bogracsolo, kenyelmes kerti butorok. A szobakat megirigyelhetne barmely 4 csillagos szalloda is-nem beszelve a sofalas szaunarol. Es amikor mar ugy ereztuk, tobb csodas meglepetes nem erhet minket, jott a vacsora. . . .

Centrum Hotel
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 11.850 - 20.125,- Ft/fő/éj között: reggelivel, internettel
Érvényes: 2023.01.31-ig
Napsugár Apartmanok
6 nap/5 éjszaka 4.600,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, kerékpározási és sportolási lehetőséggel
Érvényes: 2022.12.23-ig

Szállodák Hortobágy környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Wellness napok az Atlantisban (min. 2 éj)
Nyári Silver napok (min. 2 éj)

HortobágyX