Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs ★★★★

1. helyezett a 2 inárcsi szállás közül
2. helyezett Budapest környékén - 289 szállás közül

Akciós csomagok

Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs bemutatkozása

A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el, 42 kétágyas szobával és két lakosztállyal rendelkezik, konferenciatermekkel és kibővült wellness szolgáltatásokkal várja a kikapcsolódni és pihenni vágyó vendégeit.

Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs képei

Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs

Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs vélemények

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 25.
Ottlétünk alatt egy másik vendég alkoholos állapotban használta a wellnes részleget, nem oda illő viselkedésével zavarva a pihenni vágyók nyugalmát. A személyzet részéről egy esetben sem láttam ennek kapcsán közbelépést, esetleg a vendég felkérését, hogy ittas állapotban a szabályzat szerint, sem lehet a szálloda ezen szolgáltatását, épületrészét használatba vennie.

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 26.
Nagyon kellemes, nyugodt hely pihenésre kiválóan alkalmas. Személyzet nagyon kedves, figyelmes. Tiszta és karbantartott hely, látni sokat foglalkoznak vele, nem hagyják lepusztulni.

2020. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 6.
3 nap 2 éjszakát töltöttünk itt,de már 3. alkalommal 4 éves kis gyermekkel! Szeretünk ide jönni! A kis fiunk mindig vissza vágyakozik otthon többször emlegeti! Jókat pancsizunk,nincs nagy tumultus! A kiszolgáló személyzet barátságos,segítőkész! Lehet a vírus miatt, a vacsora már nem svéd asztal! Amit hiányoltunk!

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 2.
Látszik,hogy a hotel tulajdonosa B. Úr mindennel törődik ,mindenre odafigyel. A személyzet munkája is példamutató.További jó egészséget kívánok mindnyájuknak.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 23.
A személyzet kedves, udvarias. Az ételek kitűnőek voltak. Nagy figyelmességre utal, hogy a távozás napján felkínálták a későbbi távozás lehetőségét foglalási kapacitás függvényében térítési díj nélkül. Szabadidős program választék jó volt, bár a bicikli bérlés 3.000Ft/fő kicsit soknak találtuk.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 13.
A személyzet nagyon kedves volt, és finom volt a kaja. A 108-as szoba - sajnos - elég kicsi, szűkösen fértünk el ketten. Várnunk kellett a szobánkra, a takarítás ennek köszönhetően elnagyolt volt. A fürdőszoba már felújításra szorulna, és nem csak a kényelem, hanem az állagmegóvás érdekében is. A fogadó szint a kandallóval nagyon hangulatos, elfogadnám otthon is.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 3.
A szobai kényelem gyenge volt mert olyan szobát négy csillagos áron nem adnék ki ahol az ablak a cserepes tetőre néz és a konyhai elszívó mellett van ami folyton zúg. A fürdőszoba mosdó lötyög minden érintésnél kopog a falon, a wc is mozgott. Az emeletre a meleg víz kb 20 perces folyatás után talál fel. 106-os szoba.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 6.
Igazán szívet melengető látvány fogadott.Kedves,szolgálatkész személyzet,bőséges,finom ételek amit tapasztaltunk.Igényesen kialakított terek beszélgetésre,pihenésre.Köszönjük.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 30.
Egy akció keretében mentünk feleségemmel a Kúriába. A személyzet nagyon kedves és segítőkész volt. Az ételek isteniek a szoba szuperkényelmes! Csak ajánlani tudom!

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 22.
Több alkalommal voltunk már a kúriába. Mindig szívélyes kiszolgálással,személyzettel és kifogástalan tisztasággal találkozunk. Az ételek minősége és frissesége soha nem okoz csalódást. A wellnes részleg mindig tiszta, és szerintem kielésgítő még ha nem is túl nagy. Nekem egyedül az ágymatrac nem annyira kényelmes(puha), de ez egyénfüggő, nem lehet mindig minden mindenki kedvére való.

Inárcs
3 nap/2 éjszaka 22.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, karácsonyi vacsorával, ünnepi programokkal, wellness-részleg használattal, bel- és kültéri játékok használatával, játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.23. - 2020.12.27.
Inárcs
4 nap/3 éjszaka 38.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 31-én teljes ellátással, wellness-részleg és fürdőköpeny használattal, téli finomságokkal, szilveszter éjjel ünnepi zenés vacsorával, szilveszteri műsor meglepetés vendéggel, tűzijátékkal, tombolával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.01.
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 9.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, labirintussal és boszorkányházzal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.30-ig
Hotel Három Gúnár
Kecskemét
4 nap/3 éjszaka 23.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, borkóstolós vacsorával, szilveszteri vacsorával és műsorral, tombolával, fitneszterem és szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.03.
Termál Hotel Vesta
Tápiószecső
2 nap/1 éjszaka 10.750 - 26.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness használattal, parkolással, horgásztó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.04.29-ig
Star City Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.282,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.26-ig
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 17.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportolási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Baross City Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.937,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Atlantic Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.616 - 13.106,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.09.12-ig
Párisi Udvar Hotel Budapest
3 nap/2 éjszaka 25.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, ásványvíz bekészítéssel, Spa részleg és fitneszterem használattal, korai bejelentkezéssel és késői kijelentkezéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.31-ig
Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar
Lajosmizse
3-5 éjszaka 25.780,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szilveszteri díszvacsorával és élőzenés bulival, változatos kültéri és fakultatív programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.28. - 2021.01.02.
Érvényes: 2020.12.23-ig

Szállodák Inárcs környékén
Hotel Aquarell Cegléd
City Hotel Unió  Budapest
Libra Hotel Veresegyház
Szilveszter (min. 3 éj)
Adventi ajánlat (min. 2 éj)
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)

InárcsX