Mobaka Étterem Kacsóta

04.02-06.30.
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Mobaka Étterem Kacsóta vélemények

Kiváló 2017. november 21.a párjával járt itt
Nagyon finomak az ételek, bőséges mennyiséggel és nagy választékkal, a limonádét is kiemelném, mert imádom ezen a helyen. Nem kell sokat várni az egyébként roppant udvarias és fiatalos kiszolgálásra. Szép az étterem belül és nagyon hangulatos is. Ár-érték arányban teljesen jó. Úgy gondolom, hogy a környéken az egyik legjobb étterem. Szeretek idejárni, csak ajánlani tudom.
Kiváló 2016. november 23.a párjával járt itt
Nemrég párommal a Mobaka étteremben jártunk. Először is nagyon megfogott a kellemes, szép környezet, az ízléses éttermi hangulat. A személyzet nagyon kedves, udvarias volt, az ebédet hamar kihozták, nem kellett sokat várni. Nagyon finomak voltak az ételek, és bőségesek. Akkora adagot kaptunk, hogy alig tudtuk elfogyasztani.
Kiváló 2015. május 5.barátokkal járt itt
Nemrég nyílt étterem Pécs és Szigetvár között Kacsótán. Ízléses szép megjelenésű. A kiszolgálás kedves, az árak korrektek, remélem később se szállnak el. Az étterem világos, ízléses, kulturált- Átutazóknak (van menű is), családi programoknak, összejöveteleknek is tudom ajánlani. Ha arra járok, magam is meglepődöm, milyen nagy forgalma van máris.