Tokos-tanya: Itthon-otthon - Sóvirág Vendégház Hortobágy

2. helyezett a 4 hortobágyi szállás közül

Itthon-otthon

2013. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 30. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Csodasan megepitett kisebb vendeghaz.Mar a bejarat megkapo: a rengeteg virag, a gondozott , tajhu kert.Kemence, bogracsolo, kenyelmes kerti butorok.
A szobakat megirigyelhetne barmely 4 csillagos szalloda is-nem beszelve a sofalas szaunarol.Es amikor mar ugy ereztuk, tobb csodas meglepetes nem erhet minket, jott a vacsora....szavakkal el nem mondhato finomsag /szurkemarha gulyas, sult kacsa..hmmm/es a haziak meglepetese :a kupica palinka.
Ha meg a szemelyzetrol is dicshimnuszt zengek,azt hinnek, rokon vagy barat vagyok.Nem!De en oket ezutan a barataimnak erzem.Koszonom!

Szeretnéd követni Tokos-tanya felhasználót?    Igen

4071 Hortobágy
Czinege János u. 52-53.

Vélemények Tokos-tanya felhasználótól

2020. január 25.
Központi hely, könnyen megközelíthető.Ital. Elő és főételek kínálata fergeteges.Izvilág kiváló! Ugyanúgy megtalálja a kiváló ételét a húsevő-vagy vegetáriánus.Remek italválaszték.Segítőkész, kedves, közvetlen -ámde nem tolakodó személyzet.Köszönjük!További jó munkát, sikereket, sok vendéget!