Thermal Hotel Igal Igal
7275 Igal, Rákóczi tér 14.

Thermal Hotel Igal Igal a térképen

Thermal Hotel Igal Igal értékelése:

1. helyezett a 8 igali szállás közül
49. helyezett Dél Dunántúlon - 502 szállás közül

Akciós csomagok

Thermal Hotel Igal Igal bemutatkozása

A Thermal Hotel Igal szálloda Igal központjában, az Európa hírű Igali-Gyógyfürdő közelében található. Húsz jól felszerelt, kényelmes szobával várja kedves vendégeit.

Thermal Hotel Igal Igal képei

Thermal Hotel Igal Igal vélemények

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 26.
Már egész korán elfoglalhattuk a szobát, délután 14 órától mehettünk a termál fürdőbe. Nagyon jó volt, hogy másnap a szálloda egész napos fürdő belépőt adott. Tökéletes volt. Finomak voltak az ételek. Utolsó napon finom ebéd után távoztunk. Először voltunk itt szívesen jönnénk máskor is.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 13.
Ismételten vendégszerepeltünk négy éjszakás akcióval a hotelben. Felújítás előtt voltunk, most kíváncsian vártuk a kikapcsolódást. Szép lett a szoba amit kaptunk, tisztaság mindenhol, az ágy kényelmesebb lett, jó ledes lámpák és tv a falon. Fürdőszoba is modern átalakítást kapott, sajnos mivel nem gumiszoba, a nagyságán nem tudtak változtatni.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Maximálisan elégedettek voltunk mindennel. A személyzet barátságos és segítőkész. Az ételek finomak és kiadósak voltak. Mivel éppen Márton napkor voltunk, a vacsora stílusosan liba félékből állt. A szoba bár tetőtéri volt, nagy és kényelmes, mindennel felszerelve! Köszönjük a vendéglátást! ha módunkban áll, máskor is felkeressük a hotelt!

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 13.
A szállás, a szoba tökéletes volt, mindennel felszerelve,bár kicsit tartottunk a tetőtértől a méret miatt, de kellemesen csalódtunk. Tágas és tiszta volt minden! A személyzet rendkívül barátságos és segítőkész volt mindenben. Az ételek bőségesek és finomak voltak, a választék is bőséges volt! Negatívumot nem tudok írni, bár a szálló még felújítás alatt áll, de ez nem okozott zavart!

Értékelt: 2019. október 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
Segítőkész, kedves személyzet, figyelmes kiszolgálás. Finom ételek (külön dicséret a szakácsnak), kiváló masszőr. Szépen felújított hotel, tisztaság, bővülő szolgáltatások.

Értékelt: 2019. október 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Pár napot töltöttünk itt. Mi családi szobában voltunk ez tágas. Kár, hogy nincs erkély. Hallottam és láttam, hogy most épül egy medence. Ez szuper. Az is tetszik, hogy a masszírozás helyben megoldott. Az étkezés remek volt. A szobából hiányoltuk a hűtőt. Mi jól éreztük magunkat.Máskor is megyünk.

2019. októberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. október 14. - 2 látogató hasznosnak vélte
A rendeléskor kértem,hogy egymás mellett legyenek az erkélyes szobák , megbeszéltük a szállással ,mivel a 7 fős családommal vettük igénybe ezért szerettem volna kérni, sajnos megérkezéskor a szoba kiosztás nem úgy történt a három szobát nem sikerült egymás mellé, sőt az egyiknél még egy kis erkély sem volt , ez már nem jól kezdődött.

Értékelt: 2019. október 13. - 2 látogató hasznosnak vélte
Már másodszor jártunk itt.Nagyon elégedettek voltunk mindennel,a személyzet segítőkész,jöttek takarítani,mikor kértük,hozták a tiszta törölközőket,wc papírt.Az ételek nagyon finomak,bőséges a választék,ráadásul ebédet és fürdőbelépőt is kaptunk az egész napokra.Masszőr is dolgozik a Hotelban,500ft kedvezményt kaptunk arra is.

Értékelt: 2019. október 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet kedves volt, minden igényünket kielégítették. Az ételek frissek, finomak voltak, a szakácsot a finom, ízletes ételekért külön dicséret illeti. Máskor is felkeressük ezt a panziót.

2019. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. október 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szép a szállás, hiányzott a jakuzzi de jövőre kész lesz a gyógyvizes medence.
Teljes panzióval voltunk. Az étterem és szakácsnő kitűnő, de a személyzet minden tagja segítőkész.
A szobába nincs minibár, de folyosón van nagy hűtő. Kevés a törülközőknek a fogas.
Ár érték arányba kitűnő csak ajánlani tudom.

Igal
8 nap/7 éjszaka 10.707,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, egy pohár borral, gyógyfürdő-belépővel, masszázs és koktélkuponokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Igal
5 nap/4 éjszaka 12.488,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, egyszeri alkalommal gőzölgő levessel és egytálétellel, érkezéskor egy pohár borral, fürdőbelépővel, masszázs és koktél utalvánnyal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Rácz Tanya
Orfű
2 nap/1 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Gasztro Élménybirtok
4 nap/3 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, borkóstolóval, gyerekeknek pony lovaglással, tojáskereséssel, kézműves foglalkozásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.13.
Várfal Apartman
Pécs
3 nap/2 éjszaka 4.600,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Klára Apartmanház
Tihany
4 nap/3 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.03.07. - 2021.01.02.
My Lake Hotel
Zamárdi
4 nap/3 éjszaka 24.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.19. - 2020.08.23.
Club Tihany Hotel
Tihany
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitness eszközök használatával, saját strand és nyugágy használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.14. - 2020.05.29.
Hotel Yacht Wellness & Business
3 nap/2 éjszaka 12.423 - 13.270,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.01-ig
Judit Panzió
Tapolca-Gyulakeszi
2 nap/1 éjszaka 9.400,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Hotel Azúr
4 nap/3 éjszaka 16.650 - 17.340,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fürdőköntös használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.02-ig
2020.04.10. - 2020.04.12.

Szállodák Igal környékén
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Pelion extra akció (min. 2 éj)
Balatoni évindító (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.

IgalX