Káposztás Vendéglő Isaszeg

Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Káposztás Vendéglő Isaszeg vélemények

Kiváló 2024. március 26.barátokkal járt itt
Születésnapi vacsorára voltunk hivatlosak a vendéglőbe. 3 féle leves (gulyás, brokkoli, gyümölcs) és sok féle fő étel volt svédasztalos rendszerben. A főételek házia jellegűek, nagyon finomak voltak. Volt pl. töltött káoszta, hortobágyi palacsinta, rántott zöldségek, rántott csirke-, hús, pörkölt, stb.
2082
2022. június 3.egyedül járt itt
Mondjuk azt, hogy az ittjartam információi alapján jártam el, mert valóban megnéztem előzőleg a három lehetséges éttermet a lapon, de nem volt igazán hogyan eldönteni, hát úgy döntődött el, hogy egyből belebotlottam az egyikbe, nem messze a helység határát jelző táblától. Senki nem látszott vendég, de lám, korlátlan fogyasztás van, abban csak akad valami jó, nem?
Káposztás Vendéglő Isaszeg - Külső képKáposztás Vendéglő Isaszeg - Étel/italKáposztás Vendéglő Isaszeg - Étel/italKáposztás Vendéglő Isaszeg - Étel/italKáposztás Vendéglő Isaszeg - BelsőKáposztás Vendéglő Isaszeg - BelsőKáposztás Vendéglő Isaszeg - Étel/italKáposztás Vendéglő Isaszeg - Étel/italKáposztás Vendéglő Isaszeg - Étel/italKáposztás Vendéglő Isaszeg - Étel/italKáposztás Vendéglő Isaszeg - MosdóKáposztás Vendéglő Isaszeg - MosdóKáposztás Vendéglő Isaszeg - MosdóKáposztás Vendéglő Isaszeg - EgyébKáposztás Vendéglő Isaszeg - EgyébKáposztás Vendéglő Isaszeg - Étel/ital
Szörnyű 2021. október 16.barátokkal járt itt
Svéd asztalos étteremként hirdeti magát. Sajnos az étel kínálat az nagyon szegényes de az még a legkevesebb. Ami borzasztó hideg ill íztelenek az ételek.Pl a vadast sertés húsból készül,a máj rágós ,A kirakott mennyiség nagyon kevés. Szólni kellet ,hogy melegítsék meg az ételeket.
Átlagos 2017. november 5.családjával járt itt
Az andrás856 értékeléséhez hozzászólva. Valóban nem négycsillagos étterem, de : Mindenszentek napján voltunk, 3 óra után a temetőből jövet, igen éhesen. Az ajtóra jól
láthatóan ki volt írva, hogy hétvégén és ünnepnapon 1500. ft a svédasztal. A pincér udvariasan az asztalhoz vezetett bennünket. Az asztal tiszta és szépen dekorált volt.
Gyenge 2017. június 18.gyerekekkel járt itt
Már az utcáról látható óriásmolinón hirdetett 1100 forintos ár egy vasárnapi ebédért gyanút kellett volna, hogy keltsen bennünk -ami egyébként kicsit beljebb már 1500-ra módosul, egy apró kis lapra felírva-, de sajnos mi nem gyanakodtunk eléggé és betértünk ebédelni. Katasztrofális tévedésnek bizonyult.