Sánta randi

Amadé - Bajzáth - Pappenheim Kastély IszkaszentgyörgyAmadé - Bajzáth - Pappenheim Kastély Iszkaszentgyörgy a térképen

Átlagos 2022. októberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2022. október 4.
Szóval, elő volt készítve a nagy találkozás, a kastély is, meg én is ott voltam a helyszínen, időben. Van itt valami belső látogatási lehetőség, finn követségi szobák, hát arra vadásztam éppen. Két-három lézengőt a kastélykertben, udvaron meg is interjúvoltam ezügyben, úgy tűnik, még senki nem volt bent a kastélyban, nem tud semmit. Miközben bent álltunk éppen a kastélyban. Az egyik szárny iskola, oda betolakodtam, gyerekekért jövő szülők járnak ilyenkor ott, egy-egy autó csikorogva fékez a kavicson és egy gyerekkel kevesebb lesz az iskolában. De ez még mindig nem vitt közelebb a megoldáshoz. Viszont legalább én is bent voltak az ódon falak között. Van egy telefonszám a középső nagykapunk, azt kell hívni, Hívtam is rendületlenül és eredménytelenül. Így aztán alaposan bejártam a kertet, a szovjet hősi emlékművel együtt, az egyik szárny még romos, a többi némileg, és van, ahol úgy néz ki, hogy felújított a ház. Egy része. Ennyi járt nekem ma ebből. Egyébként szép hely.
Amadé - Bajzáth - Pappenheim Kastély Iszkaszentgyörgy - Külső képAmadé - Bajzáth - Pappenheim Kastély Iszkaszentgyörgy - Külső képAmadé - Bajzáth - Pappenheim Kastély Iszkaszentgyörgy - Külső képAmadé - Bajzáth - Pappenheim Kastély Iszkaszentgyörgy - Külső képAmadé - Bajzáth - Pappenheim Kastély Iszkaszentgyörgy - Külső képAmadé - Bajzáth - Pappenheim Kastély Iszkaszentgyörgy - Külső képAmadé - Bajzáth - Pappenheim Kastély Iszkaszentgyörgy - Külső képAmadé - Bajzáth - Pappenheim Kastély Iszkaszentgyörgy - Külső képAmadé - Bajzáth - Pappenheim Kastély Iszkaszentgyörgy - Külső képAmadé - Bajzáth - Pappenheim Kastély Iszkaszentgyörgy - Külső képAmadé - Bajzáth - Pappenheim Kastély Iszkaszentgyörgy - Külső képAmadé - Bajzáth - Pappenheim Kastély Iszkaszentgyörgy - Külső képAmadé - Bajzáth - Pappenheim Kastély Iszkaszentgyörgy - Külső képAmadé - Bajzáth - Pappenheim Kastély Iszkaszentgyörgy - Külső képAmadé - Bajzáth - Pappenheim Kastély Iszkaszentgyörgy - Külső képAmadé - Bajzáth - Pappenheim Kastély Iszkaszentgyörgy - Külső képAmadé - Bajzáth - Pappenheim Kastély Iszkaszentgyörgy - Külső képAmadé - Bajzáth - Pappenheim Kastély Iszkaszentgyörgy - Külső képAmadé - Bajzáth - Pappenheim Kastély Iszkaszentgyörgy - Külső képAmadé - Bajzáth - Pappenheim Kastély Iszkaszentgyörgy - Külső képAmadé - Bajzáth - Pappenheim Kastély Iszkaszentgyörgy - Külső képAmadé - Bajzáth - Pappenheim Kastély Iszkaszentgyörgy - Külső képAmadé - Bajzáth - Pappenheim Kastély Iszkaszentgyörgy - Külső képAmadé - Bajzáth - Pappenheim Kastély Iszkaszentgyörgy - Külső képAmadé - Bajzáth - Pappenheim Kastély Iszkaszentgyörgy - Külső kép
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant Fehérvárcsurgó - Kedvezményes szobaár reggelivel - nyugdíjasok részére
Kedvezményes szobaár reggelivel - nyugdíjasok részére
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant Fehérvárcsurgó
CE Plaza Hotel Siófok - Balatoni családi vakáció