Mobaka Étterem Kacsóta

7940 Kacsóta, Rákóczi u. 1.

Mobaka Étterem Kacsóta a térképen

Mobaka Étterem Kacsóta értékelése:

1. helyezett az 1 kacsótai étterem közül
230. helyezett Dél Dunántúlon - 500 étterem közül

Mobaka Étterem Kacsóta vélemények

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 21.
Nagyon finomak az ételek, bőséges mennyiséggel és nagy választékkal, a limonádét is kiemelném, mert imádom ezen a helyen. Nem kell sokat várni az egyébként roppant udvarias és fiatalos kiszolgálásra. Szép az étterem belül és nagyon hangulatos is. Ár-érték arányban teljesen jó. Úgy gondolom, hogy a környéken az egyik legjobb étterem.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nemrég párommal a Mobaka étteremben jártunk. Először is nagyon megfogott a kellemes, szép környezet, az ízléses éttermi hangulat. A személyzet nagyon kedves, udvarias volt, az ebédet hamar kihozták, nem kellett sokat várni. Nagyon finomak voltak az ételek, és bőségesek. Akkora adagot kaptunk, hogy alig tudtuk elfogyasztani.

2015. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. május 5. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nemrég nyílt étterem Pécs és Szigetvár között Kacsótán. Ízléses szép megjelenésű. A kiszolgálás kedves, az árak korrektek, remélem később se szállnak el. Az étterem világos, ízléses, kulturált- Átutazóknak (van menű is), családi programoknak, összejöveteleknek is tudom ajánlani. Ha arra járok, magam is meglepődöm, milyen nagy forgalma van máris.

Legnépszerűbb csomagok Kacsótán és környékén
Várfal Apartman
Pécs
4 nap/3 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.07.05. - 2021.07.01.
Somogy Kertje Üdülőfalu és Étterem
Bonnya
2-5 éjszaka 9.490,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, üdvözlőitallal, szabadidős és sportos programokkal, ajándék fagylalttal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.12. - 2020.08.12.
Palatinus Grand Hotel
Pécs
2 nap/1 éjszaka 7.091 - 15.993,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.18. - 2021.04.28.

Szállodák Kacsóta környékén
Ametiszt Hotel Kacsóta
Thermal Hotel Harkány Kacsóta
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Kacsóta
A Sikonda Wellness Hotel, a Mecsek festői völgyében épült exkluzív wellness-fürdő és...
Pihenés Harkányban (min. 7 éj)
Nyárinditó Last Minute (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)

Mobaka Étterem KacsótaX