2365 Inárcs, Hrsz. 0161.

1. helyezett a 2 inárcsi szállás közül
12. helyezett Budapest környékén - 276 szállás közül

Akciós csomagok

Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs bemutatkozása

A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el, 42 kétágyas szobával és két lakosztállyal rendelkezik, konferenciatermekkel és kibővült wellness szolgáltatásokkal várja a kikapcsolódni és pihenni vágyó vendégeit.

Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs képei

Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs vélemények

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 16.
Az elhelyezkedés csodás.Nagyon szép a park.A személyzet kedves,az ételek rettenetesen finomak voltak.A szoba tiszta.A wellness részlegben a víz kicsit hűvös volt.A kinti jakuzzi élmény volt.Nagyon jól éreztük magunkat.

2018. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. október 14.
Az ár/érték arányra azért adtam csak 4 csillagot, mert összevetve más szállodák akciós nyugdíjas áraival ez valamivel több volt, de a minőség megérte. Az elhelyezkedést nem egészen pontosan értettem, mire vonatkozott, pl. az egész területre, a hely megközelíthetőségére, a szobák berendezésére stb. Összességében kiválóan éreztük magunkat, és adott alkalommal szívesen visszamennénk.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 4.
Tényleg a név miatt is választottuk , szép csendes helyen van, hangulatos az épület kívül belül. A személyzet nagyon kedves. Az ellátás megfelelő, a vacsoránál az előétel és leves is remek volt, a főételnél ha a vadasmártással nem spórolnak, kevésbé lett volna feltűnő a hús szárazsága.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 18.
Nagyon kellemes hétvége volt. Mindennel elégedettek voltunk. A személyzet és az étkezés kiemelkedő volt. A környezet csodálatos. Esetleg egy kis centrifuga nagyon hasznos lenne a medencénél.

2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 3.
Összességében rendben volt a szálloda, a hátsó kert és a wellness részleg tetszetős. Tele volt a szálloda mégsem volt tömeg, mindent ki lehetett próbálni. Gyereknek kis játszótér is volt, ami jól lefoglalta. A szobák kellemesnek. Sajnos az autók zaja rontja a madárcsicsergős táj hangulatát, de van légkondi uh ez éjjel egyáltalán nem zavaró.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 30.
A személyzet kedves és segítőkész volt. A wellness élvezhető volt, mert nem volt zsúfoltság. Jól megközelíthető, szép környezet. Ami hiányosság volt számomra: Nincs kitéve hogy egy ebéd mennyibe kerül, nyilván kérdezni kellett volna, de erről nem ártana egy ismertető, mert egy ebéd 4500. -/fő, ami korlátlan fogyasztással jár.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 29.
3 napot töltöttünk a Bodrogi Wellness Kuriában. Csend,béke,nyugalom jellemzi az egész szállodát és környékét. A szoba tiszta,kényelmes,kulturált,ahogy az egész szálloda is. A személyzet kedves és segítőkész. A wellness megfelelő, de a szállodát inkább nyáron ajánlanám a kinti hideg vizes medence, a park és a napozás miatt.

2018. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. június 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hirtelen ötlettől vezérelve döntöttem úgy,hogy egy éjszakára kipróbálom a helyett. Több éve ugyanott szoktunk a párommal megszállni és pihenni,és mivel ő nehezen változtat gondoltam kipróbálom a helyett mielőtt együtt megyünk. Minden rendben volt a szobák szépek,tiszták,a wellness rész is nagyon kellemes. Az étel is finom,bár a reggeli kínálat lehetnek kicsit változatosabb.

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 23.
Fiammal kettesben töltöttünk itt egy éjszakát. A hely nagyon szép. Sajnos rossz időt fogtunk ki, és a kültéri medencét nem tudtuk kipróbálni. Minden mást igen, leszámítva a bilárdot, mert az nagyon el volt pakolva. Az ételek sokszinűek voltak, de az én szájizemnek kicsit izetlenek. Tudom nyár van, de a legyek nagyon hemzsegtek az ételek körül, ezen mindenképp érdemes lenne javítani.

bnedora TOP fotófeltöltő
2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 29.
A csendes, csodás környezet ismét (harmadjára) ide csalogatott. Továbbra is meg voltunk elégedve mindennel. Kiemelném a személyzet kedvességét, segítőkészségét. Az ételek továbbra is finomak, változatosak voltak. Tervezzük, hogy a nyári pihenést családostul itt fogjuk eltölteni. Ajánlom másoknak is, hiszen igazi kikapcsolódást, felüdülést nyújt a környezet.

Inárcs
Akár 1 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással,wellness-részleg használattal, szabadidős programokkal, fürdőköpeny használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018.12.23-ig
Inárcs
3 nap/2 éjszak 10.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, délutáni teával és süteménnyel, társasjátékok, kártyajátékok, kültéri játékok használatával, parkolással internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018.12.23-ig
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
Akár 1 éjszaka 7.050,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018.12.20-ig
Nyerges Hotel Termál
Monor
Patak Park Hotel
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.12.16. - 2019.11.17.
Drive Inn Hotel
Törökbálint
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.01-ig
Gastland M0 Hotel
Szigetszentmiklós
3 nap/2 éjszaka 20.935,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, wellness-részleg használattal
2018.12.30. - 2019.01.01.
Fenyőharaszt Kastélyszálló
Verseg
2 nap/1 éjszaka 32.800,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Forster Vadászkastély és Szálloda
Bugyi
3 nap/2 éjszaka 13.750,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, borospince látogatással, lovaskocsis kirándulással
Érvényes: 2018.12.31-ig
Hotel Aquarell
Cegléd
Akár 1 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, szabadidős játékokkal, játszóház használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018.12.21-ig
Vadrózsa Panzió
3 nap/2 éjszaka 5.500 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.12.27. - 2018.12.29.

Szállodák Inárcs környékén
Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
Libra Hotel Veresegyház
Rövid hétvége (1 éjtől)
Testi­-lelki felfrissülés a Librában (min. 2 éj)
Bohém szilveszter (min. 3 éj)

InárcsX