6440 Jánoshalma, Béke tér 12

Korzó Étterem Jánoshalma a térképen

Korzó Étterem Jánoshalma értékelése:

2. helyezett a 3 jánoshalmi étterem közül
353. helyezett Dél Alföldön - 930 étterem közül

étterem, kávézó - kávéház, pizzéria, söröző, vendéglő
ingyenes WIFI, légkondícionált helyiség, asztalfoglalási lehetőség, csoportokat szívesen fogad, éttermi csekk elfogadás ...
Különtermek:
Kékterem - max. 30 fő
Nagyterem - max. 120 fő
Vadászterem - max. 120 fő
nincs

Korzó Étterem Jánoshalma képei

Korzó Étterem Jánoshalma vélemények

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 8.
Aki innen akar rendelni legyen tisztaba a dolgokkal, persze, ha egyáltalán sikerul elérni őket telefonon. Teljesen megszokott hogy egy pizzat 1-1,5 óra mire kihoznak. Első dühítő eset a következő volt: kihoztak kettő pizzát és evés közben műanyag szilánkokat találtunk benne, később kiderült, hogy a sajtos edény leesett a földre, összetört az edény amiben tárolták, összeszedtek a földről és még felhasználták.

2015. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. október 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
20 éve járunk a családdal Jánoshalmára, azonban ez az első alkalom, hogy rokonok helyett itt ebédeltünk. A választék átlagos, az ételek éppen, hogy melegen érkezetek az asztalra. A felszolgálás sem volt tökéletes többször kértük az elmaradt dolgokat amik nem időben kerültek az asztalara. Csak azért ajánlom másoknak mert a városban nincs más lehetőség.

2013. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Jelentős konkurencia hiányában az étterem megengedheti magának, hogy ne törekedjen a vendégek igényeinek maradéktalan kielégítésére. Az ételek minősége nem kevés kívánni való hagy maga után, ezt a mennyiséggel próbálják kompenzálni. Az árak ugyan elfogadhatóak, viszont az ár-érték arány közel sem. Kiszolgálás terén az alkalmazottak egy része szakképzetlennek tűnik.

Legnépszerűbb csomagok Jánoshalmán és környékén
Elixír Medical Wellness Hotel
Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 14.550 - 35.600,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és a Szent Erzsébet Gyógyfürdő medence és szauna szolgáltatásainak használatával, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
2018.03.28. - 2023.01.30.
Homoki Lodge Boutique Hotel
Ruzsa
2 nap/1 éjszaka 27.729,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, üdvözlőitallal, kültéri medence használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.10.29. - 2021.11.01.
Pipacsos Vendégház
Kiskunmajsa
2 nap/1 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, grillezési és bográcsozási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.05. - 2021.12.31.

Szállodák Jánoshalma környékén
Elixír Medical Wellness Hotel Jánoshalma
Az Elixír Medical Wellnes Hotel Szegedtől 20 kilométerre, Mórahalmon kínál vendégeinek...
Colosseum Wellness Hotel Jánoshalma
Kalocsai wellness (min. 2 éj)
2 éjszakás ajánlat
Öt éjszakás üdülés (min. 5 éj)

Korzó Étterem JánoshalmaX