Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs ★★★★

Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs értékelése:

1. helyezett a 2 inárcsi szállás közül
13. helyezett Budapest környékén - 289 szállás közül

Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs bemutatkozása

A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el, 42 kétágyas szobával és két lakosztállyal rendelkezik, konferenciatermekkel és kibővült wellness szolgáltatásokkal várja a kikapcsolódni és pihenni vágyó vendégeit.

Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs képei

Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs

Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs vélemények

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 2.
Látszik,hogy a hotel tulajdonosa B. Úr mindennel törődik ,mindenre odafigyel. A személyzet munkája is példamutató.További jó egészséget kívánok mindnyájuknak.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 23.
A személyzet kedves, udvarias. Az ételek kitűnőek voltak. Nagy figyelmességre utal, hogy a távozás napján felkínálták a későbbi távozás lehetőségét foglalási kapacitás függvényében térítési díj nélkül. Szabadidős program választék jó volt, bár a bicikli bérlés 3.000Ft/fő kicsit soknak találtuk.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 13.
A személyzet nagyon kedves volt, és finom volt a kaja. A 108-as szoba - sajnos - elég kicsi, szűkösen fértünk el ketten. Várnunk kellett a szobánkra, a takarítás ennek köszönhetően elnagyolt volt. A fürdőszoba már felújításra szorulna, és nem csak a kényelem, hanem az állagmegóvás érdekében is. A fogadó szint a kandallóval nagyon hangulatos, elfogadnám otthon is.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 3.
A szobai kényelem gyenge volt mert olyan szobát négy csillagos áron nem adnék ki ahol az ablak a cserepes tetőre néz és a konyhai elszívó mellett van ami folyton zúg. A fürdőszoba mosdó lötyög minden érintésnél kopog a falon, a wc is mozgott. Az emeletre a meleg víz kb 20 perces folyatás után talál fel. 106-os szoba.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 6.
Igazán szívet melengető látvány fogadott.Kedves,szolgálatkész személyzet,bőséges,finom ételek amit tapasztaltunk.Igényesen kialakított terek beszélgetésre,pihenésre.Köszönjük.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 30.
Egy akció keretében mentünk feleségemmel a Kúriába. A személyzet nagyon kedves és segítőkész volt. Az ételek isteniek a szoba szuperkényelmes! Csak ajánlani tudom!

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 22.
Több alkalommal voltunk már a kúriába. Mindig szívélyes kiszolgálással,személyzettel és kifogástalan tisztasággal találkozunk. Az ételek minősége és frissesége soha nem okoz csalódást. A wellnes részleg mindig tiszta, és szerintem kielésgítő még ha nem is túl nagy. Nekem egyedül az ágymatrac nem annyira kényelmes(puha), de ez egyénfüggő, nem lehet mindig minden mindenki kedvére való.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 1.
Nagyon tetszett a halk zene az ebédlőben,
tetszett hogy a klíma csak az ablak bezárása után működött(nagyon sok helyen nincs így),
kifogástalan ízű, finom ételek,
előzékeny kiszolgálás, tisztaság,
megfizethetetlen volt a csend és a nyugalom,
az ár és a szolgáltatások aránya nagyon kedvező volt számunkra

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 17.
Kulturált, elegáns, funkcionálisan jól kialakított bútorzat, a személyzet barátságos, segítőkész, a sétára alkalmas park, mind-mind a nyugodt pihenést biztosította számunkra...

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 25.
Bár a hétvégén több lakodalom is volt, mégis nyugodt, csöndes éjszakánk volt, jó ötlet volt a Pygmalion megépítése. Rendkívül kedves, segítőkész személyzettel találkoztunk. A szobákat egy-egy képpel hangulatosabbá lehetne tenni, nekünk a matracok nagyon kényelmesek voltak, viszont ha be volt kapcsolva a légkondi, furcsa (büdös) szagot éreztünk (már érkezéskor is - jeleztük a recepción).

Inárcs
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportolási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő bekészítéssel, wellness-részleg használattal, masszázzsal, játékok használatával, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
Akár 1 éjszaka 13.490,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Hotel Három Gúnár
Kecskemét
2 nap/1 éjszaka 9.300 - 16.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.27-ig
Oázis Wellness Panzió
Szigetszentmiklós
2 nap/1 éjszaka 7.000 - 15.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness használattal
Érvényes: 2021.04.02-ig
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
3 nap/2 éjszaka 27.300,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, 17 órai teázással, masszázzsal, napi 1 óra privát wellness használattal, sportos programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.28-ig
MP Hostel Budapest
3 nap/2 éjszaka 26.481,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Vácz Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.450 - 15.450,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Jagelló Business Hotel
Érvényes: 2020.09.04-ig
Atlantic Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.224 - 66.802,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.02.28-ig
Drive Inn Hotel
Törökbálint
2 nap/1 éjszaka 3.720,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, társasjátékok, kártyajátékok, kültéri játékok használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Inárcs környékén
City Hotel Unió  Budapest
Patak Park Hotel Visegrád
Libra Hotel Veresegyház
Napi árak reggelis ellátással - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
Nyugdíjas ajánlat (min. 2 éj)
Fergeteges hosszú hétvége (min. 3 éj)

InárcsX