Rettenetes nagy csalódás volt!

Bagolyvár Inárcs InárcsBagolyvár Inárcs Inárcs a térképen

Szörnyű 2021. augusztusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2021. szeptember 6.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Próbálom rövidre fogni, írnék jó tapasztalatokat is de azt nem tudok, így csak időrendi sorrendben felsorolva:

-a szobába belépve (21.08.19-én) a kopott bútorok, a kicsi és elhasznált fürdő, a szaniterek, nem egy 4 csillagos szálló szintjén vannak, de ez még hagyján,
- a szoba is kicsi, de a fürdő már kényelmetlen, párás az elégtelen páraelszívó miatt és lelakott
(nyilván a mérete már adott, de a szaniterek minősége változtatható!)
-a fürdőben nem várt sem sampon, sem kézmosó sem egyéb "szokásos kedvesség", jah a nyomós szappanadagolóból nem jött a szappan, a meleg vízre kb 10 percet kellett várni.
-az ágyon, ami olyan rövid, hogy vagy a férjem fejét, vagy a lábát verte be (188 cm magas) képtelenség volt aludni, nyikorgott, a deszkák nyomták a hátamat, a matrac elhasználódott.
-az első éjszakát túléltük, szó szerint, a jó az volt, hogy a gyermekünk aludt az utazóágyban nyugodtan.
-vacsora előtt benéztünk a fürdőbe, a kinti víz hideg volt, a benti medence (elmondás alapján) 31 fokos, ami szintén HIDEG ÉS KOSZOS! Érzetre 25-28ra tenném, de semmiképpen sem alkalmas gyermeknek, sem felnőttnek csak ücsörögni a vízben

-Másnap (21.08.20-án) gondoltuk kimegyünk a kinti homokozóba, a gyermek el volt, de láthatóan elhagyatott, elgazosodott. Nem nagy gond, de szintén nem egy ilyen hely színvonala.
-Délután szintén medence, a benti víz HIDEG és KOSZOS (pontosítom: fekete darabkák úszkáltak benne, a víz szintjéig a csempe fekete lerakódásos)
-jah, az élményelemek nem/ vagy csak részben működnek a benti medencében, mert valami szivattyú döglődik
-a kinti medence hőmérsékletét a szauna utáni merülő medencéhez hasonlítanám!
-délben a babát kint altattuk a teraszon, ezért is örültünk meg annak, hogy 11es szoba nagyon távol esik minden egyéb zajtól.
(HÁT NEM, a szomszédban a takarítok sikítva nevetve élvezték a munkájukat, amivel nincs is baj, de amikor már harmadszor szólunk rájuk, hogy a nyitott ablaknál minden kihallatszik és felkeltik a gyereket az már baj, harmadszorra már elég kemény hangnemet vettem és kb 5 percig tartott amíg csendben voltak, utána ordibálás sikítva nevetés és csapkolódás), szó szerint baromi ideges lettem, nem sok kellett hogy átmenjek és elküldjem őket melegebb éghajlatra, de szerencsére végeztek, a gyerek felébredt de visszaaludt, ez nyugtatott meg.

-Harmad napra szintén nem aludtunk jól, részben valami szomszéd öklendezése, részben az ágy miatt.
-reggeli, parkban piknikezés után elkezdtünk fürdeni, öltözni, sminkelni, stb az esküvő előtt.
Kellemes meglepetés volt , hogy a zuhanyrózsa szétspriccelt és a gégecső is eltört - annyira elkorrodált már, jah és meleg vízre csak vártunk és vártunk... Így nem lehet Babát fürdetni de még felnőttnek is kelletlen - nagyon nem egy 4 csillagos szinthez méltó ,de még a 2 csillagnál is többet vár el az ember.
-Napközben a Bagyolyvárban is készülődtek a lagzira, a dolgozók viszonylag gyorsan és zökkenőmentesen tették ezt.
-Mi kb 21:30ra értünk vissza a babával az esküvőről a szállásunkba a 11es szobába,
-A bagolyvári esküvő zaja, az ajtó csapkodás, a tuc tuc olyan volt hogy senki nem bírt aludni semmit,
- az igazat megvallva hajnali 5ig nem tudtunk aludni!!!!!
-Oké esküvő, megérti az ember, de azért a hangzavar és a hangzavar között is van különbség.

Reggel kelve, összeszámoltuk, a három éjszaka alatt kb 10-12 órát aludtunk, a Baba szerencsére valami csoda folytán jobban bírta de minket ez nagyon meggyötört.
Adalék: Ezeket próbáltam jelezni a recepciós Hölgynek, aki nem az volt mint az első napon, hanem 2021. 08 21 és 22én ő dolgozott és olyan flegma, felsőbbrendű volt, nagyjából rám sem nézett, még kb megsértődött, hogy jeleztem a szobában a zuhany elromlott, az egyik fiók egy kihúzás után leszakadt, stb...Egy ilyen ember nem a vendéglátóiparba való!!! Vagy menjen takarítónak, mert az való neki, nem az emberekkel való kapcsolattartás!

Sajnálom, hogy ilyen hosszan írtam, de az elmúlt években sok hasonló kategóriájú, besorolású szálláshelyen voltunk, a környéken is és az ország más részein is. Szinte minden helyről úgy jöttünk haza, hogy de jó lett volna még 1-2 napot ott tölteni, de ez most nagyon kiverte a biztosítékot. BIZTOSAN SOHA TÖBBET nem fogunk a Bagolyvárba menni, mert ez olyan rossz élmény volt.

Adalék:
-a fentieket mind megírtam az uzletvezeto@bagolyvarinarcs.hu email címre, de semmi válasz!!!

Aki jót akar magára az ne menjen ide! Legalábbis ne ezen az áron, de még a feléért sem érné meg
Személyzet:Szörnyű
Étkezés:Átlagos
Elhelyezkedés:

Bagolyvár Inárcs további értékelései

2024.04.16gyerekekkel
Az első napon a lépcső kialakítása miatt sikerült úgy el esnem, hogy el tört 3 bordám de ez még hagyján a szoba ahol a gyerekekkel voltunk ott is lépcső lépcső hátán volt életveszélyes a fürdőt megközelíteni. A park gyönyörű volt az tényleg dicséretre méltó. Viszont a lépcső házban olyan szemét...
2024.01.29a párjával
Előírásnak abszolút nem megfelelő szoba ,ami nem szoba volt ,hanem luk. Ágy végéből kellett felmászni az ágyra . Az egész hely nem volt 6 m2. Abszurdum .A disznóvágás hangulata a többi helyhez képest rosszabb volt. Étkezést tekintve nem volt jó ízű a kolbász , ízetlen kemény volt a sült oldalas....
2024.01.29a párjával
2024 januári 27.disznóvágás szüli napi ajándék volt a férjemnek,és a sok finomsággal,forralt borozással,pálinkával nagyon jól sikerült a Bagolyvár Hotelben családias hangulattal.Nagyon tetszett a reggeli élőzenés ébresztés,és végig szólt a zene, csak ajánlani tudom mindenkinek,mivel közel van...

A Bagolyvár Inárcs legnépszerűbb csomagjai

Bagolyvár Inárcs Inárcs - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
2024.10.01-ig
Bagolyvár Inárcs Inárcs - Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
2024.10.01-ig
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció