Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs ★★★★

1. helyezett a 2 inárcsi szállás közül
11. helyezett Budapest környékén - 280 szállás közül

Akciós csomagok

Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs bemutatkozása

A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el, 42 kétágyas szobával és két lakosztállyal rendelkezik, konferenciatermekkel és kibővült wellness szolgáltatásokkal várja a kikapcsolódni és pihenni vágyó vendégeit.

Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs képei

Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs

Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs vélemények

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 1.
Nagyon tetszett a halk zene az ebédlőben,
tetszett hogy a klíma csak az ablak bezárása után működött(nagyon sok helyen nincs így),
kifogástalan ízű, finom ételek,
előzékeny kiszolgálás, tisztaság,
megfizethetetlen volt a csend és a nyugalom,
az ár és a szolgáltatások aránya nagyon kedvező volt számunkra

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 17.
Kulturált, elegáns, funkcionálisan jól kialakított bútorzat, a személyzet barátságos, segítőkész, a sétára alkalmas park, mind-mind a nyugodt pihenést biztosította számunkra...

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 25.
Bár a hétvégén több lakodalom is volt, mégis nyugodt, csöndes éjszakánk volt, jó ötlet volt a Pygmalion megépítése. Rendkívül kedves, segítőkész személyzettel találkoztunk. A szobákat egy-egy képpel hangulatosabbá lehetne tenni, nekünk a matracok nagyon kényelmesek voltak, viszont ha be volt kapcsolva a légkondi, furcsa (büdös) szagot éreztünk (már érkezéskor is - jeleztük a recepción).

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 29.
Szép környezet,nyugalom . A szobában az ágy kényelmes. A welness jó, a masszőrnő nagyon jól masszirozott. A hibák az étkezés körül voltak! PL:-a vacsora nem volt elég meleg/ nem volt alá melegitve/
-a kenyér nem volt felszeletelve(a kenyeret kézzel kellett megfogni és késsel felszeletelni)
-a reggelinél nem volt a csésze alá csészealátét
-cukortartó,hulladéktartó nem volt az asztalon.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 5.
A személyzet munkája, kedvessége kiemelkedő! Különösen megható volt, hogy nekem, aki gluténérzékeny vagyok, kétszer is sütöttek kenyeret reggelire. Pihenésre nagyon alkalmas a kúria.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 18.
A vacsora nem igazán a magyar konyha ízvilágát követte. Hiányoltam pl. a frissen sülteket, köret választékot, gyümölcsöket, sütiket..

A wellness részlegben nem lehetett csatlakozni a wifihez.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 30.
Nagyon tetszett a hotel elhelyezkedése gyönyörű fenyveserdő közepén.A személyzet kedves, segítőkész, udvarias a kiszolgálás.Amit hiányoltam kevés a yacuzzi, hideg az élménymedence vize. Sok kisgyermekes család volt. Gyermekek számára játszószoba hiányzott! Nagyon jól éreztük magunkat, és szeretnénk még vissza látogatni.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 25.
A személyzet nagyon készséges és segítőkész volt. Az étkezés is bőséges,rendkívül finom és választékos volt. A fürdő is nagyon kellemes,bár nekem kicsit hideg volt a víz ,de én igen csak a meleget bírom. Szép a vidék ,udvar .Nagyon kellemes élményben lesz része szerintem mindenkinek aki a kúriát válassza!

T. Éva2 TOP egyébhely értékelő
   Mobilról küldte. | 2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 25.
Egy rövid hétvégét töltöttünk itt. A környezet nagyon szép,külön hangulatot ad a filmeket idézö kapu és a behajtó út. A hotel belsö tere is nagyon kellemes,föleg a begyújtott kandallóval. Az ételek nagyon finomak,bár a leves lehetett volna melegebb. A személyzet nagyon kedves.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 16.
Az elhelyezkedés csodás.Nagyon szép a park.A személyzet kedves,az ételek rettenetesen finomak voltak.A szoba tiszta.A wellness részlegben a víz kicsit hűvös volt.A kinti jakuzzi élmény volt.Nagyon jól éreztük magunkat.

Inárcs
3 nap/2 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával, karácsonyfa díszítéssel, wellness-részleg használattal, szabadidős játékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.23. - 2019.12.27.
Érvényes: 2020.09.16-ig
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
Akár 1 éjszaka 11.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Vitta Hotel Superior Budapest
3 nap/2 éjszaka 11.977 - 13.474,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.10.02-ig
Hotel Aquarell
Cegléd
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszóház használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.10.25-ig
Hotel Ibis Budapest Heroes Square
2 nap/1 éjszaka 7.950 - 13.320,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Faházas Villapark
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 8.990,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, Szabadtéri Élménystrand, Fedett Fürdő, és Vitál Központ használattal, kedvezményekkel, parkolással
Érvényes: 2019.09.30-ig
Sipito Pihenőpark
Pilis
3 nap/2 éjszaka 4.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.05-ig
Duna Parti Vendégházak
Szigetbecse
2 nap/1 éjszaka 5.000 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.09.16-ig
Jagelló Business Hotel
Érvényes: 2019.12.15-ig
Prestige Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 25.302 - 35.782,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Inárcs
Akár 1 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szabadidős programokkal, fürdőköpeny használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig

Szállodák Inárcs környékén
Libra Hotel Veresegyház
Patak Park Hotel Visegrád
Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)
Szerelmesek hétvégéje (min. 2 éj)

InárcsX