városi Szobor közül
Szobor
Szent István mellszobor Jászalsószentgyörgy
Szent István mellszobor JászalsószentgyörgySzent István mellszobor Jászalsószentgyörgy

Szent István mellszobor Jászalsószentgyörgy bemutatkozása

Wojciech Ruszel alkotása, melyet a Barkácsbolt szomszédságában találhattok. 2018. augusztus 18-án avatták fel.

Garden Hotel Szolnok - Relax ajánlat
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Szent István mellszobor Jászalsószentgyörgy vélemények

2082
Érdekes 2023. március 23.egyedül járt itt
Ez a Wojciech Ruszel nevű művész a lengyelországi Tarnow településről ide is megalapozta hírnevét, nem elég, hogy megalkotta nekünk a műanyag Bem Józsefet, de még Szent Istvánunkat meg megszobrotta, szintén a természetben le nem bomló anyagból. Végül is, elnézve a végeredményt, nem is olyan rossz.
Szent István mellszobor Jászalsószentgyörgy - EgyébSzent István mellszobor Jászalsószentgyörgy - EgyébSzent István mellszobor Jászalsószentgyörgy - Külső képSzent István mellszobor Jászalsószentgyörgy - Külső kép