Merkaba44
Országjáró - 12 városban járt már

Merkaba44 adatlapja

Ilyen vagyok
Spórolós utazó  •  Ár-érték figyelő  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Akció-figyelő  •  Kuponvadász  •  Csipegető  •  Madárétkű  •  Gyógyvízben ázó  •  Vízimádó  •  Kritikus
Regisztráció2018.08.26
Utoljára itt2023.09.20

Érdekes 2023. augusztus 3.a párjával járt itt
Ingyenes parkoló, ami bár fullos volt délután háromkor, mikor odaértünk, de mi a bejáratnál/kijáratnál megkérdeztünk három családot, aki kiment, hogy kocsival vannak-e? Szóval tiz perc alatt volt parolónk! Beálltunk a helyükre. . . ! 4500 a felnőtt egész napos jegy , amiben benne a csúszda park is, és hát. . .
Érdekes 2019. szeptember 5.a párjával járt itt
Augusztus végén, egy balatoni nyaralásból hazafelé mindenképpen ki akartuk próbálni azt a helyet, amiről már annyit hallottunk. Vasárnap délelőtt érkeztünk, és a napi parkolójegyért, ha nem is túl elegáns, de legalább méltányos, 500 forintot kértek, és még hely is volt! Nem nevetni ezen, jártunk már pár helyen,pl.
Kihagyható 2018. augusztus 27.a párjával járt itt
Az egész ott kezdődik, hogy csak a GPS vezetett a bejárathoz, az útjelző táblák nem. Ott volt egy kábé 50-75 autó befogadására alkalmas helyi parkoló, óriási szerencsénkre épp kiállt valaki, így volt helyünk már a harmadik körre, de őszintén nem tudom, hogy a többiek hol parkolnak, vagy hogyan?