Hazafelé Anna

Anna Cukrászda KakasdAnna Cukrászda Kakasd a térképen

Kiváló 2023. júniusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2023. június 11.
Fülledt, meleg nap volt tegnap, a friss pocsolyákból, nedves fűből szökött a pára, hazafelé valami fagylaltra vágytunk. Kisebb falvakban is akadnak kiváló cukrászati remeklések, máskor meg lepusztult kalyibák is, amiket az ember óvatosan elkerül. Egyre fogyott az idő, késő délután van, egyre több hely zár a vidéken. Aztán a 6-os úton beugrott, hogy hát persze, itt van az Anna Kakasdon, az egy megbízható hely bármikor! Be is fordultunk, hajj, nagyon sok autó volt, még polgárőrök is, esküvő volt a nagyteremben, a templomra hajazó tornyos épületben! De azért az utcán feljebb beügyeskedtem magam egy parkolásnyi helyre. Az Annában alig voltak, itt is lefelé ment már a Nap, de azért még választék is akadt. Pohárba kértem, az erdei gyümölcs és az áfonya kiváló volt, a mákos meggy meg annyira jó, hogy visszasomfordáltam még egy gombócot kérni. Meg egy kávét is ittam, jót tesz az az út előtt. Itt mindenki nagyon kedves, barátságos, szeretettel szolgálnak ki, és nem is tartom ehhez képest drágának a helyet, a minőség meg garantált.
Hangulat:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Anna Cukrászda Kakasd - Étel/italAnna Cukrászda Kakasd - Étel/italAnna Cukrászda Kakasd - Étel/italAnna Cukrászda Kakasd - BelsőAnna Cukrászda Kakasd - BelsőAnna Cukrászda Kakasd - Étel/italAnna Cukrászda Kakasd - BelsőAnna Cukrászda Kakasd - Étel/italAnna Cukrászda Kakasd - Külső képAnna Cukrászda Kakasd - Külső képAnna Cukrászda Kakasd - Külső képAnna Cukrászda Kakasd - Külső képAnna Cukrászda Kakasd - Külső kép

Anna Cukrászda további értékelései

2017.04.11a párjával
Anna cukrászda Kakasd gyöngyszeme! Nagyon szeretjük!Átutazóban járunk mindíg erre 4 hetente!Mindíg megállunk egy-egy gombóc fagyita,és persze viszünk haza süteményt is! Kedvesek,de rengetegen vannak mindíg sokat kell sorba állni,de megéri!😀
Takler Kúria Szekszárd - Napi árak reggelivel
Napi árak reggelivel