Jóbarát Panzió Jászberény

5100 Jászberény, Dózsa György út 22.

Jóbarát Panzió Jászberény a térképen

Jóbarát Panzió Jászberény értékelése:

3. helyezett az 5 jászberényi szállás közül
199. helyezett Észak Alföldön - 666 szállás közül

Jóbarát Panzió Jászberény vélemények

2016. februárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. február 12. - 2 látogató hasznosnak vélte
Hat csodaszep szobak nulla takaritas budos agynemu. A furdoszoba olyan koszos hogy iszonyat ja es a wc-ben egy otthagyott buvar vart. Sajnos nem volt mas. Ejszaka futes lekapcsol ablakon res hideg szoba. Az agy az ugy ki van gekudve hogy azt hittem teknoben fekszem. Igaz nem draga de ez nagyon nem utotte meg a minimum elvartakat.

2013. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. március 25. - 6 látogató hasznosnak vélte
A párommal Jászberényben a Jó barát panzióban szálltunk meg egy éjszakára. Fáradtak voltunk , a legfelső emeletre kellett baktatni , nem tudni miért , hisz volt lent is üres szoba. Hüvös volt az idő , a szoba fűtetlen volt. Három fekhely volt egyik mozgott, a másik szét akart esni és nagyon alacsony volt, de mind egy személyes.

Borostyán Vendégház
Verpelét
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.05.31-ig
Hotel Eger Ködmön
3 nap/2 éjszaka 12.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes belépőkkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig

Szállodák Jászberény környékén
Hotel Villa Völgy Eger
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
Hotel Panoráma Eger
A Panoráma Hotel Eger belvárosában, kertvárosi környezetben található. Különlegessége, hogy...
Kedvezményes hétköznapok (min. 2 éj)
ÚJRA EGYÜTT (min. 2 éj)
Családi csomag (min. 2 éj)

JászberényX