Kata57: Igal szuper hely - Thermal Hotel Igal Igal

2. helyezett a 7 igali szállás közül

Igal szuper hely

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 19. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Pár napot töltöttünk itt. Mi családi szobában voltunk ez tágas. Kár, hogy nincs erkély. Hallottam és láttam, hogy most épül egy medence. Ez szuper. Az is tetszik, hogy a masszírozás helyben megoldott. Az étkezés remek volt. A szobából hiányoltuk a hűtőt. Mi jól éreztük magunkat.Máskor is megyünk.

Szeretnéd követni Kata57 felhasználót?    Igen

Thermal Hotel Igal Igal
7275 Igal
Rákóczi tér 14.

2019. november 20.
Maximálisan elégedettek voltunk mindennel. A személyzet barátságos és segítőkész. Az ételek finomak és kiadósak voltak. Mivel éppen Márton napkor voltunk, a vacsora stílusosan liba félékből állt. A szoba bár tetőtéri volt, nagy és kényelmes, mindennel felszerelve! Köszönjük a vendéglátást! ha...

2019. október 20.
Segítőkész, kedves személyzet, figyelmes kiszolgálás. Finom ételek (külön dicséret a szakácsnak), kiváló masszőr. Szépen felújított hotel, tisztaság, bővülő szolgáltatások.

2019. október 14.
A rendeléskor kértem,hogy egymás mellett legyenek az erkélyes szobák , megbeszéltük a szállással ,mivel a 7 fős családommal vettük igénybe ezért szerettem volna kérni, sajnos megérkezéskor a szoba kiosztás nem úgy történt a három szobát nem sikerült egymás mellé, sőt az egyiknél még egy kis...

Thermal Hotel Igal, Igal kiemelt csomagajánlatai
 - Téli vakáció Igalon (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 8.225,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázs és koktél utalvánnyal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-11-30 - 2020-03-15
 - Napi árak
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019-12-15 - 2020-11-22
 - Pihentető hétköznapok (min. 4 éj)
5 nap/4 éjszaka 12.488,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, egyszeri alkalommal gőzölgő levessel és egytálétellel, érkezéskor egy pohár borral, fürdőbelépővel, masszázs és koktél utalvánnyal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-07-01 - 2020-12-20