Jásd Vendégház Bakony Jásd
8424 Jásd, Kossuth Lajos u. 160.

Jásd Vendégház Bakony Jásd a térképen

Jásd Vendégház Bakony Jásd értékelése:

1. helyezett a 4 jásdi szállás közül
181. helyezett Közép Dunántúlon - 390 szállás közül

Jásd Vendégház Bakony Jásd bemutatkozása

Nyugalom, nagyvárosias ingerektől mentes környezet – aktív „semmit tevés” vagy még aktívabb túrázás, lovaglás, együttlét a barátokkal, családdal.
A hosszú, 2 házrészből álló parasztházunkat olyan családoknak, baráti társaságoknak ajánljuk, akik szeretnek együtt lenni egy nyugodt, a múlt hangulatát idéző, de mégis a mai kornak megfelelő falusias környezetben. Nálunk lehet a szilvafák alatt aktívan „semmit tenni” – olvasgatni, beszélgetni, nézni a gyerekeket hogyan játszanak -, vagy túrára indulni a közeli Római-fürdő vízeséshez, vagy csillagtúrákat szervezni a Bakony más látnivalóihoz (Zirc, Várpalota, Veszprém, eplényi libegő-sípálya, Székesfehérvár…).

Vendégházunk egy hosszú, 2 házrészből álló parasztház. Mindkét házrészben felszerelt konyha, ágynemű, fürdőszoba, WC és központi fűtés található.
Hátsó házrész:
A klasszikus parasztház jellegét megtartva balra szoba (4 ágy + gyerekágy), konyha (kemencével), jobbra szoba (3 ágy) felosztású házban várjuk a vendégeket. Ez a házrész adottságai miatt régies hangulatot áraszt, de modern bútorokkal berendezett.
Első házrész:
A balra szobát meghagytuk (4 ágy), de a nagyobb baráti társaságok kényelmes elférése miatt a konyhát és a jobbra szobát (3 fekvőhely-pótágy) egy nagy közösségi térré alakítottuk át. Az első ház modernebb hatást kelt.

Jásd Vendégház Bakony Jásd képei

Jásd Vendégház Bakony Jásd vélemények

freszter TOP egyébhely értékelő
2014. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 9.
A vendégházban két házrészt lehet bérelni, az értékelésben a "személyzet", "szolgáltatások", "étkezés" nem értelmezhető a szálláshelyre. Mi az első házrészben voltunk, itt két tágas szoba van, ahol többen is elférnek. Van egy kis fürdőszoba és egy kis konyha. A kert viszont hatalmas, játszani, pihenni, bográcsozni lehet.

Golden Ball Club Hotel
Győr
2-3 éjszaka 16.167,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Jásd környékén
Szilveszteri pezsgés Balatonfüreden (min. 3 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)
Karácsony (min. 2 éj)