Panda Vendégszállás Jászberény
5100 Jászberény, Kinizsi u. 29.

Panda Vendégszállás Jászberény a térképen

Panda Vendégszállás Jászberény értékelése:

2. helyezett az 5 jászberényi szállás közül
181. helyezett Észak Alföldön - 666 szállás közül

Panda Vendégszállás Jászberény bemutatkozása

A Panda Vendégszállás Jászberényben, a 31-es út közvetlen közelében található, a központtól 900 méterre.
A három szintes családi házban kialakított szálláson 20 fő kényelmes elhelyezésére van lehetőség.
A földszinten egy két szobás, ...Tovább >>
A földszinten egy két szobás, külön fürdőszobás, 9 férőhelyes apartman található, kis főzőfülkével.
A középső szinten egy hatalmas nappali (kandallóval, televízióval), egy felszerelt konyha, és egy fürdőszoba (kád, zuhanyfülke) található.
A padlástérben 4 db hálószoba (két franciaágyas, egy háromágyas és egy négyágyas szoba) és egy fürdőszoba található.
A nyári jó időben lehetőség van a kertben bográcsozni illetve nyársalni.
A szállás előtt saját parkoló található.
A közelben élelmiszerüzlet, pizzéria, illetve konditerem is található.
Mindenkit szeretettel várunk, aki olcsó, de mégis kényelmes, tiszta szállást keres!

Panda Vendégszállás Jászberény képei

Szállások Jászberény városában
Wellness csomagok Jászberény városában

Panda Vendégszállás Jászberény vélemények

2017. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon meg voltam elégedve. A tulajdonos nagyon kedves volt. A szállás kényelmes,tiszta. A konyhában minden van ami kell a étkezéshez. A nappaliban tévé van. Családnak és akár kisebb társaságnak is ez a legjobb hely a városban. Az udvar nagyon szép,ahol csend van. Így ott is ki lehet kapcsolódni. Nyugalmas és felejthetetlen hétvégét töltöttem el itt.

2015. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. január 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy 15 fős társasággal mentünk szilveszterezni, így az egész házat kibéreltük. A ház nagy, tágas, kényelmes. Szilveszterezni voltunk, így hideg volt, a fűtést viszont nem lehetett 21°C-nál feljebb tenni, különben leordította a fejünket a [moderálva - a szerk. ] (ez nem vicc), ezért a ház legmelegebb pontján is csak alig 20,5°C volt.

Szent István Hotel
2-3 éjszaka 13.332,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, parkolással
Érvényes: 2020.08.31-ig
Szabolcs Apartmanok
Demjén
3 nap/2 éjszaka 5.495,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.05.31-ig

Szállodák Jászberény környékén
Hotel Villa Völgy Eger
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
Hotel Panoráma Eger
A Panoráma Hotel Eger belvárosában, kertvárosi környezetben található. Különlegessége, hogy...
Kedvezményes hétköznapok (min. 2 éj)
ÚJRA EGYÜTT (min. 2 éj)
Családi csomag (min. 2 éj)

JászberényX