Remek reggeliző

Zabbancs Kávézó-Reggeliző HosszúpályiZabbancs Kávézó-Reggeliző Hosszúpályi a térképen

Kiváló 2022. novemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2023. január 25.
A Zabbancsot az autóból néztem ki magamnak, annyira bizalomgerjesztően alakították ki kívülről, (s mint kiderült belülről is), hogy meg kellett állnom megnézni.
A kiszolgálás nagyon kedves, az árak kifejezetten kedvezőek.
Klasszikus reggeliket adnak, tojásételeket, gofrit, szendvicseket, francia pirítóst.
Kértem egy kávét, La Marzocco kávéfőzővel dolgoznak, ennek megfelelően a kávé is finom. Lattet ittam, 500 forint volt.
Kértem egy kolbászzsíros kenyeret is, friss kenyér, persze élesztős, de ízletes, jó nagy szelet, jóféle zsírral, ha lett volna rajta lilahagyma vagy paprika még jobb lett volna. De vettem a hozzájuk tartozó szomszéd üzletben hegyes erőset az pont jó volt hozzá. 250 forint volt a zsíros kenyér, tavaly novemberben, szinte hihetetlen.
Rendeltem egy mákos rétest is, ez is jó volt, megért 500 forintot.
Ez egy igazi 5x5ös hely. Nincs nagy varázslás, de minden úgy jó ahogy van.
Hangulat:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Zabbancs Kávézó-Reggeliző Hosszúpályi - EgyébZabbancs Kávézó-Reggeliző Hosszúpályi - EgyébZabbancs Kávézó-Reggeliző Hosszúpályi - EgyébZabbancs Kávézó-Reggeliző Hosszúpályi - EgyébZabbancs Kávézó-Reggeliző Hosszúpályi - EgyébZabbancs Kávézó-Reggeliző Hosszúpályi - EgyébZabbancs Kávézó-Reggeliző Hosszúpályi - EgyébZabbancs Kávézó-Reggeliző Hosszúpályi - EgyébZabbancs Kávézó-Reggeliző Hosszúpályi - EgyébZabbancs Kávézó-Reggeliző Hosszúpályi - EgyébZabbancs Kávézó-Reggeliző Hosszúpályi - EgyébZabbancs Kávézó-Reggeliző Hosszúpályi - EgyébZabbancs Kávézó-Reggeliző Hosszúpályi - Egyéb
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen - Élmények Erdőspusztán
Élmények Erdőspusztán