Mackólak Vendégház & Ökoporta Püspökszentlászló Hosszúhetény
7694 Hosszúhetény, Püspökszentlászló u. 10.

Mackólak Vendégház & Ökoporta Püspökszentlászló Hosszúhetény a térképen

Szállások Hosszúhetény városában
Wellness csomagok Hosszúhetény városában

Mackólak Vendégház & Ökoporta Püspökszentlászló Hosszúhetény vélemények

2014. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. április 22.
Miután baráti társaságunkkal eldöntöttük, hogy Püspökszentlászlón töltjük a Húsvétot, az interneten látható fényképek alapján a vendégházak közül a Mackólakra esett a választásunk. 6 felnőttből, és 8 gyerekből (a legkisebb 5 hónapos) álló csapatunk számára ideális szállásnak tűnt a tágas szobákkal, rendezett, nagy udvarral, játszótérrel, közösségi szobával rendelkező vendégház.
Válasz az értékelésre - 2014. április 29.
Kedves Vendégeink! Köszönjük a hozzászólást, de ilyenre számítottunk. Emberek vagyunk és így színes a világ, mindenkinek minden mást jelent. Ami egyiknek tetszik, az a másiknak nem, ami egyiknek nagy, az másiknak kicsi. Aminek egyik vendég örül, hogy szép és örömet okoz neki, hogy ott van, az a másikat zavarja. Ez igy jó.
Abonyi Bea, tulajdonos

2014. márciusban járt itt
Értékelt: 2014. március 10.
Lelkigyakorlatozni a szomszéd ÉH-ba járok. De ha kényeztetésre és baráti hangulatra is akkor a Mackólak a hely ahol töltődni lehet. Persze én elfogult vagyok a barátság révén. Jó, hogy van szauna is. Kiváló elvonulóhely és kirándulások bázishelye. Kár hogy persze ilyen bőbeszédűségre kényszerít ez a program. Pedig üzemeltetői is tudhatnák, hogy a kevesebb néha több.

2013. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. március 7.
Párommal visszajáró vendégek vagyunk! :-)
Gyönyörű természeti környezetben igazi oltalom volt a Mackólakban tölteni pár napot. Aki szereti a csendet, a természet közelségét és nem hiányzik számára a térerő, annak jó szívvel tudom ajánlani. Pár szóban:
mesés, mackó, szauna, elvonulás, béke, friss levegő, befőtt, arborétum, kedvesség, mosoly, tisztaság, vándorlás.

2014. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. március 6.
Nagyon csöndes, elvonulásra, feltöltődésre teljesen alkalmas, családias, segítőkész légkör jellemzi. A mecseki, zöld környezet megadja az alapvető varázsát a helynek. Püspökszentlászló épített értéke, Mindszenty bíboros raboskodásának helyszíne, a püspöki nyári rezidencia, valamint az arborétum nagyon szép látnivalói ennek a helynek.

2013. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. március 5.
Szívmelengető! Akár kisebb társaságok gondtalan, hangulatos pihenésé is megoldott. Aki el szeretne vonulni a városok zajától, de nem akar teljesen "nomád" körülmények közé menni, bátran próbálja ki. Séták, bogrács, kedves vendéglátók. . . Barátokkal voltam ott, de mindenképpen vissza fogok menni a családommal is! Térerő nem mindenhol van, de az internet megoldható.

2014. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 21.
A Mackólak maga a béke szigete. Csodálatos környezet, igazi elvonulás az erdő csendjébe. Sok túraútvonal,patak,virágok csábítanak egy-egy nagy sétára. A ház hangulata is azonnal "rabul ejt": barátságos és otthonos, kis kerti paradicsommal. Minden részletében izgalmas - látszik, hogy a vendéglátók szeretettel készülnek az idelátogatók fogadására.

2013. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. január 17. - 2 látogató hasznosnak vélte
Csodálatos szépségű természeti környezet - szívélyes vendéglátás - megunhatatlan kirándulóutak, jóízű források, különleges szép kilátás, gyönyörű fák, erdők közvetlen közelben - ideális helyszín jóga tábornak, de egyszerűen csak kikapcsolódásra, feltöltődésre vágyóknak is - amikor először voltam itt, nem akartam eljönni - minden évben visszatérek :)

Somogy Kertje Üdülőfalu és Étterem
Bonnya
3-4 éjszaka 10.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, üdvözlőitallal, szabadidős és sportos programokkal, kézműves foglalkozásokkal, kedvezményes italfogyasztással, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2020.08.13. - 2020.08.23.
Komfort Hotel Platán
Harkány
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, játszósarok használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Hotel Castello
Siklós
2-6 éjszaka 20.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, élőzenés estekkel, wellness-részleg és szauna használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
2021.07.13. - 2020.07.13.

Szállodák Hosszúhetény környékén
Ametiszt Hotel Harkány
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda
A Sikonda Wellness Hotel, a Mecsek festői völgyében épült exkluzív wellness-fürdő és...
Thermal Hotel Harkány Harkány
Wellness akció Harkányban (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Szenzációs senior akció (min. 2 éj)

HosszúhetényX