Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs ★★★★

Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs értékelése:

1. helyezett a 2 inárcsi szállás közül
13. helyezett Budapest környékén - 276 szállás közül

Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs bemutatkozása

A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el, 42 kétágyas szobával és két lakosztállyal rendelkezik, konferenciatermekkel és kibővült wellness szolgáltatásokkal várja a kikapcsolódni és pihenni vágyó vendégeit.

Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs képei

Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs

Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs vélemények

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 30.
Nagyon tetszett a hotel elhelyezkedése gyönyörű fenyveserdő közepén.A személyzet kedves, segítőkész, udvarias a kiszolgálás.Amit hiányoltam kevés a yacuzzi, hideg az élménymedence vize. Sok kisgyermekes család volt. Gyermekek számára játszószoba hiányzott! Nagyon jól éreztük magunkat, és szeretnénk még vissza látogatni.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 25.
A személyzet nagyon készséges és segítőkész volt. Az étkezés is bőséges,rendkívül finom és választékos volt. A fürdő is nagyon kellemes,bár nekem kicsit hideg volt a víz ,de én igen csak a meleget bírom. Szép a vidék ,udvar .Nagyon kellemes élményben lesz része szerintem mindenkinek aki a kúriát válassza!

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 25.
Egy rövid hétvégét töltöttünk itt. A környezet nagyon szép,külön hangulatot ad a filmeket idézö kapu és a behajtó út. A hotel belsö tere is nagyon kellemes,föleg a begyújtott kandallóval. Az ételek nagyon finomak,bár a leves lehetett volna melegebb. A személyzet nagyon kedves.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 16.
Az elhelyezkedés csodás.Nagyon szép a park.A személyzet kedves,az ételek rettenetesen finomak voltak.A szoba tiszta.A wellness részlegben a víz kicsit hűvös volt.A kinti jakuzzi élmény volt.Nagyon jól éreztük magunkat.

2018. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. október 14.
Az ár/érték arányra azért adtam csak 4 csillagot, mert összevetve más szállodák akciós nyugdíjas áraival ez valamivel több volt, de a minőség megérte. Az elhelyezkedést nem egészen pontosan értettem, mire vonatkozott, pl. az egész területre, a hely megközelíthetőségére, a szobák berendezésére stb. Összességében kiválóan éreztük magunkat, és adott alkalommal szívesen visszamennénk.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 4.
Tényleg a név miatt is választottuk , szép csendes helyen van, hangulatos az épület kívül belül. A személyzet nagyon kedves. Az ellátás megfelelő, a vacsoránál az előétel és leves is remek volt, a főételnél ha a vadasmártással nem spórolnak, kevésbé lett volna feltűnő a hús szárazsága.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 18.
Nagyon kellemes hétvége volt. Mindennel elégedettek voltunk. A személyzet és az étkezés kiemelkedő volt. A környezet csodálatos. Esetleg egy kis centrifuga nagyon hasznos lenne a medencénél.

2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 3.
Összességében rendben volt a szálloda, a hátsó kert és a wellness részleg tetszetős. Tele volt a szálloda mégsem volt tömeg, mindent ki lehetett próbálni. Gyereknek kis játszótér is volt, ami jól lefoglalta. A szobák kellemesnek. Sajnos az autók zaja rontja a madárcsicsergős táj hangulatát, de van légkondi uh ez éjjel egyáltalán nem zavaró.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 30.
A személyzet kedves és segítőkész volt. A wellness élvezhető volt, mert nem volt zsúfoltság. Jól megközelíthető, szép környezet. Ami hiányosság volt számomra: Nincs kitéve hogy egy ebéd mennyibe kerül, nyilván kérdezni kellett volna, de erről nem ártana egy ismertető, mert egy ebéd 4500. -/fő, ami korlátlan fogyasztással jár.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 29.
3 napot töltöttünk a Bodrogi Wellness Kuriában. Csend,béke,nyugalom jellemzi az egész szállodát és környékét. A szoba tiszta,kényelmes,kulturált,ahogy az egész szálloda is. A személyzet kedves és segítőkész. A wellness megfelelő, de a szállodát inkább nyáron ajánlanám a kinti hideg vizes medence, a park és a napozás miatt.

Inárcs
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, társasjátékok, kártyajátékok, kültéri játékok használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 16.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő bekészítéssel, gyertyafényes vacsorával, wellness-részleg használattal, masszázzsal, játékok használatával, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
2 nap/1 éjszaka 7.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.19-ig
Nyerges Hotel Termál
Monor
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és teniszpálya használattal, szórakozási és sportolási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Vadrózsa Panzió
3 nap/2 éjszaka 5.500 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.20-ig
Gastland M1 Hotel
Páty
Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, reggelivel, parkolással
Érvényes: 2019.03.23-ig
The Aquincum Hotel Budapest
Érvényes: 2019.04.20-ig
Jagelló Business Hotel
Érvényes: 2019.04.20-ig
Globall Hotel
Telki
3 nap/2 éjszaka 14.022,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.09-ig
Sport Hotel
Kecskemét
3 nap/2 éjszaka 6.248,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.03.31-ig
Ceglédi Apartmanpark & Kemping
Cegléd
Érvényes: 2020.01.20-ig
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 14.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportolási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Inárcs környékén
Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar Lajosmizse
Az Alföld szívében, Lajosmizse mellett elhelyezkedő Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar a...
Patak Park Hotel Visegrád
Húsvét (min. 2 éj)
Téli álom (min. 2 éj)
Téli fűszeres feltöltődés (min. 2 éj)

InárcsX