Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs ★★★★

Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs értékelése:

1. helyezett a 2 inárcsi szállás közül
9. helyezett Budapest környékén - 289 szállás közül

Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs bemutatkozása

A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el, 42 kétágyas szobával és két lakosztállyal rendelkezik, konferenciatermekkel és kibővült wellness szolgáltatásokkal várja a kikapcsolódni és pihenni vágyó vendégeit.

Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs képei

Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs

Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs vélemények

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 26.
Nagyon kellemes, nyugodt hely pihenésre kiválóan alkalmas. Személyzet nagyon kedves, figyelmes. Tiszta és karbantartott hely, látni sokat foglalkoznak vele, nem hagyják lepusztulni.

2020. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 6.
3 nap 2 éjszakát töltöttünk itt,de már 3. alkalommal 4 éves kis gyermekkel! Szeretünk ide jönni! A kis fiunk mindig vissza vágyakozik otthon többször emlegeti! Jókat pancsizunk,nincs nagy tumultus! A kiszolgáló személyzet barátságos,segítőkész! Lehet a vírus miatt, a vacsora már nem svéd asztal! Amit hiányoltunk!

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 2.
Látszik,hogy a hotel tulajdonosa B. Úr mindennel törődik ,mindenre odafigyel. A személyzet munkája is példamutató.További jó egészséget kívánok mindnyájuknak.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 23.
A személyzet kedves, udvarias. Az ételek kitűnőek voltak. Nagy figyelmességre utal, hogy a távozás napján felkínálták a későbbi távozás lehetőségét foglalási kapacitás függvényében térítési díj nélkül. Szabadidős program választék jó volt, bár a bicikli bérlés 3.000Ft/fő kicsit soknak találtuk.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 13.
A személyzet nagyon kedves volt, és finom volt a kaja. A 108-as szoba - sajnos - elég kicsi, szűkösen fértünk el ketten. Várnunk kellett a szobánkra, a takarítás ennek köszönhetően elnagyolt volt. A fürdőszoba már felújításra szorulna, és nem csak a kényelem, hanem az állagmegóvás érdekében is. A fogadó szint a kandallóval nagyon hangulatos, elfogadnám otthon is.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 3.
A szobai kényelem gyenge volt mert olyan szobát négy csillagos áron nem adnék ki ahol az ablak a cserepes tetőre néz és a konyhai elszívó mellett van ami folyton zúg. A fürdőszoba mosdó lötyög minden érintésnél kopog a falon, a wc is mozgott. Az emeletre a meleg víz kb 20 perces folyatás után talál fel. 106-os szoba.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 6.
Igazán szívet melengető látvány fogadott.Kedves,szolgálatkész személyzet,bőséges,finom ételek amit tapasztaltunk.Igényesen kialakított terek beszélgetésre,pihenésre.Köszönjük.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 30.
Egy akció keretében mentünk feleségemmel a Kúriába. A személyzet nagyon kedves és segítőkész volt. Az ételek isteniek a szoba szuperkényelmes! Csak ajánlani tudom!

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 22.
Több alkalommal voltunk már a kúriába. Mindig szívélyes kiszolgálással,személyzettel és kifogástalan tisztasággal találkozunk. Az ételek minősége és frissesége soha nem okoz csalódást. A wellnes részleg mindig tiszta, és szerintem kielésgítő még ha nem is túl nagy. Nekem egyedül az ágymatrac nem annyira kényelmes(puha), de ez egyénfüggő, nem lehet mindig minden mindenki kedvére való.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 1.
Nagyon tetszett a halk zene az ebédlőben,
tetszett hogy a klíma csak az ablak bezárása után működött(nagyon sok helyen nincs így),
kifogástalan ízű, finom ételek,
előzékeny kiszolgálás, tisztaság,
megfizethetetlen volt a csend és a nyugalom,
az ár és a szolgáltatások aránya nagyon kedvező volt számunkra

Inárcs
3 nap/2 éjszaka 14.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, társasjáték és kültéri játékok használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 17.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportolási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
Akár 1 éjszaka 13.490,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Hotel Aquarell
Cegléd
3 nap/2 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, élőzenés estekkel, fürdőköpeny bekészítéssel, játszóház használattal, sportos programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Hotel Három Gúnár
Kecskemét
3 nap/2 éjszaka 13.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorával, szobai bekészítéssel, finn-, infraszauna és gőzkabin használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 9.910,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.08.14-ig
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 11.921 - 18.561,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.31-ig
Inárcs
2 nap/1 éjszaka 18.950 - 21.450,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
City Hotel Unió
Akár 1 éjszaka 6.450,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, kávé és teafogyasztással, korai bejelentkezéssel és késői kijelentkezéssel, wifi elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.27-ig
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 18.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és romantikus bekészítéssel, wellness részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal vagy kezeléssel, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Globall Hotel
Telki
2021.01.01. - 2021.08.14.

Szállodák Inárcs környékén
Hotel Aquarell Cegléd
City Hotel Unió  Budapest
Aquarell nyár (min. 2 éj)
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)
Szuper családi nyár (min. 2 éj)

InárcsX