Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs ★★★★

Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs értékelése:

1. helyezett a 2 inárcsi szállás közül
7. helyezett Budapest környékén - 287 szállás közül

Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs bemutatkozása

A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el, 42 kétágyas szobával és két lakosztállyal rendelkezik, konferenciatermekkel és kibővült wellness szolgáltatásokkal várja a kikapcsolódni és pihenni vágyó vendégeit.

Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs képei

Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs

Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs vélemények

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 6.
Igazán szívet melengető látvány fogadott.Kedves,szolgálatkész személyzet,bőséges,finom ételek amit tapasztaltunk.Igényesen kialakított terek beszélgetésre,pihenésre.Köszönjük.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 30.
Egy akció keretében mentünk feleségemmel a Kúriába. A személyzet nagyon kedves és segítőkész volt. Az ételek isteniek a szoba szuperkényelmes! Csak ajánlani tudom!

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 22.
Több alkalommal voltunk már a kúriába. Mindig szívélyes kiszolgálással,személyzettel és kifogástalan tisztasággal találkozunk. Az ételek minősége és frissesége soha nem okoz csalódást. A wellnes részleg mindig tiszta, és szerintem kielésgítő még ha nem is túl nagy. Nekem egyedül az ágymatrac nem annyira kényelmes(puha), de ez egyénfüggő, nem lehet mindig minden mindenki kedvére való.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 1.
Nagyon tetszett a halk zene az ebédlőben,
tetszett hogy a klíma csak az ablak bezárása után működött(nagyon sok helyen nincs így),
kifogástalan ízű, finom ételek,
előzékeny kiszolgálás, tisztaság,
megfizethetetlen volt a csend és a nyugalom,
az ár és a szolgáltatások aránya nagyon kedvező volt számunkra

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 17.
Kulturált, elegáns, funkcionálisan jól kialakított bútorzat, a személyzet barátságos, segítőkész, a sétára alkalmas park, mind-mind a nyugodt pihenést biztosította számunkra...

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 25.
Bár a hétvégén több lakodalom is volt, mégis nyugodt, csöndes éjszakánk volt, jó ötlet volt a Pygmalion megépítése. Rendkívül kedves, segítőkész személyzettel találkoztunk. A szobákat egy-egy képpel hangulatosabbá lehetne tenni, nekünk a matracok nagyon kényelmesek voltak, viszont ha be volt kapcsolva a légkondi, furcsa (büdös) szagot éreztünk (már érkezéskor is - jeleztük a recepción).

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 29.
Szép környezet,nyugalom . A szobában az ágy kényelmes. A welness jó, a masszőrnő nagyon jól masszirozott. A hibák az étkezés körül voltak! PL:-a vacsora nem volt elég meleg/ nem volt alá melegitve/
-a kenyér nem volt felszeletelve(a kenyeret kézzel kellett megfogni és késsel felszeletelni)
-a reggelinél nem volt a csésze alá csészealátét
-cukortartó,hulladéktartó nem volt az asztalon.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 5.
A személyzet munkája, kedvessége kiemelkedő! Különösen megható volt, hogy nekem, aki gluténérzékeny vagyok, kétszer is sütöttek kenyeret reggelire. Pihenésre nagyon alkalmas a kúria.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 18.
A vacsora nem igazán a magyar konyha ízvilágát követte. Hiányoltam pl. a frissen sülteket, köret választékot, gyümölcsöket, sütiket..

A wellness részlegben nem lehetett csatlakozni a wifihez.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 30.
Nagyon tetszett a hotel elhelyezkedése gyönyörű fenyveserdő közepén.A személyzet kedves, segítőkész, udvarias a kiszolgálás.Amit hiányoltam kevés a yacuzzi, hideg az élménymedence vize. Sok kisgyermekes család volt. Gyermekek számára játszószoba hiányzott! Nagyon jól éreztük magunkat, és szeretnénk még vissza látogatni.

Inárcs
2-3 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, lovaskocsikázással, húsvéti programokkal, wellness-részleg használattal, sportolási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.13.
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, pezsgő bekészítéssel, wellness-részleg és sportpálya használattal, játékok használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.14. - 2020.02.16.
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
Akár 1 éjszaka 11.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Hotel Ibis Budapest Centrum
2 nap/1 éjszaka 8.220,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Atlantic Hotel
3 nap/2 éjszaka 5.929,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
Érvényes: 2020.10.31-ig
Sport Hotel
Kecskemét
4 nap/3 éjszaka 6.748,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Drive Inn Hotel
Törökbálint
2 nap/1 éjszaka 3.720,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.01-ig
T62 Hotel
2 nap/1 éjszaka 17.600,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.06-ig
Sashalom Hotel
2 nap/1 éjszaka 5.500 - 7.000,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Kerekhegy Panzió
Leányfalu
3 nap/2 éjszaka 6.990,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással,
2020.03.13. - 2020.10.31.
Vadrózsa Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.000 - 8.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.27-ig
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, társasjátékok, kártyajátékok, kültéri játékok használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig

Szállodák Inárcs környékén
Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
Hotel Aquarell Cegléd
Kecskeméti akcióleső (min. 2 éj)
Húsvét (min. 3 éj)
Aquarell téli áreső (min. 2 éj)

InárcsX