Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs ★★★★

1. helyezett a 2 inárcsi szállás közül
13. helyezett Budapest környékén - 276 szállás közül

Akciós csomagok

Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs bemutatkozása

A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el, 42 kétágyas szobával és két lakosztállyal rendelkezik, konferenciatermekkel és kibővült wellness szolgáltatásokkal várja a kikapcsolódni és pihenni vágyó vendégeit.

Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs képei

Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs

Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs vélemények

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 5.
A személyzet munkája, kedvessége kiemelkedő! Különösen megható volt, hogy nekem, aki gluténérzékeny vagyok, kétszer is sütöttek kenyeret reggelire. Pihenésre nagyon alkalmas a kúria.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 18.
A vacsora nem igazán a magyar konyha ízvilágát követte. Hiányoltam pl. a frissen sülteket, köret választékot, gyümölcsöket, sütiket..

A wellness részlegben nem lehetett csatlakozni a wifihez.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 30.
Nagyon tetszett a hotel elhelyezkedése gyönyörű fenyveserdő közepén.A személyzet kedves, segítőkész, udvarias a kiszolgálás.Amit hiányoltam kevés a yacuzzi, hideg az élménymedence vize. Sok kisgyermekes család volt. Gyermekek számára játszószoba hiányzott! Nagyon jól éreztük magunkat, és szeretnénk még vissza látogatni.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 25.
A személyzet nagyon készséges és segítőkész volt. Az étkezés is bőséges,rendkívül finom és választékos volt. A fürdő is nagyon kellemes,bár nekem kicsit hideg volt a víz ,de én igen csak a meleget bírom. Szép a vidék ,udvar .Nagyon kellemes élményben lesz része szerintem mindenkinek aki a kúriát válassza!

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 25.
Egy rövid hétvégét töltöttünk itt. A környezet nagyon szép,külön hangulatot ad a filmeket idézö kapu és a behajtó út. A hotel belsö tere is nagyon kellemes,föleg a begyújtott kandallóval. Az ételek nagyon finomak,bár a leves lehetett volna melegebb. A személyzet nagyon kedves.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 16.
Az elhelyezkedés csodás.Nagyon szép a park.A személyzet kedves,az ételek rettenetesen finomak voltak.A szoba tiszta.A wellness részlegben a víz kicsit hűvös volt.A kinti jakuzzi élmény volt.Nagyon jól éreztük magunkat.

2018. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. október 14.
Az ár/érték arányra azért adtam csak 4 csillagot, mert összevetve más szállodák akciós nyugdíjas áraival ez valamivel több volt, de a minőség megérte. Az elhelyezkedést nem egészen pontosan értettem, mire vonatkozott, pl. az egész területre, a hely megközelíthetőségére, a szobák berendezésére stb. Összességében kiválóan éreztük magunkat, és adott alkalommal szívesen visszamennénk.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 4.
Tényleg a név miatt is választottuk , szép csendes helyen van, hangulatos az épület kívül belül. A személyzet nagyon kedves. Az ellátás megfelelő, a vacsoránál az előétel és leves is remek volt, a főételnél ha a vadasmártással nem spórolnak, kevésbé lett volna feltűnő a hús szárazsága.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 18.
Nagyon kellemes hétvége volt. Mindennel elégedettek voltunk. A személyzet és az étkezés kiemelkedő volt. A környezet csodálatos. Esetleg egy kis centrifuga nagyon hasznos lenne a medencénél.

2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 3.
Összességében rendben volt a szálloda, a hátsó kert és a wellness részleg tetszetős. Tele volt a szálloda mégsem volt tömeg, mindent ki lehetett próbálni. Gyereknek kis játszótér is volt, ami jól lefoglalta. A szobák kellemesnek. Sajnos az autók zaja rontja a madárcsicsergős táj hangulatát, de van légkondi uh ez éjjel egyáltalán nem zavaró.

Inárcs
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, társasjátékok, kártyajátékok, kültéri játékok használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 14.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportolási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
2 nap/1 éjszaka 7.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.19-ig
Zsófia Panzió
Kecskemét
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 7.200,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Ceglédi Apartmanpark & Kemping
Cegléd
Klebelsberg Kastély
Akár 1 éjszaka 18.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Vitta Hotel Superior Budapest
Érvényes: 2019.07.19-ig
Gokart Hotel
Kecskemét
2-3 éjszaka 14.967,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, üdvözlőitallal, gyümölcstál bekészítéssel, élmény gokartozással, kecskeméti Vadas Park belépővel, lovas bemutatóval, sportos programokkal, gyermekeknek meglepetéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.04.22-ig
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
3 nap/2 éjszaka 14.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.04.22-ig
Inárcs
Akár 1 éjszaka 16.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és játékok használatával, sportolási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Vadrózsa Panzió
3 nap/2 éjszaka 5.500 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Inárcs környékén
Hotel Aquarell Cegléd
Libra Hotel Veresegyház
Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar Lajosmizse
Az Alföld szívében, Lajosmizse mellett elhelyezkedő Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar a...
Aquarell hétvége (min. 2 éj)
Napi ár 2 vagy több főre
Lovas élmények az Alföldön (min. 2 éj)

InárcsX