Thermal Hotel Igal Igal
7275 Igal, Rákóczi tér 14.

Thermal Hotel Igal Igal a térképen

Thermal Hotel Igal Igal értékelése:

2. helyezett a 7 igali szállás közül
78. helyezett Dél Dunántúlon - 494 szállás közül

Akciós csomagok

Thermal Hotel Igal Igal bemutatkozása

A Thermal Hotel Igal szálloda Igal központjában, az Európa hírű Igali-Gyógyfürdő közelében található. Húsz jól felszerelt, kényelmes szobával várja kedves vendégeit.

Thermal Hotel Igal Igal képei

Thermal Hotel Igal Igal vélemények

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 9.
Kicsi szobák, amikben nincs hűtő. A felújítás jelenleg is zajlik. A személyzet egy része kedves, másik része eléggé unott, például az egyik kiszolgáló nem ismeri a magázás fogalmat. Az ételek nem rosszak, bár némely sült száraz volt. Összességében aki kevés pénzből akar üdülni, melyben napi 8 óra a fürdés annak jó lehet.

nagyneilona TOP szállásértékelő
2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 17.
Mivel korábban olvastuk, hogy felújítás történik a szálláshelyen az új nyitás után többet vártunk ettől a szállásról. Kis szoba sokat mozogni nem kellett. Egyedül a terasz volt tágas, az viszont közös volt a három szobának, nem volt elszeparálva. Hűtőszekrény nem volt a szobához, ha kicsit melegebb lett volna nem tudtuk volna hűteni a szükséges italokat.

2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 4.
Januárban voltunk itt, és elég vegyes volt a kép. Két szobát kértünk, egyet nekünk, egy családit a 4 lányunknak. A hotel kívülről és belülről lepusztult, és igénytelen képet mutatott. a fürdőszobában nem volt működő dolog, a zuhanyrózsa a csatlakozótól a cső végéig mindenhol spriccelt, a víz hőmérséklete folyamatos változásban volt, a törölközőket nem lehetett sehová kiakasztani száradni.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 2.
Nem első esetben voltunk itt, de mivel felújítás előtt áll a hotel, így nem írnám le a helyet, biztosan jobb lesz. A személyzet, kiszolgálás nagyon jó, ételek és a választék okés! Mi szeretünk sétálgatni is, nem csak áztatni magunkat, na az problémás. Igazából a gyógyfürdőn kívűl szinte semmi. Viszont három éjszakához kaptunk három belépőt is, amivel ki-be járhattunk.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 25.
Érdekes élményben volt részünk. . . mondhatnánk időutazás volt a javából! A Hotel nagyon jó helyen van, a személyzet nagyon kedves, viszont a szoba annyira pici volt, hogy tényleg csak alvásra alkalmas, de végül is nem azért érkeztünk, hogy ott üldögéljünk. Ami még zavaró volt, az a mindenütt érezhető ételszag, mely a konyháról mindenhová beette magát.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 15.
Február 11-14 ig szólt a foglalásunk. Összesen 7 órát tudtunk ott tölteni, a szálloda 1/2 17 óráig fűtetlen volt. A falak az egész fűtési idényben ezért kifűtetlenek maradtak A szálloda vezetése abban a tévhitben él, hogy télen nincs is folyamatos fűtési kötelezettsége. SZERINTÜK ŐK RENDES SZOLGÁLTATÁST ADNAK.
Válasz az értékelésre - 2019. február 18.
Kedves Rózsavölgyi József!

Köszönjük értékelését és észrevételeit, melyre az alábbiakban reagálnánk.
Az Ön által észlelt problémát azonnal orvosoltuk és az automatizált fűtésünket manuálisan átállítottuk kérésére, mely megoldotta a problémát.
Annyit hozzátennénk, hogy ugyanebben az időszakban Önökön kívül még több mint 40-en tartózkodtak az épületben és senki sem panaszkodott a hőmérsékletre.
Kollégák (Thermal Hotel Igal) (Thermal Hotel Igal)

2019. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. február 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Úgy tudom felújítás előtt van a szálloda.A fürdőszobára(és a bútorokra) nagyon ráfér mert kicsi és kényelmetlen.Olyan nyolcvanas évek hangulata van az egésznek.A konyha -és az ott dolgozók- viszont szuper! Rajtuk nem múlik semmi.

Apamaci TOP egyébhely értékelő
2019. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. január 28. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az ünnepek fáradalmainak kipihenésére - híres gyógyvize okán - az igali Thermal Hotelt választottuk. Ritkán szoktunk mellényúlni,de most sikerült. Igazi szocreál,erősen lepusztult épület,az évekkel ezelőtt felfagyott burkolat morzsalékos maradványaival borított járda,burkolatlan,bokáig érő sáros-havas "parkoló". Ám ez csak a kezdet.

2019. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. január 15. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kedves, udvarias személyzet. A szakács kitűnő. Az ételek ízletesek, finomak, a sütemények nem ízlettek, nem volt választék. A csomag ajánlatai tetszettek. A szállodára ráférne egy felújítás! Az egész város teljesen kihalt volt, legalább is a fürdő környezetében. A jacuzzi csak délután működött, így a harmadik napon víz nélkül maradtunk.

2019. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 6.
Nagyon megvoltunk elégedve a szolgáltatásokkal, a személyzet kedves, az étel finom és bőséges. Csak a szállásra ráférne a felújítás, kopott berendezések, repedezett falak az ajtó alatt és körbe ki lehet látni stb. Kár érte, mert felújítva a hotel egy igazi kis ékszerdoboz lenne. Ettől függetlenül jól éreztük magunkat.

Igal
3 nap/2 éjszaka 8.225,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, masszázs utalvánnyal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.30-ig
Igal
5 nap/4 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, egyszeri alkalommal gőzölgő levessel és egytálétellel, érkezéskor egy pohár borral, fürdőbelépővel, masszázs és koktél utalvánnyal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Hotel Annabella
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 9.000 - 13.440,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, saját strandhasználattal, medence és szauna használattal, zenés-táncos esttel, tematikus vacsoraestekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.10.05-ig
Janus Boutique Hotel & Spa
3 nap/2 éjszaka 12.750 - 14.450,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.04-ig
Pelso Panzió
Balatonmáriafürdő
Érvényes: 2020.09.17-ig
Kálvária-Rácz Hotel
Pécs
2 nap/1 éjszaka 7.450,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.600 - 15.513,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
Érvényes: 2020.06.15-ig
Borbolya Apartmanok
Cserkút
2 nap/1 éjszaka 4.000 - 5.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.10.27. - 2020.09.17.
Somogy Kertje Üdülőfalu és Étterem
Bonnya
2-4 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitalla, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, piknikkosárral, túrabot és kerékpár használattal,Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.10.24-ig
Hotel Móló
3 nap/2 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, a Hotel Yacht wellness-részlegének használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Aura Hotel
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 15.599 - 21.905,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, fillup szobai szolgáltatásokkal, fürdőköpeny bekészítéssel, internettel
Érvényes: 2020.09.13-ig
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.10.10. - 2019.11.30.

Szállodák Igal környékén
Hotel Laroba Alsóörs
A Laroba Hotel Budapesttől egy órányi autóútra, a Balaton északi partján, Alsóörsön...
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda
A Sikonda Wellness Hotel, a Mecsek festői völgyében épült exkluzív wellness-fürdő és...
Akciós őszi wellness pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Őszi hétköznapi akció (min. 2 éj)

IgalX