Üvegtigris színvonal, korlátlan fogyasztással

Káposztás Vendéglő IsaszegKáposztás Vendéglő Isaszeg a térképen

Gyenge 2017. júniusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2017. június 18.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Már az utcáról látható óriásmolinón hirdetett 1100 forintos ár egy vasárnapi ebédért gyanút kellett volna, hogy keltsen bennünk -ami egyébként kicsit beljebb már 1500-ra módosul, egy apró kis lapra felírva-, de sajnos mi nem gyanakodtunk eléggé és betértünk ebédelni.
Katasztrofális tévedésnek bizonyult.

Első körben megtudtuk, hétvégén nincs étlap. Svédasztal van.

A konyha:
Az ételkínálat elmenne, van 8-10 féle főfogás, köretek, saláták, 3 leves, viszont már csak egyféle desszert. Ettől még persze mindenki találhatna megfelelő főétel magának elviekben, de az elkészítés szinte minden ételnél botrányos.
Példák: a csirkehúsról nincs lehúzva a hártya, a panírozott ételekről leválik a panír, a brassói száraz, íztelen forgács.
A somlóit kiteszik, de tejszínhabot már nem tesznek hozzá, amúgy meg mindenféle takarás nélkül kistálkákban sorakoznak ott a legyek legnagyobb örömére.
A tészta túlfőtt.
A rántott gombához cukkinihez nincs tartármártás.
Esküvő után 1 héttel lévő, kezdő háziasszony színvonalán mozog az egész konyhaművészet.

Italok, pincér:
A pincér térben és időben erősen dezorientált volt. Komoly kihívásokkal küzdött a puszta ébrenléttel kapcsolatban is.
A kóla dobozos kóla, csillagászati áron.
A pincér 5 darab ital rendelésénél csak egyet tévesztett. Ez szerintem tőle elég jó arány lehetett.
A kutyát viszont megtűrik a pincérek a teraszon, sőt még vizet is hoznak neki, ez pozitívum.

Fizetés:
Bankkártya lehetőség nincs, SZÉP kártya lehetőség nincs, nagy címlet lehetőség nincs, csak kiscímletű készpénz, ami meglepő, hiszen akár szobát is ki lehet venni azoknak, akik ehhez elég bátrak.

Az egész étterem egy szomorú és nagy tévedés.
Nem tudom, a hétközbeni étlapos étterem milyen, de nem érzem úgy, hogy valaha is ki szeretném próbálni majd....
Ide szigorúan csak akkor érdemes betérni, vagy még akkor sem...., ha már az éhhalál szélén állunk és tényleg nincs erőnk Gödöllőig elautózni, ahol jobbnál-jobb éttermek vannak, vagy akár csak kicsivel arrébb, ahol ott van egy vendéglő [moderálva - a szerk.], ami oktávokkal igényesebb konyhát visz.

Nagyon nem ajánlott kategória a "Káposztás".
Ételek / Italok:Gyenge
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Gyenge
Tisztaság:Átlagos

Káposztás Vendéglő további értékelései

2024.03.26barátokkal
Születésnapi vacsorára voltunk hivatlosak a vendéglőbe. 3 féle leves (gulyás, brokkoli, gyümölcs) és sok féle fő étel volt svédasztalos rendszerben. A főételek házia jellegűek, nagyon finomak voltak. Volt pl. töltött káoszta, hortobágyi palacsinta, rántott zöldségek, rántott csirke-, hús,...
2022.06.03egyedül
Mondjuk azt, hogy az ittjartam információi alapján jártam el, mert valóban megnéztem előzőleg a három lehetséges éttermet a lapon, de nem volt igazán hogyan eldönteni, hát úgy döntődött el, hogy egyből belebotlottam az egyikbe, nem messze a helység határát jelző táblától. Senki nem látszott...
2021.10.16barátokkal
Svéd asztalos étteremként hirdeti magát. Sajnos az étel kínálat az nagyon szegényes de az még a legkevesebb. Ami borzasztó hideg ill íztelenek az ételek.Pl a vadast sertés húsból készül,a máj rágós ,A kirakott mennyiség nagyon kevés. Szólni kellet ,hogy melegítsék meg az ételeket.
Erzsébet Királyné Szálloda Gödöllő - Kedvezményes ár reggelivel vagy félpanzióval
Kedvezményes ár reggelivel vagy félpanzióval
Erzsébet Királyné Szálloda Gödöllő
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár