V Lívia: Kellemes pihenés a Thermál Hotelben - Thermal Hotel Igal Igal

2. helyezett a 7 igali szállás közül

Kellemes pihenés a Thermál Hotelben

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 13. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Már másodszor jártunk itt.Nagyon elégedettek voltunk mindennel,a személyzet segítőkész,jöttek takarítani,mikor kértük,hozták a tiszta törölközőket,wc papírt.Az ételek nagyon finomak,bőséges a választék,ráadásul ebédet és fürdőbelépőt is kaptunk az egész napokra.Masszőr is dolgozik a Hotelban,500ft kedvezményt kaptunk arra is.

Szeretnéd követni V Lívia felhasználót?    Igen

Thermal Hotel Igal Igal
7275 Igal
Rákóczi tér 14.

2019. november 20.
Maximálisan elégedettek voltunk mindennel. A személyzet barátságos és segítőkész. Az ételek finomak és kiadósak voltak. Mivel éppen Márton napkor voltunk, a vacsora stílusosan liba félékből állt. A szoba bár tetőtéri volt, nagy és kényelmes, mindennel felszerelve! Köszönjük a vendéglátást! ha...

2019. október 20.
Segítőkész, kedves személyzet, figyelmes kiszolgálás. Finom ételek (külön dicséret a szakácsnak), kiváló masszőr. Szépen felújított hotel, tisztaság, bővülő szolgáltatások.

2019. október 19.
Pár napot töltöttünk itt. Mi családi szobában voltunk ez tágas. Kár, hogy nincs erkély. Hallottam és láttam, hogy most épül egy medence. Ez szuper. Az is tetszik, hogy a masszírozás helyben megoldott. Az étkezés remek volt. A szobából hiányoltuk a hűtőt. Mi jól éreztük magunkat.Máskor is megyünk.

Thermal Hotel Igal, Igal kiemelt csomagajánlatai
 - Téli vakáció Igalon (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 8.225,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázs és koktél utalvánnyal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-11-30 - 2020-03-15
 - Napi árak
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019-12-15 - 2020-11-22
 - Pihentető hétköznapok (min. 4 éj)
5 nap/4 éjszaka 12.488,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, egyszeri alkalommal gőzölgő levessel és egytálétellel, érkezéskor egy pohár borral, fürdőbelépővel, masszázs és koktél utalvánnyal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-07-01 - 2020-12-20