Cziprusz: Sok helyen voltunk, de egyhangúlag kijelenthetjük, hogy s... - Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs

Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs értékelése
1. helyezett a 2 inárcsi szállás közül

Sok helyen voltunk, de egyhangúlag kijelenthetjük, hogy szerintünk a legjobbak közé tartoznak, köszönjük

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 1.
Nagyon tetszett a halk zene az ebédlőben,
tetszett hogy a klíma csak az ablak bezárása után működött(nagyon sok helyen nincs így),
kifogástalan ízű, finom ételek,
előzékeny kiszolgálás, tisztaság,
megfizethetetlen volt a csend és a nyugalom,
az ár és a szolgáltatások aránya nagyon kedvező volt számunkra

Szeretnéd követni Cziprusz felhasználót?    Igen

Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs
2365 Inárcs
Hrsz. 0161.

2019. július 17.
Kulturált, elegáns, funkcionálisan jól kialakított bútorzat, a személyzet barátságos, segítőkész, a sétára alkalmas park, mind-mind a nyugodt pihenést biztosította számunkra...

2019. június 25.
Bár a hétvégén több lakodalom is volt, mégis nyugodt, csöndes éjszakánk volt, jó ötlet volt a Pygmalion megépítése. Rendkívül kedves, segítőkész személyzettel találkoztunk. A szobákat egy-egy képpel hangulatosabbá lehetne tenni, nekünk a matracok nagyon kényelmesek voltak, viszont ha be volt...

2019. április 29.
Szép környezet,nyugalom . A szobában az ágy kényelmes. A welness jó, a masszőrnő nagyon jól masszirozott. A hibák az étkezés körül voltak! PL:-a vacsora nem volt elég meleg/ nem volt alá melegitve/ -a kenyér nem volt felszeletelve(a kenyeret kézzel kellett megfogni és késsel...

Bodrogi Kúria Wellness Hotel, Inárcs kiemelt csomagajánlatai
 - Ezüst fenyő - 60. életévüket betöltött vendégek részére (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, társasjátékok, kártyajátékok, kültéri játékok használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-05-02 - 2019-12-23
 - Családi pihenés (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportolási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-01-14 - 2019-12-23
 - Karácsonyi pihenés (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával, karácsonyfa díszítéssel, wellness-részleg használattal, szabadidős játékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-23 - 2019-12-27