Sóvirág Vendégház Hortobágy

Kategória
Vendégház
Sóvirág Vendégház Hortobágy

Sóvirág Vendégház Hortobágy bemutatkozása

Vendégházunk a Világörökség részét képező Hortobágyi Nemzeti Park szívében Hortobágy községben, 2012 májusában nyitotta meg kapuit a vendégek előtt.
6 db kétágyas szobánk klimatizált, telefonnal, LCD tv-vel, minibárral (külön költségtérítés) felszerelt.
Tovább olvasom >>

5Ár / érték
4,5Kényelem
5Szolgáltatás
5Elhelyezkedés
Ezek a szállások is érdekelhetnek
Silver Hotel Hajdúszoboszló - Nyári Silver napok
Kamilla Hotel Balmazújváros
67.600 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Sóvirág Vendégház Hortobágy vélemények

Kiváló 2017. április 26.családjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat, a személyzet (Noémi, Bea) nagyon kedvesek voltak. csak ajánlani tudom a panziót:)))Rend tisztaság nyugodt környezet. Bőséges reggeli, figyelmes kiszolgálás. egyetlen észrevétel:az egyágyas szobában franciaágy van betéve így a szoba nagyon kicsi. összességében nagyon jó véleményünk van a panzióról.
5Ár / érték arány
4Kényelem
5Szolgáltatások
Kiváló 2013. szeptember 30.családjával járt itt
Csodasan megepitett kisebb vendeghaz. Mar a bejarat megkapo: a rengeteg virag, a gondozott , tajhu kert. Kemence, bogracsolo, kenyelmes kerti butorok. A szobakat megirigyelhetne barmely 4 csillagos szalloda is-nem beszelve a sofalas szaunarol. Es amikor mar ugy ereztuk, tobb csodas meglepetes nem erhet minket, jott a vacsora. . . .
5Ár / érték arány
5Kényelem