nagyneilona: Hétvége Igalon - Thermal Hotel Igal Igal

Thermal Hotel Igal Igal értékelése
2. helyezett a 7 igali szállás közül

Hétvége Igalon

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 17.
Mivel korábban olvastuk, hogy felújítás történik a szálláshelyen az új nyitás után többet vártunk ettől a szállásról.
Kis szoba sokat mozogni nem kellett. Egyedül a terasz volt tágas, az viszont közös volt a három szobának, nem volt elszeparálva.
Hűtőszekrény nem volt a szobához, ha kicsit melegebb lett volna nem tudtuk volna hűteni a szükséges italokat. Ahhoz képest, hogy felújítás után voltak, lyukas függöny várt. Berendezés egyébként megfelelő volt.
Étterem kínálata mind a reggelinél, mind a vacsoránál elegendő svédasztalos volt. Felszolgáló kedves.
Recepció nem igazán igényes, kezünkbe nyomott egy lapot és azt mondta, hogy azon minden rajta van.
Fürdő megközelítése kissé nehézkes a domb túloldalán. Maga a fürdő kárpótolt az egyéb hiányosságok miatt.

Ennyire tetszett: Átlagos

Thermal Hotel Igal Igal
7275 Igal
Rákóczi tér 14.

2019. szeptember 9.
Kicsi szobák, amikben nincs hűtő. A felújítás jelenleg is zajlik. A személyzet egy része kedves, másik része eléggé unott, például az egyik kiszolgáló nem ismeri a magázás fogalmat. Az ételek nem rosszak, bár némely sült száraz volt. Összességében aki kevés pénzből akar üdülni, melyben napi 8 óra...

2019. június 4.
Januárban voltunk itt, és elég vegyes volt a kép. Két szobát kértünk, egyet nekünk, egy családit a 4 lányunknak. A hotel kívülről és belülről lepusztult, és igénytelen képet mutatott. a fürdőszobában nem volt működő dolog, a zuhanyrózsa a csatlakozótól a cső végéig mindenhol spriccelt, a víz...

2019. június 2.
Nem első esetben voltunk itt, de mivel felújítás előtt áll a hotel, így nem írnám le a helyet, biztosan jobb lesz. A személyzet, kiszolgálás nagyon jó, ételek és a választék okés! Mi szeretünk sétálgatni is, nem csak áztatni magunkat, na az problémás. Igazából a gyógyfürdőn kívűl szinte semmi....

Thermal Hotel Igal, Igal kiemelt csomagajánlatai
 - Őszi lazítás (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 8.225,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, masszázs utalvánnyal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-06 - 2019-11-30
 - Pihentető hétköznapok (min. 4 éj)
5 nap/4 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, egyszeri alkalommal gőzölgő levessel és egytálétellel, érkezéskor egy pohár borral, fürdőbelépővel, masszázs és koktél utalvánnyal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-07-01 - 2019-12-20
 - Napi árak