Nyugis

Jászszentandrás Termálfürdő és Kemping JászszentandrásJászszentandrás Termálfürdő és Kemping Jászszentandrás a térképen

Átlagos 2021. júliusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2021. július 21.
Nagy helyen, ahol fák és árnyék is van, és nem kihalásos alapon, ingyenes napágyakkal. Elég nyugis hely!
Egy gyógymedence, amit nem takar árnyék szinte sehol, egy 25 méteres úszómedence, ami dettó végig napos. Egy pancsoló.
Van még időszakosan és borsosan fizetősen működő csúszda gyerekeknek, felnőtteknek meg szintén borsososan drágán jakuzzi (1000ft/30 perc), meg szauna 500/ alkalom, vagy napijegy 1800.
Maga a belépő sem olcsó szerintem ezért, 1800 / fő.
Hétköznap voltunk júliusi 40-fokos kánikálában, nagyon kellemesen kihalt volt!
Fürdőzni nem éredemes szerintem itt csak ha muszáj, ,viszont van egy büfé az öltözők előtt, amit az utcáról is meg lehet közeliteni, és nem kell hozzá belépőjegyet venni!
1700 forint volt az egész pisztráng ropogós bundában és sültkrumplival és sajnos majonézzel, de fél citrommal!
1400 a sügérfilé rántva, körettel.
650 forint a velő piritós....)))
A fürdőt felejtjük, vészlistára tesszük, de ezt a büfét biztosan nem felejtjük el ! Ha csak a környéken járunk, tuti visszatérünk, de még kitérőt is teszünk miatta...))))
Na azt mindenkinek ajánljuk!
Eleven Business & Sport Hotel Jászárokszállás - Napi wellness ár reggelivel
Napi wellness ár reggelivel