Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs ★★★★

Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs értékelése:

1. helyezett a 2 inárcsi szállás közül
2. helyezett Budapest környékén - 292 szállás közül

Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs bemutatkozása

A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el, 42 kétágyas szobával és két lakosztállyal rendelkezik, konferenciatermekkel és kibővült wellness szolgáltatásokkal várja a kikapcsolódni és pihenni vágyó vendégeit.

Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs képei

Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs

Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs vélemények

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 25.
Ottlétünk alatt egy másik vendég alkoholos állapotban használta a wellnes részleget, nem oda illő viselkedésével zavarva a pihenni vágyók nyugalmát. A személyzet részéről egy esetben sem láttam ennek kapcsán közbelépést, esetleg a vendég felkérését, hogy ittas állapotban a szabályzat szerint, sem lehet a szálloda ezen szolgáltatását, épületrészét használatba vennie.

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 26.
Nagyon kellemes, nyugodt hely pihenésre kiválóan alkalmas. Személyzet nagyon kedves, figyelmes. Tiszta és karbantartott hely, látni sokat foglalkoznak vele, nem hagyják lepusztulni.

2020. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 6.
3 nap 2 éjszakát töltöttünk itt,de már 3. alkalommal 4 éves kis gyermekkel! Szeretünk ide jönni! A kis fiunk mindig vissza vágyakozik otthon többször emlegeti! Jókat pancsizunk,nincs nagy tumultus! A kiszolgáló személyzet barátságos,segítőkész! Lehet a vírus miatt, a vacsora már nem svéd asztal! Amit hiányoltunk!

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 2.
Látszik,hogy a hotel tulajdonosa B. Úr mindennel törődik ,mindenre odafigyel. A személyzet munkája is példamutató.További jó egészséget kívánok mindnyájuknak.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 23.
A személyzet kedves, udvarias. Az ételek kitűnőek voltak. Nagy figyelmességre utal, hogy a távozás napján felkínálták a későbbi távozás lehetőségét foglalási kapacitás függvényében térítési díj nélkül. Szabadidős program választék jó volt, bár a bicikli bérlés 3.000Ft/fő kicsit soknak találtuk.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 13.
A személyzet nagyon kedves volt, és finom volt a kaja. A 108-as szoba - sajnos - elég kicsi, szűkösen fértünk el ketten. Várnunk kellett a szobánkra, a takarítás ennek köszönhetően elnagyolt volt. A fürdőszoba már felújításra szorulna, és nem csak a kényelem, hanem az állagmegóvás érdekében is. A fogadó szint a kandallóval nagyon hangulatos, elfogadnám otthon is.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 3.
A szobai kényelem gyenge volt mert olyan szobát négy csillagos áron nem adnék ki ahol az ablak a cserepes tetőre néz és a konyhai elszívó mellett van ami folyton zúg. A fürdőszoba mosdó lötyög minden érintésnél kopog a falon, a wc is mozgott. Az emeletre a meleg víz kb 20 perces folyatás után talál fel. 106-os szoba.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 6.
Igazán szívet melengető látvány fogadott.Kedves,szolgálatkész személyzet,bőséges,finom ételek amit tapasztaltunk.Igényesen kialakított terek beszélgetésre,pihenésre.Köszönjük.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 30.
Egy akció keretében mentünk feleségemmel a Kúriába. A személyzet nagyon kedves és segítőkész volt. Az ételek isteniek a szoba szuperkényelmes! Csak ajánlani tudom!

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 22.
Több alkalommal voltunk már a kúriába. Mindig szívélyes kiszolgálással,személyzettel és kifogástalan tisztasággal találkozunk. Az ételek minősége és frissesége soha nem okoz csalódást. A wellnes részleg mindig tiszta, és szerintem kielésgítő még ha nem is túl nagy. Nekem egyedül az ágymatrac nem annyira kényelmes(puha), de ez egyénfüggő, nem lehet mindig minden mindenki kedvére való.

Inárcs
3 nap/2 éjszaka 20.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, cocktail kuponnal, wellness-részleg használattal, masszázs kedvezménnyel, sportolási lehetőségekkel, parkolással
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 19.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, meglepetéssel a gyermekeknek, sportolási lehetőségekkel, parkolással
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 12.667,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, labirintussal és boszorkányházzal, állatudvarral, parkolással
Érvényes: 2021.05.24-ig
La Prima Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 15.050,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátás, fitnesz terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.12.22. - 2021.12.27.
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
3 nap/2 éjszaka 18.804 - 27.162,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Tófürdő használattal, igénybe vehető játékokkal, játszószobával, gyermek animációs programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.14. - 2021.08.31.
Fortuna Boat Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.880,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.10.29. - 2021.11.01.
Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar
Lajosmizse
2-3 éjszaka 18.633,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, lovaglás oktatással, fürdőbelépővel, wellness részleg és sportpálya használattal, állatsimogatással, parkolással
Érvényes: 2021.12.31-ig
Opera Garden Hotel & Apartments
2 nap/1 éjszaka 11.317 - 86.883,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2023.01.15-ig
City Hotel Pilvax
2 nap/1 éjszaka 15.670,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2021.08.19. - 2021.08.22.
Panni Pihenőház
Érvényes: 2022.05.14-ig
Oázis Wellness Panzió
Szigetszentmiklós
2 nap/1 éjszaka 10.465,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness használattal
Érvényes: 2021.05.24-ig
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 15.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kávé/tea kuponnal, wellness-részleg használattal, kül- és beltéri játékok használatával, parkolással

Szállodák Inárcs környékén
Hotel Aquarell Cegléd
Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
Patak Park Hotel Visegrád
Pünkösd (min. 2 éj)
Szerelmesek hétvégéje-nem csak hétvégén (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)

InárcsX