7275 Igal, Rákóczi tér 25/A

Thermal Panzió Igal Igal értékelése:

1. helyezett a 8 igali szállás közül
21. helyezett Dél Dunántúlon - 514 szállás közül

Thermal Panzió Igal Igal bemutatkozása

A Thermal Hotel Igal szálloda Igal központjában, az Európa hírű Igali-Gyógyfürdő közelében található. Húsz jól felszerelt, kényelmes szobával várja kedves vendégeit.

Thermal Panzió Igal Igal képei

Thermal Panzió Igal Igal vélemények

2020. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. november 10.
Indokolatlan a szauna üzemen kívűl helyezése a Covidra hivatkozva! Tavasszal sem működteték már, erre hivatkozva, és még most ősszel sem jelezték ezt a szállás foglalásakor!

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 24.
Kezdeném a negatív dolgokkal. Már az érkezéskor eltűnt a mosoly az arcunkról mikor kiderült hogy melyik szobát kapjuk. (8)A bejárattól és a recepciós pulttól is csupán pár méterre volt a szobánk. Ott ahol azért jöttek mentek az emberek és ez mind behallatszott. A szoba nagyon pici. A fürdőszobában nincs hajszárító. A wc. -ben nincs szellőztetés vagy elszívórendszer!

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 24.
A szállás , tisztaság kiváló. Az étkezés túlon túl nagyon szuper, bőséges volt és a kiszolgálás, kedvesség nagyon megnyerte tetszésem ebben a vírusos megszorításokkal teli helyzetben. Egy dolog volt kicsit gyenge számomra az ágy ,a fekhely kicsit kényelmetlen volt (vékony matrac). Egyebekben mindennel elégedettek voltunk a kedves párommal.

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 19.
Nem volt a félpanzióban svédasztal, állítólag a pandémia miatt. ennek ellenére más helyeken a svédasztal minden további nélkül működött. A saját wellness részleg korán-18 órakor bezárt. Ez szerencsés lenne legalább 21 óráig .

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 2.
+ Nagyon jó a szállás elhelyezkedése. Fürdő gyalogosan is jól (pár perc alatt) megközelíthető. Az étkezés változatos, bőséges. Személyzet kedves, segítőkész.
- A szoba és a fürdő mérete kicsit kicsi. Mivel nem a szobába töltöttünk az időnk nagy részét, ez nem volt túl zavaró. Az épületben sokan csapkodták az ajtót, ami nagyon zavaró volt.

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 17.
A kiszolgáló személyzet kifogástalan! A szakács ízei a menü sor pompás! Egy kicsit melegünk volt hiányzott a klíma. Közel volt a strand, szép, rendezett a környék. Szívesen visszamennénk! Hálával emlékezünk az itt töltött napokra! További szép napokat!

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 18.
Ha nyugalomra vágyik az ember, akkor nagyon jó választás. Nem is szükséges kimozdulni a településről, mert minden adott helyben. A strand közel van a szálláshoz, most fejlesztik éppen. Remek kirándulásokat lehet tenni a környéken.

2020. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. február 2. - 2 látogató hasznosnak vélte
A hotel jó helyen kb. 600m-re volta gyógyfürdőtől. A személyzet nagyon udvarias és segítőkész volt mind tájékoztatásban, mind a felmerült személyes problémánk megoldásában. A svédasztalos reggeliknél és vacsoráknál megfelelő volt a választék. Az ételek nagyon ízlétesek voltak.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 28.
Mivel mi idősebb pár voltunk, a 2. emeleti szobánk megközelítése egy kicsit nehézkes volt, lift nélkül. A szoba mérete nagyon meglepett minket, nyomasztóan kicsi volt. Az ellátás remek volt, a személyzet kedves, segítőkész. A tisztaság teljesen rendben volt. A külön szolgáltatások jól kihasználhatóak voltak, még ez alatt a rövid idő alatt is.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 26.
Többet vártam a szállástól a leírtak alapján. A fürdőszoba nem volt éppen tiszta. A törülközők és az ágyneműhuzat is fehér helyett szürkés volt. Azért mert nem több csillagos szállás, még tiszta lehetne. Az ételek mondhatni megfelelő volt, de mindhárom nap csak káposztasalátát kaptunk. Kicsit változatosabb lehetett volna.

Igal
3 nap/2 éjszaka: 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, wellness-részleg használattal, masszázs és koktél utalvánnyal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.06.12-ig
Igal
5 nap/4 éjszaka 12.488,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, érkezéskor egy pohár borral, fürdőbelépővel, wellness részleg használattal, masszázs utalvánnyal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Bél Mátyás Vendégház
Balatonkeresztúr
2021.09.01. - 2021.12.31.
Ipoly Hotel Boutique Rooms & Suites
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 23.777,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel, parkolással
2021.04.01. - 2021.04.05.
Hotel Laroba
Alsóörs
3 nap/2 éjszaka 19.000 - 35.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és egészségsziget használattal, aromafürdővel, privát wellnessezéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Mirabella Camping
Zamárdi
2 nap/1 éjszaka 4.600 - 10.350,- Ft/fő/éj között: önellátással, medence és játszótér használattal, parkolással
2021.04.23. - 2021.09.30.
Gold Haus Panzió
Balatonfüred
Érvényes: 2021.12.29-ig
Holiday Hotel Csopak
Csopak
6 nap/5 éjszaka 7.950 - 46.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, strandbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.05.21. - 2021.09.05.
Villa Campana
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2021.09.30-ig
Wellness Hotel Szindbád
Balatonszemes
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes ital és pogácsa fogyasztással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.07.01. - 2021.08.31.
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda
Sikonda
5 nap/4 éjszaka 11.216 - 19.473,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.05.07. - 2022.12.31.
Igal
8 nap/7 éjszaka 10.707,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, egy pohár borral, gyógyfürdő-belépővel, masszázs és koktélkuponokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Igal környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Nyári pihenés Füreden (min. 2 éj)
Balatoni nyaralás (min. 5 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

IgalX