belföldi utazók: Jó hétvége erdei környezetben - Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs

Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs értékelése
1. helyezett a 2 inárcsi szállás közül

Jó hétvége erdei környezetben

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 29.
Szép környezet,nyugalom . A szobában az ágy kényelmes. A welness jó, a masszőrnő nagyon jól masszirozott.
A hibák az étkezés körül voltak!
PL:-a vacsora nem volt elég meleg/ nem volt alá melegitve/
-a kenyér nem volt felszeletelve(a kenyeret kézzel kellett megfogni és késsel felszeletelni)
-a reggelinél nem volt a csésze alá csészealátét
-cukortartó,hulladéktartó nem volt az asztalon.
-az ételalergiásokra nem gondolt senki

A kültéri jakuzzit csak fiatalabbak tudják igénybevenni,mert a ki és beszállás igen nehézkes.
Ha ezeken a dolgokon túltudunk lépni , akkor egy remek kikapcsolódásra alkalmas pihenésben részesülünk erdei környezetben.

Személyzet:
Étkezés:

Szeretnéd követni belföldi utazók felhasználót?    Igen

Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs
2365 Inárcs
Hrsz. 0161.

2019. augusztus 1.
Nagyon tetszett a halk zene az ebédlőben, tetszett hogy a klíma csak az ablak bezárása után működött(nagyon sok helyen nincs így), kifogástalan ízű, finom ételek, előzékeny kiszolgálás, tisztaság, megfizethetetlen volt a csend és a nyugalom, az ár és a szolgáltatások aránya nagyon kedvező...

2019. július 17.
Kulturált, elegáns, funkcionálisan jól kialakított bútorzat, a személyzet barátságos, segítőkész, a sétára alkalmas park, mind-mind a nyugodt pihenést biztosította számunkra...

2019. június 25.
Bár a hétvégén több lakodalom is volt, mégis nyugodt, csöndes éjszakánk volt, jó ötlet volt a Pygmalion megépítése. Rendkívül kedves, segítőkész személyzettel találkoztunk. A szobákat egy-egy képpel hangulatosabbá lehetne tenni, nekünk a matracok nagyon kényelmesek voltak, viszont ha be volt...

Bodrogi Kúria Wellness Hotel, Inárcs kiemelt csomagajánlatai
 - Karácsonyi pihenés (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával, karácsonyfa díszítéssel, wellness-részleg használattal, szabadidős játékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-23 - 2019-12-27
 - Szilveszteri mulatság (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 36.200,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fürdőköpeny használattal, téli finomságokkal, disznóvágással, szilveszter éjjel ünnepi zenés vacsorával, szilveszteri műsor meglepetés vendéggel, tűzijátékkal, tombolával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-29 - 2020-01-01
 - Egyedi ajánlatkérés