Thermal Hotel Igal Igal
7275 Igal, Rákóczi tér 14.

Thermal Hotel Igal Igal a térképen

Thermal Hotel Igal Igal értékelése:

1. helyezett a 7 igali szállás közül
56. helyezett Dél Dunántúlon - 501 szállás közül

Thermal Hotel Igal Igal bemutatkozása

A Thermal Hotel Igal szálloda Igal központjában, az Európa hírű Igali-Gyógyfürdő közelében található. Húsz jól felszerelt, kényelmes szobával várja kedves vendégeit.

Thermal Hotel Igal Igal képei

Thermal Hotel Igal Igal vélemények

Értékelt: 2019. október 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
Segítőkész, kedves személyzet, figyelmes kiszolgálás. Finom ételek (külön dicséret a szakácsnak), kiváló masszőr. Szépen felújított hotel, tisztaság, bővülő szolgáltatások.

Értékelt: 2019. október 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Pár napot töltöttünk itt. Mi családi szobában voltunk ez tágas. Kár, hogy nincs erkély. Hallottam és láttam, hogy most épül egy medence. Ez szuper. Az is tetszik, hogy a masszírozás helyben megoldott. Az étkezés remek volt. A szobából hiányoltuk a hűtőt. Mi jól éreztük magunkat.Máskor is megyünk.

2019. októberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. október 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
A rendeléskor kértem,hogy egymás mellett legyenek az erkélyes szobák , megbeszéltük a szállással ,mivel a 7 fős családommal vettük igénybe ezért szerettem volna kérni, sajnos megérkezéskor a szoba kiosztás nem úgy történt a három szobát nem sikerült egymás mellé, sőt az egyiknél még egy kis erkély sem volt , ez már nem jól kezdődött.

Értékelt: 2019. október 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már másodszor jártunk itt.Nagyon elégedettek voltunk mindennel,a személyzet segítőkész,jöttek takarítani,mikor kértük,hozták a tiszta törölközőket,wc papírt.Az ételek nagyon finomak,bőséges a választék,ráadásul ebédet és fürdőbelépőt is kaptunk az egész napokra.Masszőr is dolgozik a Hotelban,500ft kedvezményt kaptunk arra is.

Értékelt: 2019. október 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet kedves volt, minden igényünket kielégítették. Az ételek frissek, finomak voltak, a szakácsot a finom, ízletes ételekért külön dicséret illeti. Máskor is felkeressük ezt a panziót.

2019. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. október 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szép a szállás, hiányzott a jakuzzi de jövőre kész lesz a gyógyvizes medence.
Teljes panzióval voltunk. Az étterem és szakácsnő kitűnő, de a személyzet minden tagja segítőkész.
A szobába nincs minibár, de folyosón van nagy hűtő. Kevés a törülközőknek a fogas.
Ár érték arányba kitűnő csak ajánlani tudom.

Értékelt: 2019. szeptember 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Profi kiszolgálás, a személyzet kedves és profi módon dolgoztak.
A szoba is igen jó volt igaz egy kicsit szűkös, de ez nem volt probléma hiszen jó formán csak aludni mentünk.
Aki még nem volt az Igali termál Panzióban annak ajánlom,érdemes ellátogatni.

Értékelt: 2019. szeptember 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy felújított családias panzióba érkeztünk.Barátságos volt a fogadtatás, az ételek ízletesek, a személyzet nagyon szívélyes volt. Az hogy a gyógyfürdőbe fürdőbelépőt kaptunk az mindent felülmúlt. Negatívumnak talán annyit, hogy a fürdőszoba lehetne egy kicsit nagyobb és egy kis hűtőszekrény is jó lenne a szobába.

Értékelt: 2019. szeptember 9. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kicsi szobák, amikben nincs hűtő. A felújítás jelenleg is zajlik. A személyzet egy része kedves, másik része eléggé unott, például az egyik kiszolgáló nem ismeri a magázás fogalmat. Az ételek nem rosszak, bár némely sült száraz volt. Összességében aki kevés pénzből akar üdülni, melyben napi 8 óra a fürdés annak jó lehet.

Értékelt: 2019. szeptember 6. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szuper volt minden. Egy problémámnk volt: Hűteni akartunk italt, ételt. A folyóson közös nagy hűtő állt rendelkezésünkre, ami sajna, eg kicsit takarítást igényelt volna. De 3. napra az is tisztább lett. A másik , hogy mi idős házaspár, többed magammal, eléggé problémás volt a nehéz pakkunkat két szintre fel vinni. Megoldásokat lehet kreálni.

Igal
3 nap/2 éjszaka 8.225,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázs és koktél utalvánnyal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.15-ig
Igal
3 nap/2 éjszaka 8.225,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.12.07. - 2020.12.20.
Hotel Arkadia
Pécs
2 nap/1 éjszaka 8.650,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Telekom Hotel
Balatonkenese
4 nap/3 éjszaka 21.525,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness használattal, fürdőköpeny használattal, gyerekeknek játszósziget használattal, sportpálya használattal, parkolással, internettel
Hotel Silverine Lake Resort
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 39.125,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, programokkal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, játszószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
4 nap/3 éjszaka 18.067,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, leves-ebéddel, karácsonyfa díszítéssel, programokkal, szaunaszeánszokkal, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.23. - 2019.12.27.
Apartman Bella Panzió
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2020.11.12-ig
Port Panzió
Balatonmáriafürdő
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.11.12. - 2019.11.12.
Hotel Millennium
Pécs
2-4 éjszaka 13.112,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, ünnepi zenés vacsoraesttel, délutáni tea és sütemény fogyasztással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.20. - 2019.12.27.
Akadémia Hotel
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 34.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Malom-tó Vendégház
Tapolca
Érvényes: 2020.11.12-ig
Igal
5 nap/4 éjszaka 12.488,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, egyszeri alkalommal gőzölgő levessel és egytálétellel, érkezéskor egy pohár borral, fürdőbelépővel, masszázs és koktél utalvánnyal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig

Szállodák Igal környékén
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Hotel Wellamarin Zamárdi
Hotel Laroba Alsóörs
A Laroba Hotel Budapesttől egy órányi autóútra, a Balaton északi partján, Alsóörsön...
Őszi miniszabi (2 éjtől)
WELLAPiknik (1 éjtől)
Akciós őszi-téli wellness pihenés (min. 2 éj)

IgalX