Thermal Panzió Igal Igal
7275 Igal, Rákóczi tér 14.

Thermal Panzió Igal Igal a térképen

Thermal Panzió Igal Igal értékelése:

1. helyezett a 8 igali szállás közül
44. helyezett Dél Dunántúlon - 503 szállás közül

Thermal Panzió Igal Igal bemutatkozása

A Thermal Hotel Igal szálloda Igal központjában, az Európa hírű Igali-Gyógyfürdő közelében található. Húsz jól felszerelt, kényelmes szobával várja kedves vendégeit.

Thermal Panzió Igal Igal képei

Thermal Panzió Igal Igal vélemények

2020. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. február 2. - 2 látogató hasznosnak vélte
A hotel jó helyen kb. 600m-re volta gyógyfürdőtől. A személyzet nagyon udvarias és segítőkész volt mind tájékoztatásban, mind a felmerült személyes problémánk megoldásában. A svédasztalos reggeliknél és vacsoráknál megfelelő volt a választék. Az ételek nagyon ízlétesek voltak.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 28.
Mivel mi idősebb pár voltunk, a 2. emeleti szobánk megközelítése egy kicsit nehézkes volt, lift nélkül. A szoba mérete nagyon meglepett minket, nyomasztóan kicsi volt. Az ellátás remek volt, a személyzet kedves, segítőkész. A tisztaság teljesen rendben volt. A külön szolgáltatások jól kihasználhatóak voltak, még ez alatt a rövid idő alatt is.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 26.
Többet vártam a szállástól a leírtak alapján. A fürdőszoba nem volt éppen tiszta. A törülközők és az ágyneműhuzat is fehér helyett szürkés volt. Azért mert nem több csillagos szállás, még tiszta lehetne. Az ételek mondhatni megfelelő volt, de mindhárom nap csak káposztasalátát kaptunk. Kicsit változatosabb lehetett volna.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 26.
Tökéletesen elégedett vagyok a szállással. Az ételek nogyon izletesek voltak, a szemlyzet udvarias és segítőkész volt. Az egyetlen dolog ,amit kifogásoltam magamban a túl kis képernyős tv a szobában, de ez is csak azért zavart, mert a vizilabda EB magyar meccseit néztük volna meg és a "hangyák küzdelme" nem lett volna élvezetes.

2020. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. január 23.
Minden rendben volt, köszönjük. Amire jobban kéne figyelni a mai világban már nem ritka a vegetáriánus (és egyéb) vendég. Azt kéne tudni mit jelent (Csontleves, hal, nem vega) ez, és ennek megfelelő választékot nyújtani. Mi mindig beírjuk, hogy egy vega vendég jön. Nem kell a svédasztalra emiatt (egy vendég miatt) nagy vega választék, csak egy kis figyelem, és lehet adni egy külön tányéron különféle ételt.

Értékelt: 2020. január 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Próbaképpen mentünk, de az nem érzékelteti kellőképpen a véleményünket, hogy KELLEMESEN CSALÓDTUNK! Minden nagyon rendben volt. A szállás rendkívül tiszta, a személyzet segítőkész, de hagyják az embert pihenni. Az ételek nagyon jók, és szinte túl nagy a választék. Gyakorlatilag ki se kell tennie a lábát az épületből az embernek, mert minden megtalálható (szauna, masszázs, medence), amire szükség van :-)

2019. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. december 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
A kivel utaztál kategóriákból hiányzik a "testvéremmel" kategória, mivel én vele utaztam.
A számla készítésekor volt egy kis gond, de végül közös megegyezéssel megoldottuk.
Amiről a szálloda nem tehet, de érthetetlennek tartottuk, hogy a Termálfürdő december 24-én és 25-én egész nap zárva volt

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már egész korán elfoglalhattuk a szobát, délután 14 órától mehettünk a termál fürdőbe. Nagyon jó volt, hogy másnap a szálloda egész napos fürdő belépőt adott. Tökéletes volt. Finomak voltak az ételek. Utolsó napon finom ebéd után távoztunk. Először voltunk itt szívesen jönnénk máskor is.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ismételten vendégszerepeltünk négy éjszakás akcióval a hotelben. Felújítás előtt voltunk, most kíváncsian vártuk a kikapcsolódást. Szép lett a szoba amit kaptunk, tisztaság mindenhol, az ágy kényelmesebb lett, jó ledes lámpák és tv a falon. Fürdőszoba is modern átalakítást kapott, sajnos mivel nem gumiszoba, a nagyságán nem tudtak változtatni.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
Maximálisan elégedettek voltunk mindennel. A személyzet barátságos és segítőkész. Az ételek finomak és kiadósak voltak. Mivel éppen Márton napkor voltunk, a vacsora stílusosan liba félékből állt. A szoba bár tetőtéri volt, nagy és kényelmes, mindennel felszerelve! Köszönjük a vendéglátást! ha módunkban áll, máskor is felkeressük a hotelt!

Igal
8 nap/7 éjszaka 10.707,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, egy pohár borral, gyógyfürdő-belépővel, masszázs és koktélkuponokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Igal
5 nap/4 éjszaka 12.488,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, egyszeri alkalommal gőzölgő levessel és egytálétellel, érkezéskor egy pohár borral, fürdőbelépővel, masszázs és koktél utalvánnyal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Villa Campana
2 nap/1 éjszaka 7.450 - 8.450,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Hétkanyar Vendégház
Nagyvázsony
2 nap/1 éjszaka 4.700,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.29-ig
Malom-tó Vendégház
Tapolca
3 nap/2 éjszaka 8.738,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, Tavas-barlang belépővel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Igal
3 nap/2 éjszaka: 10.475,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs és koktél utalvánnyal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.12-ig
Pelso Panzió
Balatonmáriafürdő
3-4 éjszaka 7.900,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, éjszakai fürdőzéssel, játszószoba és játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.13-ig
Hotel Európa Gunaras
Dombóvár
4 nap/3 éjszaka 9.175,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Szent Lukács Rehabilitációs Központ és a Gunarasi Fürdő szolgáltatásaival, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.29. - 2020.06.01.
3 nap/2 éjszaka 20.200,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2020.08.19. - 2020.08.23.
Viktor Bor- és Vendégház
Balatonmáriafürdő
2 nap/1 éjszaka 9.490 - 17.095,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.05.08. - 2020.09.13.
Érvényes: 2020.06.12-ig

Szállodák Igal környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Holiday Hotel Csopak Csopak
Bomba tavasz (min. 2 éj)
Pelion nyár előfoglalási kedvezménnyel (min. 2 éj)
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)

IgalX